PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792940}

Snowpiercer

6,7 16 749
ocen
6,7 10 1 16749
Snowpiercer
powrót do forum serialu Snowpiercer

Serial serialem ale...

ocenił(a) serial na 7

...czy ktoś zwrócił uwagę na to jak cudownie wygląda Jennifer Connelly ?!?!! Nooo boginiiii

ocenił(a) serial na 5
___ruda

Raczej mocno zasuszona suchotnica. Tak na 10 lat więcej niż ma.

ocenił(a) serial na 7
kokeeno

Za parę miesięcy stuknie jej 50, więc wg ciebie w serialu wygląda na 60? :D:D:D

ocenił(a) serial na 8
___ruda

Mi też się podoba jej charakteryzacja, w zależności od sytuacji wygląda i gra inaczej. Myślę, że ta aktorka robi większość serialu.

___ruda

No, rzeczywiście! Czas dla niej stanął w miejscu, od Hulka prawie się nie zmieniła...

___ruda

Zgadzam sie, że wygląda na bardzo atrakcyjną kobietę, a jeszcze lepiej gra opanowaną, inteligentną i nie ukrywajmy, ale jest groźną postacią, która budzi respekt, szczególnie kiedy ktoś zacznie bazgrać w jej ustalonym porządku

___ruda

Ty też jesteś niezła ruda.

ocenił(a) serial na 7
___ruda

Zgadzam się w 100%, jest cudowna. Rzucałbym pierścionkiem jak pokeballem.

ocenił(a) serial na 6
___ruda

Nie przesadzałbym, szczególnie w rozbieranych scenach widać jej wiek, po twarzy też czuć już pewne lata. Plus dla niej, że w świetnej formie jest, strasznie wychudła, ale no stara się o siebie dbać, a to zawsze w cenie. Oczywiście, że bym brał, bo jestem miły, ale no wiek też już widać.

ocenił(a) serial na 8
___ruda

piękna kobieta i zajebista aktorka, tak naprawdę to ona jest kluczową postacią i trzyma poziom tego serialu..

ocenił(a) serial na 6
___ruda

Boginią to była w "Szansie dla karierowicza", "Hot spot", "Abbottowie prawdziwi", nie wspominając o "Nieugiętych"...Później było już tylko gorzej. Na tę chwilę pozostała tylko piękna twarz, aczkolwiek również wysuszona ja cała reszta.

ocenił(a) serial na 7
___ruda

Fajne nogi w takich szpilach.

___ruda

Racja! Wygląda bardzo dobrze i najlepiej zagrana postać

użytkownik usunięty
___ruda

jedzie na andrenochromie,lol nawet niewiem kto to jest

___ruda

Zgadzam się. Ma figure biegacza, dam sobie rękę uciąć że biega

ocenił(a) serial na 8
___ruda

W młodości była dobra sztuka, miała duże... zresztą sami zobaczcie ^^
https://www.youtube.com/watch?v=waAlgFq9Xq8&ab_channel=DianaSandra

ocenił(a) serial na 6
___ruda

Swoją rolę dobrze zagrała, ale jak można oceniać 50-letnią babcię w kategoriach kobiecej urody. To jest kompletne nieporozumienie. Nie, nie wygląda cudownie. Wygląda adekwatnie jak na swój podeszły wiek.

ocenił(a) serial na 7
Macan_Pacan

Normalnie, można ocenić urodę człowieka w każdym wieku. A ona w pięknym wieku 50 lat wygląda WSPANIALE. Niejedna kobieta chciałaby tak wyglądać.

___ruda

to prawda stanął mi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones