To co mnie zirytowało, to na wstępie wprowadzenie "lewackiego" podejścia do nierówności społecznych. Oto bowiem już na samym początku dowiadujemy się, że jakiś bogacz wybudował swój prywatny pociąg, do którego zaprosił podobnych jemu ludzi zamożnych. Do tego pociągu - prywatnego- wpadła zgraja ludzi i oznajmiła, że...
Odcinek zrobiony na sztukę, aby tylko był. Bez fabuły, bez scenariusza, bez czegokolwiek. Autor chciał zamydlić oczy pseudo latynoskim klimatem co by widza chyba zaszokować brakiem mrozu i szarości. Jedyna różnica to taka, że ekran jest bardziej żółtawy, a nie szary. Po co ciągnąć coś, jak się nie ma już pomysłu?
Witam,
Dałem dziś 7/10 po obejrzeniu całości, 10 odcinek od rana dostępny na Netflix.
Ta "7" to głównie zasługa ostatnich dwóch odcinków.
Serial nie równy, ale... ma to coś, zwłaszcza finał.
Więc przed opiniami polecam obejrzeć całość.
PS. Widać że nastawieni są na następny sezon...
Czekać teraz nam tylko...