PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=402103}

Sola

6,9 246
ocen
6,9 10 1 246
Sola
powrót do forum serialu Sola

po 3 odc

użytkownik usunięty

jak na razie to całkiem dobre, kreska ładna, akcja jest, troche romansu i .... mozna sie nauczyc podzialu chmur x]

Ja zaś obejrzałam wszystkie odcinki. Świetne anime ;3 Niebo jest pięknie przedstawione. Po tym anime zaczęłam bardziej obserować niebo, dzięki czemu potrafię docenić jego piękno ;3
Gorąco polecam!

ocenił(a) serial na 10
Akai_Neko

To najlepszy Film Anime jaki oglądałem w 2008 roku. A troszkę tego było.
Po pierwsze, bohaterowie! oryginalni, idealne charaktery, idzie się wczuć w dosłownie w każdą postać.
Po drugie. kreska i animacja. Trzeba to zobaczyć w naprawdę dobrej jakości.
Fabuła? scenariusz? Wręcz Arcydzieło. piękne połączenie realizmu z SF.
z jednej strony akcja, z drugiej zaś romans, wszystko przeradza się w dramat ze sporą dawką bardzo ciekawie opracowanej akcji.
Muzyka, patrząc z perspektywy calego OST'a jest średnia, jednak zarówno motyw przewodni jak i Opening to majstersztyk.

Goraco polecam każdemu tę produkcję, jest dosyć przystępna ponieważ posiada tylko 12 lub 13 epizodów. Zaś to co na nas czeka podczas oglądania jest bezsprzecznie wybitnym obrazem.

Aniem pokazuje też że dobry film, wcale nie musi się kończyć szczęśliwie...

Pozdrawiam!

overfreak

Zakończenie nie ukrywam, że mnie zaskoczyło... Pięknie przedstawione niebo, równie ciekawe uczucia. Warto obejrzeć.

użytkownik usunięty
Lisa_2

Jest bardzo dobre, ale niestety mało znane - a szkoda.
Mnie osobiście pochłonęło i od bodajże 7 odcinka oglądałam już jednym ciągiem.
A zakończenie faktycznie zaskakujące, nie spodziewałam się takiego obrotu wydarzeń.

ocenił(a) serial na 8

Większość najlepszych serii jest mało znana, a hajp leci na największy komercyjny szajs ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones