Space Dandy

2014
Space Dandy
7,3 297
ocen
7,3 10 297
234
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":1}
powrót do forum serialu Space Dandy
  • Brejkor ocenił(a) ten serial na: 10

mi podoba się wszystko w tym anime, lejąc na fabułę mamy wszystko czego można
    zapragnąć, bardzo fajne wstawki typu wormhole na asteroidę gdzie jakiś koleś robi ramen,
    przepiękne kolory i kreska, muzyka pasująca do sytuacji jak i całego futurystycznego klimatu,
    dobre teksty, morały mniejsze, większe w każdym odcinku... tylko do fabuły można się
    przyczepić, że odcinki nie są ze sobą powiązane, ale oglądając coraz to kolejny odcinek
    jestem po prostu zachwycony ;)
    oczywiście nie wszystkie odcinki są przepięknie rozplanowane, są lepsze i gorsze, ale
    całokształt jak dla mnie zasługuje na 10, bo jeszcze nie widziałem tak kosmicznego serialu,
    ładnie to poplątane, niby ogląda się filler a jednak nie

• Vitek85xxx ocenił(a) ten serial na: 5

Brejkor no ja nie jestem zachwycony ta serią i zapewne ten sezon będzie ostatnim jaki oglądam....

• Vitek85xxx No muszę się zgodzić ja oceniłem na trójeczkę ):

• Muuuuuu ocenił(a) ten serial na: 8

Brejkor Zgadzam się, chociaż mnie długi czas odstręczała od tego tytułu właśnie kosmiczna fabuła, bo wiele jest takich nudziarskich odsłon kosmosu. To jednak ta pozycja jest wybitna. Humor, absurd i abstrakcyjność tego anime jest zdecydowanie z wyższej półki. Ciekawa animacja, zmienna kreska, czasem coś na poważnie (niestety), ale całość zasługuje na najwyższą notę. Dawno już nic mnie tak nie rozbawiło ;-)

• fabio ocenił(a) ten serial na: 6

Brejkor słabe, kreska, muzyka
    cowboy bebop w krzywym zwierciadle

• fabio Co do porównania to chyba też o to chodziło ;)

• gdfhj ocenił(a) ten serial na: 8

Brejkor Ogląda się przyjemnie, są odcinki lepsze i gorsze, twórcy musieli mieć dobrą zabawę, a i ja się dobrze bawię przy oglądaniu. Jest śmiesznie, czasami osiąga poziom absurdu(zespół muzyczny, który nie ma nawet kawałka, ale kłócą się o wszystko), niewymagająca fabuła, czasem jakiś lepszy kawałek w końcówce poleci, no i zawsze jest jeszcze Dandy :) Czekam na zakończenie, może być nawet dobre znając Watanabe.

• sally_storm ocenił(a) ten serial na: 10

Brejkor dawno zadne anime mnie tak nie wciagnelo, normalnie milosc od pierwszej nuty glownej piosenki, 10/10