Special Ops: Lioness
powrót do forum 1 sezonu

Pierwszy od bardzo dawna serial który położył nacisk na realność ! Fabuła oraz gra aktorska na wysokim poziomie oraz odcinki, z odcinka na odcinka trzyma oraz podnosi napięcie tej Historii .. Dziwi mnie jak ludzie zachwycają się takim Mission Impossible Reconing 2023 vol One .. Mission Impossbile to dosłowny zlepek Bonda i innych .. dosłownie skopiowane schematy z wielu filmów wciśnięte jak w Bajkę Disney +

aurelian81

z tym realizmem to trochę przesadziłeś,ale fajnie się ogląda . . .

ocenił(a) serial na 6
aurelian81

Czuc wreszcie wiekszy profesjonalizm u tego rezysera to dobrze wrozy ale niepotrzebniebnie porownujesz do MI,ktory ma swoj wlasny styl od jakiegos czasu i ma ta seria wlasne walory artystyczne.

ocenił(a) serial na 4
aurelian81

Ten realizm to :"Jak mały Kazio wyobraża sobie oddziały specjalne".

ocenił(a) serial na 9
ocenił(a) serial na 1
aurelian81

ten serial to gniot a realizmu ma 0

ocenił(a) serial na 4
rafalk13

To tylko film i w zasadzie żadnego realizmu mieć nie musi. To tylko rozrywka. Rzecz jasna może być rozrywka dobra i rozrywka zła. Najbardziej mnie śmieszy jak jacyś "znaffcy" z poważną miną zatwardziale twierdzą, że te bzdurki to taki realizm. Akurat w tym filmie to realizmu żadnego nie ma. Skąd się biorą takie matołki?

HansStedtke

czemu nie ma realizmu? uważasz, że matka dwójki dzieci nie może być agentem działającym "w polu"? czy może "młodzież" muzułmańska nie ma dość kasy, żeby balować całymi dniami w stanach? (to skrót myślowy)

ocenił(a) serial na 4
JANGER

A był taki przypadek, że matka dwójki dzieci była agentem w terenie?

ocenił(a) serial na 7
per333

Problem w tym, że an on, ani Ty tego nie wiesz

marpolek

no tak nie wiesz też czy są w teren wyslani agenci bez jednej nogi albo reki, nie wiesz tego ale mozesz na logie przypuscic ze jest to niemozliwe XDDD

per333

no Ty o tym nie wiesz to być nie mogła. Bo o takich rzeczach trąbią we wszystkich wiadomościach i gazetach :D Znasz w ogóle jakies media w których poznam nazwiska agentów, i ich zyciorysy?

JANGER

ok to podaj mi jakąkolwiek kobiete weteranke która uczestniczyłą w misjach bojowych w terenie w jednostkach specjalnych xD nie ma takiej bo kobiety sie nie nadaja do takich rzeczy, sa slabsze i mniej podatne psychicznie od mezczyzn

ocenił(a) serial na 8
aurelian81

ja bardzo lubię MI,czy Bondy,ale to innego typu rozrywka.Nie ma po co wrzucać wszystkiego do jednego worka.Jeśli chodzi o sam MI ,to akurat ostatnia część jest chyba najbardziej realna ze wszystkich.
Wracając do serialu,jest bardzo dobry,a czytając niektóre komentarze,wątpiłem czy mi się spodoba.
Można się do wielu rzeczy przyczepić,najbardziej biją po oczach dwa wątki:
SPOJLER
1.test głównej bohaterki,no bzdura,dostała taki wpierd.l ,że prawie ją zabili,mogli uszkodzić jej szereg narządów,połamać i taką zmasakrowaną wysłali na misję
2.drugie to juz standard-ona ucieka,tsrzela do niej masa ludzi,między innymi z karabinów i żaden nie trafił.
Mimo wszystko dobrze się ogląda.

Jak chcesz tego typu film z dużym realizmem to polecam serial Strike Back-jest super,z tym ,że niestety jak pamiętam tylko pierwszy sezon,może jeszcze drugi.Później to już się zrobiła kiła-zmienili aktorów,scenarzystę i chyba reżysera i została sama nazwa.Generalnie cały ciąg dalszy to ten punkt drugi,który tu przytoczyłem.W kazdym razie pierwszy sezon wymiata

aurelian81

Bq Ty to widziałeś czy Ci oczy zarosły w trakcie seansu?

ocenił(a) serial na 4
aurelian81

Realizm?

ocenił(a) serial na 7
aurelian81

Gdzie można obejrzeć cały sezon?

ocenił(a) serial na 8
Renatta08

na showmaxie. tzn. tam wrzucają po jednym odcinku, czyli za tydzień ostatni będzie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones