PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=815619}
7,4 13 871
ocen
7,4 10 1 13871
Spinning Out
powrót do forum serialu Spinning Out

Serial wciąga natomiast szybko można o nim zapomnieć. Jest przepełniony wątkami, które pojawiają się znikąd i nie są głębiej rozwinięte. Co do obsady, podobało mi się trio Kat, Justina i ich trenerki Dashy, natomiast nie przekonali mnie aktorzy grający Marcusa i Jenn. January Jones również nie pasowała w roli matki, wyglądała bardziej jak siostra Kat. Willow Shields jest śliczna, natomiast nie ma postury łyżwiarki figurowej. Serial określiłabym jako kolejne teen drama, których pełno na netfliksie.

Anonym_Gal

A ja się nie zgodzę. Minął tydzień, a ja wciąż myślę o tym serialu. Wciąż go przeżywam. Nie tylko dobra gra aktorska, ale też świetna muzyka przez wszystkie odcinki. To wszystko sprawia, że chce więcej i nie mogę się doczekać kontynuacji.

ocenił(a) serial na 10
lorynetka

Ja również liczę na kolejny sezon. Nie jestem jakimś super wymagającym widzem. Dla mnie gra no dobrym poziomie. Obsada z małym przymrużeniem oka dała radę. Cała produkcja wg trochę się przebija przez inne netflixowe teen dramy . No i najlepsza muzyka fajne piosenki i klasyka dla mnie super.

Anonym_Gal

Trochę zmarnowany potencjał. Serial zapowiadał się ciekawie. Podobało mi się pokazanie jak sport wymaga dużo wysiłku i poświęceń. Niestety gdzieś od 5 czy 6 odcinku oglądanie stalo się męczące. Sztywne dialogi, miotanie się bohaterów bez sensu, robienie problemu z każdej bzdury.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones