PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=815619}
7,4 13 871
ocen
7,4 10 1 13871
Spinning Out
powrót do forum serialu Spinning Out

Matko i córko, znowu ona, jak chcę poukładać puzzle, a w tle niech mi lektor czyta serial, to dają tą lektorkę. Koszmar

kas_ptas

To włącz sobie napisy jak reszta wszechświata?

ocenił(a) serial na 8
Repulsion

Hahah, dokładnie +1

Repulsion

To sam sobie wylącz cwaniaku z pekaesu ! Kobieta lektor to tortury są !

kas_ptas

Jak można oglądać serial z lektorem gdy jest możliwość napisów i jeszcze narzekać na lektorke. Jesu co za głupota

bambom

Przecież napisał/a że układa puzzle a serial leci w tle. Ma jednym okiem układać a drugim czytać napisy czy jak?

kas_ptas

Też tego nie ogarniam. Trudno się przyzwyczaić, człowiek ma ważenie jakby jakiś dokument albo film przyrodniczy oglądał.

ocenił(a) serial na 8
kas_ptas

Ja bym jej nawet lektorką nie nazwał, jest tak słaba, jak reszta tłumaczących filmy kobiet

ocenił(a) serial na 8
kas_ptas

Oglądałam z nią "Niewiarygodne". Po pierwszym odcinku się przyzwyczaiłam :)

ocenił(a) serial na 7
ilusja

Ja tak samo. W serialach kobietocentrycznych mi damska lektor nie przeszkadza, tutaj też machnąłem seozn wraz z nią.

ocenił(a) serial na 7
ilusja

Ja też się przyzwyczaiłem do niej, po obejrzeniu pierwszego odcinka :). Ale gdy pierwszy raz się słyszy jej głos, to faktycznie, aż się odechciewa oglądać z lektorem :P. Całe szczęście, szybko można się później przyzwyczaić, a później oglądać bez żadnego problemu

ocenił(a) serial na 9
kas_ptas

Zgadzam się. Ta Pani położy każdy serial. Irytujący głos. Zostaje tylko wersja z napisami. Kiedy wreszcie Netflix się ocknie i podziękuje tej Pani za współpracę? Pozdrawiam udręczonych

ocenił(a) serial na 9
kas_ptas

zawsze można też obejrzeć w oryginale :)

ocenił(a) serial na 7
Ewelina_Zabielska

Dokładnie. To najlepszy sposób, żeby nie mieć przekłamania w tłumaczeniu i poćwiczyć swój angielski. Przynajmniej słuch i powtórzyć słownictwo. Jak się ogląda seriale po angielsku, to później nie ma problemów z rozumieniem innych ludzi, w tym języku :)

Ewelina_Zabielska

zajebista rada! szczególnie dla osób w wieku 50+, które angielski na etapie nauczania miały.... NIGDY! poza tym nie chcę uczyć się ani ćwiczyć angielskiego lecz miło spędzić czas, słuchając polskiej mowy a nie obcej. Idąc twoim tokiem myślenia to lektor byłby całkiem zbędny a dubbing jeszcze bardziej! Widzisz jaka jesteś dziwna...

ocenił(a) serial na 5
kas_ptas

Bohaterkami tego serialu sa skupione na sobie niezrównoważone wariatki ich zachowania z kazda kolejna scena zniechęcają widza do dalszego ogladania, sportowej rywalizacji, trudu treningow jak na lekarstwo gdyby tak profesjonalni sportowcy przygotowywali sie do zawodow to mogliby o sukcesach zapomniec! Pretensjonalne dialogi, fabuła dla netflixowej gimbazy! Na deser irytujaca lektorka!

kas_ptas

Kobiecy lektor sprawdza się tylko w filmach dokumentalnych.

forek23

Nic podobnego!. Zapewne masz na myśli Krystynę Czubówną, ale ona ma głos jak ON i dlatego jest ok.

kas_ptas

Debile z netflixa nie ogarniają też, że osoby niedosłyszące i w aparatach słuchowych nie słyszą wyraźnie żeńskich lektorek... Dźwięk lektora powinien być niski, nie przypominający nawet normalnego męskiego głosu.

kas_ptas

Zgadzam się z Tobą. Ta baba lektor na netflixie jest fatalna! A do tych wszystkich mega-hiper-turbo-mędrców, speców od języków obcych mam komunikat: w d.. sobie wsadźcie swoje rady "włącz napisy"! serio? myślicie, że nikt na to nie wpadnie albo o tym nie wie?! po jaką cholerę takie kretyńskie porady? zastanowił się jeden z drugim, że skoro jest lektor, to po to, aby ułatwić oglądanie?! ilu z was zna tak wybitnie angielski co? a może po kilkugodzinnej codziennie pracy w której słucham i nawijam po angielsku mam ogromną ochotę posłuchać mojej ojczystej mowy? albo myślicie może czasami o osobach z kiepskim czytaniem z różnych powodów np. kiepski wzrok? puknijcie się w czółko i to mocno gdy następnym razem wyjedziecie z poradami z d..y!

kas_ptas

Nie cierpię tej lektorki , parę filmów opuściłem , baba się nie nadaje ,denerwujący tember głosu ma i przeciąga wyrazy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones