Squid Game
powrót do forum 1 sezonu

Sang Woo Joo

ocenił(a) serial na 10

Czy tylko mi przyjaciel głównego przyjaciela Sang Woo Joo wydawał się podejrzany? Jakby wiedział na czym będą polegać gry.

Np w grze z parasolka, trójkątem, gwiazdka itp jakby wiedział, ze trzeba wybrać najłatwiejszy symbol i jakby chciał powstrzymać swego przyjaciela przed wyborem parasolki ale w ostatniej chwili zrezygnował.

Jak mieli się dobrać w pary tez od razu poleciał do tamtego gościa, jakby wiedział, ze tylko jeden z nich przeżyje i wybrał „ najsłabsze ogniwo” bo wiedział, ze on nie zna koreańskich gier.

Pare jeszcze rzeczy się nasuwało w trakcie oglądania.

Nie wiem czy coś przeoczyłam, czy tylko ja miałam takie odczucia.

ocenił(a) serial na 9
Grabczii_

Oczywiście, że było to do zauważenia. Koleś po prostu znał się na prawdopodobieństwu, w końcu robił na giełdzie, cały czas kalkulował.

ocenił(a) serial na 8
Grabczii_

Chyba źle to interpretujesz.

W grze z "ciastkami", dziewczyna z Korei Północnej widziała wcześniej przez szyb wentylacyjny, że pieką ciastka z sody i cukru. Sang-Woo zapytał się jej przed rozpoczęciem gry co widziała. Taka informacja + znajome kształty od razu sprawiły że wiedział o co (prawdopodobnie) chodzi. Nie mówił tego innym bo od początku planował wygraną licząc na to że jak najwięcej osób już odpadnie.

W parach to praktycznie każdy starał się dobrać "jak najlepiej" myśląc że gra będzie w parach przeciwko innym. Dlatego wybrał najsilniejszego.

mateuszswiercz

Dokładnie. Wybrał na zasadzie zw on jest mądry A Ali silny to się uzupełnia i wygrają

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones