Squid Game
powrót do forum 1 sezonu

Serio, caly serial wciągający a na koniec zostaje menelem i oddaje cale pieniądze. Tak mnie to zdenerwowało, co za idiota. Walka o lepsze życie i na koniec idiota jeden zostaje nikim. PS. ogladam w tym momencie ostatni odcinek po nocce i jestem wkurzony. :) nikogo to nie zdenerwowalo?

ocenił(a) serial na 9
mistrz_tekkena

Nie oddal nawet 1/100 swojej wygranej, w walizce bylo max kilkanascie milionow, a facet mial kilkadziesiat miliardow.

MrXander

Ja to zaczalem pisac jak pozyczyl te 10tys.. :D

mistrz_tekkena

No nie do końca. Na początku był zdeziorientowany przerosło go to wszystko -brzydzil się tą forsą przypomnę, ze on nie tknął tych pieniędzy (prócz 10 tys) .Zmienil nastawienie po rozmowie z ,,dziadkiem " (swoją drogą fajny motyw) I wtedy zmienil nie tylko wygląd ale też wrocil do tego o co prosiła go ta dziewczyna i jego ,,przyjaciel" z dzieciństwa. Pomógł i chlopcu i matce tego ,,kumpla ". Ma żal do całej tej ,,ekipy" ze dopuścili się tych okropieństw i sądzę że będzie chcial poznać prawdę dlatego nie wsiada do samolotu i zawrócił. Swoją drogę mega serial ;)

oOPasiakOo

Moj blad :)

mistrz_tekkena

Spokojnie :) raz ze byłeś po nockach a dwa ze nie zawsze wszystko widać na pierwszy rzut :) pozdrawiam

ocenił(a) serial na 7
oOPasiakOo

Durny był przed grą i po grze, niczego go gra nie nauczyła. Czy spełnił obietnicę dla dziewczyny? Nie sądzę, tak 50/50, zabrał chłopca z domu dziecka i oddał pod opiekę staruszce, która może wkrótce umrzeć. Zamiast spotkać się z córką temu jakieś głupie pomysły do głowy przychodzą. Idiota.

ocenił(a) serial na 8
Yennzmorza

Mam to samo przemyślenie. Mógł chociaż z córką się spotkać a potem zbawiać świat xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones