PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753750}

Stacja Berlin

Berlin Station
7,4 2 085
ocen
7,4 10 1 2085
Stacja Berlin
powrót do forum serialu Stacja Berlin

Obawiam się, że tak niska ocena tego serialu spowodowana jest tym, że wielu oceniających kończyło oglądanie po drugim czy trzecim odcinku. Sama chciałam zrezygnować, ale dałam się przekonać, że nie warto. I się nie zawiodłam! Są pewne luki w fabule, które wyłapią osoby zajmujące się tematyką wywiadu, jednak da się zauważyć, że twórcy i scenarzyści serialu nie poszli na łatwiznę. Bardzo wielu wybijających się postaci drugoplanowych, które w tym serialu nie są irytujące. Czekam w napięciu na kolejny sezon. Moja ocena 9/10. Wybaczam początek, bo reszta serialu wynagradza go z nawiązką.

ocenił(a) serial na 7
xManilax

Fakt, jak się poczyta książki np. Severskiego to widać amatorszczyznę w tym CIA: Obserwacja samochodem jedzie bezpośrednio za śledzonym autem, jak podjeżdżają pod dom to stają bezpośrednio pod nim zamiast parę ulic dalej, itp. Nie to co nasza Abwehra. ;)

adamcpdst

Severski - SBek wypuszczony w przestrzeń publiczną aby być agentem wpływu - autorytetem, o litości :D

ocenił(a) serial na 7
tomek2123

Agent Tomek, to Ty? Zazdrościsz, że esbek książki pisze i zarabia pieniądz a Ty na bezrobociu?

adamcpdst

Wroński twierdził że serial mimo lewackości drugiego sezonu nieźle pokazuje realia operacyjne.

ocenił(a) serial na 7
Yodzinsky

Jaki Wroński?

adamcpdst

Piotr

ocenił(a) serial na 7
xManilax

Ja myślę że nie od razu się człowiek orientuje o co w ogóle chodzi. Na początku serial jest zlepkiem pozornie niezwiązanych wątków, których widz nie wie po co zostały w serialu umieszczone. Wszystko zaczyna się łączyć dopiero pod 2 czy 3 odcinkach. Ale ja osobiście uważam, że to zaleta tego serialu. Trzeba troszkę ruszyć mózgownicą, żeby zrozumieć ten serial.

ocenił(a) serial na 7
Krychu__M

Ja za cholere do tej pory nie mogę załączyć wątków. 1 sezon obejrzałem i nie wiem nic. Możesz mi to objaśnic jakoś?

ocenił(a) serial na 7
adriano1945

Wybacz kolego, ale film jest troszkę zbyt skomplikowany, żeby zamknąć go w kilku słowach, musiałbym dokładnie omówić cały serial, a na to nie mam niestety czasu, zresztą minęło kilka miesięcy od czasu kiedy go oglądałem i mam luki w pamięci, a Showmaxa, gdzie go oglądałem już nie ma. Jestem jednak przekonany, że jeśli jeszcze raz podejdziesz do tego serialu, z otwartym umysłem i odpowiednio uważnie go obejrzysz nie będziesz potrzebował nikogo, żeby ci go objaśniał. Tego ci przynajmniej życzę.

Pozdrawiam

xManilax

Fakt, 1 seria rozkręca się po 2-3 odcinkach. Potem jest tylko lepiej. Zacząłem drugą i zajeżdża mi lewacką ideologią...

ocenił(a) serial na 7
Gandalf70

Liczę, że IV sezon będzie o tym jak amerykańscy demokraci z Niemcami finansują kampanię Biedronia. :)

ocenił(a) serial na 4
adamcpdst

Czwarty bedzie o tym jak ratuja kraj nasz po zapasci i chaosie wywolanym przez partie rzadzaca..po ucieczce lidera do Korei polnocnej.. lub wariant wzbogacony o interwencje majaca na celu zatuszowanie prawdy o katastrofie w Smolensku..- okaze sie ze samolot ladawal na sile na rozkaz dygnitarza nieobecnego podczas lotu..

ocenił(a) serial na 7
Anal_King

Ktokolwiek był Twoim "kingiem" od analu, musiał Ci zrobić spustoszenie aż w mózgu. Współczuje, musiało boleć.

ocenił(a) serial na 4
Gandalf70

Trzeci sezon jest o tym jak narodowo-faszystowska Rosja ( choc nazwisko przywodcy nie pada ani razu..)chce dokonac zamachu stanu w Estonii (cos jak na Krymie) i zajac reszte nadbaltyckich krajow..tylko takie szlachetne chlopaki bystrzaki -supermeny i bohaterowie lepsi niz Avengersi od Trumpa przeslani-caly nasz swiat demokratyczny uratuja..Bo im zalezy jak cholera..

ocenił(a) serial na 4
Gandalf70

Propaganda amerykanska w trzecim sezonie przebija wszystko ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones