serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Stan kryzysowy

Crisis
2014
1h
6,7 1 492
oceny
6,7 10 1 1492
Dzieci wysoko usytuowanych mieszkańców USA zostają uprowadzone. Aby je uratować, rodzice muszą wykonać zadania powierzone przez porywacza. Zobacz pełny opis
Stan kryzysowy zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Zobacz co dzieje się, gdy najważniejsi ludzie na świecie zostają rzuceni na kolana… Pełen gwiazdorskiej obsady (Gillian Anderson, "Z archiwum X"; Dermot Mulroney, "Sierpień w hrabstwie Osage"; Rachael Taylor, "666 Park Avenue") i wielkich emocji serial skupia się na losach agenta służb specjalnych (Secret Services), idealisty – MarcusaZobacz co dzieje się, gdy najważniejsi ludzie na świecie zostają rzuceni na kolana… Pełen gwiazdorskiej obsady (Gillian Anderson, "Z archiwum X"; Dermot Mulroney, "Sierpień w hrabstwie Osage"; Rachael Taylor, "666 Park Avenue") i wielkich emocji serial skupia się na losach agenta służb specjalnych (Secret Services), idealisty – Marcusa Finleya (Lance Gross, "Zakazane pragnienia"), który pierwszego dnia swojej pracy trafia w sam środek międzynarodowego kryzysu. Aby odkryć prawdę, mężczyzna musi stawić czoła wielu przeciwnościom, złamać prawo i zasady moralne, które do tej pory wyznaczały jego życiową drogę, zwłaszcza, że w kryzys zaangażowane są osobistości z najwyższego szczebla.  Nikt nie podejrzewał, że szkolna wycieczka uczniów z liceum im. Ballarda, placówki kształcącej dzieci waszyngtońskiej elity: prezesów międzynarodowych korporacji, dyplomatów, a nawet samego prezydenta Stanów Zjednoczonych zamieni się w dramat. Gdy na odludnej, wiejskiej drodze autobus wpada w zasadzkę, a uczniowie wraz z opiekunami zostają uprowadzeni, rozpoczyna się międzynarodowy kryzys. Teraz, gdy jedni z najpotężniejszych ludzi w kraju skazani są na miłosierdzie mściwego mózgu całej operacji, pojawia się pytanie, na które wielu z nich wolałoby nigdy nie udzielać odpowiedzi: ile jesteś w stanie poświęcić, by uratować własne dziecko?

studio
20th Century Fox Television / National Broadcasting Company (NBC) / Ravich/Shariat Productions
tytuł oryg.
Crisis
inne tytuły
Zdjęcia do serialu kręcono w Los Angeles (Kalifornia, USA) i Chicago (Illinois, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Obejrzałam w 4 dni. Serial jest jak dla mnie dosyć ciekawy i dobrze się go ogląda, bo nigdy nie wieje nudą...
Gra aktorska też niczego sobie, a Gillian Anderson znakomita! <3 no, ale ona to zawsze świetnie gra ;)

Obejrzałam w 4 dni. Serial jest jak dla mnie dosyć ciekawy i dobrze się go ogląda, bo nigdy nie wieje nudą...
Gra aktorska też niczego sobie, a Gillian Anderson znakomita! <3 no, ale ona to zawsze świetnie gra ;)

Głównie chodzi o takie zwroty akcji i że nie wieje nudą ;)

piosenka

ocenił(a) serial na 8

Co to leci za utwór w ostatnim odcinku kiedy uwolnili Beth Ann Gibson??? końcówka filmu

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones