PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94665}

Star Trek: Następne pokolenie

Star Trek: The Next Generation
8,0 8 917
ocen
8,0 10 1 8917
Star Trek: Następne pokolenie
powrót do forum serialu Star Trek: Następne pokolenie

Poszukuję odcinka.

ocenił(a) serial na 8

Próbuję sobie przypomnieć pewien odcinek, acz kiepsko mi idzie, a od nowa oglądać całe TNG (mimo mojego uwielbienia dla ST) żeby znaleźć jeden konkretny odcinek to ponad moje siły : )
Fabuła tegoż odcinka toczy się w sumie na statku. Ktoś popełnił jakieś przestępstwo. Zdrada Federaci, jakieś szpiegostwo, albo coś w ten deseń. Na statku pojawia się jakaś sędzina z zewnątrz. Picard występuje w roli obrońcy. Wygrywa całą sprawę powołując się na słowa jakiegoś gościa, który był ojcem owej sędziny. Nie jestem pewien, ale imię ów gościa zaczynało się chyba na "A".

Kojarzy może ktoś który to był odcinek, którego sezonu? : )

ocenił(a) serial na 10
Pijany_Aniol

Tu sobie poszukaj: http://www.startrek.com/startrek/view/library/episodes/TNG/index.html

ocenił(a) serial na 8
Klee

Przeglądałem już te jednozdaniowe skróty każdego odcinka, ale nic mi się nie rzuciło w oczy. A czytać streszczenie każdego to świra bym dostał^^
Liczę, że znajdzie się ktoś, kto będzie chociaż kojarzył który to sezon, albo jak ten gościu się nazywał.

ocenił(a) serial na 8
Pijany_Aniol

Uff, znalazłem. Sezon 4, odcinek 21- Drumhead.
"Jeśli raz zdepczemy wolność człowieka, dokonamy samozniszczenia..." - sędzia Aaron Satie.

Pijany_Aniol

fakt faktem, wiele było mądrych tekstów, czasami żałuję że ich nie spisałem :)
ale na kompie wszystkie sezony są, może kiedyś najdzie na powtórkę tych '176' odcinków :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones