Star Trek: Następne pokolenie (1987-1994)
Star Trek: Następne pokolenie: Sezon 1 Star Trek: Następne pokolenie Sezon 1, Odcinek 1

Spotkanie w Farpoint — części 1 i 2

Encounter at Farpoint: Parts 1 & 2 1h 31m
7,1 279
ocen
7,1 10 1 279
Star Trek: Następne pokolenie
powrót do forum s1e1

Postanowiłam odświeżyć sobie ukochany serial dzieciństwa i jaki to jest paździerz ;D A przynajmniej ten odcinek. Załoga chyba jeszcze nie weszła w swoją rolę, bo aktorstwo totalnie drewniane. Fabuła, delikatnie mówiąc, absurdalna. Postaci zachowują się dziwacznie i irracjonalnie. Q tak do końca nie wiadomo czego i po co chce od załogi. Nie wyjaśnia się jak i czemu stworzył (prawdziwy wg Troi) sąd z drugiej połowy XXI w. oraz co łączy go z istotami, którym pomógł. Jean Luc na nowym statku od razu podejmuje brawurowe decyzje i też tak do końca nie wiadomo po co wchodzi w konfrontację z Q, zamiast po prostu odlecieć. Szefowa ochrony Yar zachowuje się jak histeryczka. Wisienką na tym torcie są plastikowe efekty specjalne. Ale i tak kocham ten serial i bawiłam się doskonale, a później już chyba będzie tylko lepiej :D

ocenił(a) serial na 8
wakia

Ja do niego muszę wrócić - jak pani pisała serial dzieciństwa - tak to sobie oglądam stare seriale i porównuję. Fabularnie z lat 90'ych najlepsze to Gwiezdna Eskadra i Ziemia 2 - wiadomo że efekty specjalne takie sobie ale jako tako właśnie fabuła je ratowała. Zacząłem sobie odświeżać Stargate SG-1 i tam bieda efektów specjalnych i fabuła aż wali po oczach że aż boli

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones