Star Trek: Picard (2020-2023)
Star Trek: Picard: Sezon 3 Star Trek: Picard sezon 3, odcinek 2
odcinek Star Trek: Picard (2020-2023)

Wstrzymać ogień

Disengage 52m
7,2 151
ocen
7,2 10 1 151
Star Trek: Picard
powrót do forum s3e2

odcinek 2 sezon 3

ocenił(a) serial na 8

Po pierwszym odcinku nie wierzyłem w to co widzę. Po słabych 2 sezonach taki sztos :) Niestety drugi odcinek już słabszy, mam nadzieję, że to tylko chwilowy spadek formy. Żeby było jasne, nie jest źle, trochę NG, trochę Babilon 5 :) Po prostu, po rewelacyjnym pierwszym odcinku, oczekiwałem trochę więcej od drugiego...

ocenił(a) serial na 8
zeusik_krk

Nie mogłem edytować poprzedniego postu.

Bardziej chodziło mi o klimat Deep Space Nine niż Babilon 5. Bo to nie to samo :) Pomyłka z rozpędu.

zeusik_krk

Babilon 5 nigdy nie będzie STtNG

Thomas_Lysio

Że co takiego? 2 odcinek 3 sezonu gorszy od pierwszego? ten drugi odcinek to moim zdaniem najlepszy star trek od filmu z 2009 roku. w ogole zwróciłeś możę uwagę na babkę, ktora gra kapitan wrogiego statku? jej rola to arcymistrzostwo. koncowka 2 odcinka jest doskonala do tego na koniec odcinak ta nastrojowa muzyczka. Moim zdaniem odcinek 2 gi lepszy od pierwszego w 3 sezonie.

ocenił(a) serial na 9
zeusik_krk

Drugi odcinek też fajny, choć chyba jednak pierwszy dał lepsze wrażenie w kontraście do tego, co było wcześniej w tym serialu (zwłaszcza kiepski 2 sezon). Niemniej cieszę się nową historią z postaciami z NG.
Wiem, że to nowy serial, więc dochodzą nowe postacie, ale jakoś słabo mi tutaj pasuje ta cała Rafii. Mało interesujący jest dla mnie jej wątek. Mogłoby go nie być.

zeusik_krk

Jestem pozytywnie zaskoczony. Dla mnie rewelacja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones