serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Star Trek: Voyager

1995 - 2001
45 min.
7,6 4 785
ocen
7,6 10 1 4785
Statek Voyager, dowodzony przez Kapitan Kathryn Janeway, oraz okręt rebelii Maquis zostają przeniesione do odległego o 75000 lat świetlnych kwadrantu Delta. więcej mniej
Star Trek: Voyager zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

świat

premiera

Emmy
Serial zdobył 6 nagród Emmy, 4 inne nagrody oraz 42 nominacje
Sprawdź wszystkie nagrody

Serial poprzedza długometrażowy film wprowadzający widzów w historię Voyagera. Statek Federacji USS Voyager podczas pościgu za statkiem rebelii Maquis, wkracza na niebezpieczną przestrzeń kosmiczną znaną jako Badlands. Oba statki w tajemniczy sposób zostają przeniesione do kwadrantu Delta, 75000 lat świetlnych od przestrzeni Federacji. PoSerial poprzedza długometrażowy film wprowadzający widzów w historię Voyagera. Statek Federacji USS Voyager podczas pościgu za statkiem rebelii Maquis, wkracza na niebezpieczną przestrzeń kosmiczną znaną jako Badlands. Oba statki w tajemniczy sposób zostają przeniesione do kwadrantu Delta, 75000 lat świetlnych od przestrzeni Federacji. Po zniszczeniu statku rebelii, uratowani ludzie zaczynają służbę na statku Voyager. Jak się okazuję podróż do domu z maksymalną prędkością zajmie około 75 lat. Od tego momentu zjednoczona załoga rozpoczyna swoją tułaczkę po kosmosie poszukując szybszego sposobu powrotu... Serial składa się ze 172 odcinków.

na podstawie
Gene Roddenberry (serial TV) /
studio
Paramount Television / United Paramount Network (UPN)
tytuł oryg.
Star Trek: Voyager
inne tytuły
Voyager (tytuł skrócony) USA
więcej
Tom Jackson otrzymał propozycję zagrania Chakotaya, jednak odrzucił ją.
Pierwszą osobą, która miała zagrać kapitan Janeway, była Genevieve Bujold. Po pierwszym dniu zdjęć zastąpiła ją jednak Kate Mulgrew.
Robert Duncan McNeill, który gra Toma Parisa pojawił się w odcinku "The First Duty" w serialu "Star Trek: następne pokolenie". Jego postać miała początkowo dalej nazywać się Nicholas Locarno, zrezygnowano jednak z tego pomysłu żeby nie płacić tantiem scenarzystom oryginalnego epizodu.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych