PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801716}
3,6 295
ocen
3,6 10 1 295

Stargate Origins
powrót do forum serialu Stargate Origins

Nie wierzę, że można było wypuścić takie badziewie. Dobrze że ten serial jest internetowy bo gdyby pojawił się w telewizji to wtedy szansa na wskrzeszenie marki całkowicie by zniknęła. Dialogi i gra aktorska nie umywa się nawet do kina kategorii B. Jako zażarty fan Stargate naprawdę miałem wiele cierpliwości ale z każdym kolejnym odcinkiem nadzieję zastępowało zażenowanie. A historia? Czy oprócz nazwiska Langford, Ra i gwiezdnych wrót oczywiście jest tam cokolwiek co nawiązywałoby do historii jaką znamy? Przecież ta historia nawet się kupy nie trzyma i myślę że każdy fan stargate wymyśliłby lepszą. Wstyd.

grayter4

Serio jest aż tak źle? Chyba obejrzę aby się o tym przekonać na własne oczy. Jak zobaczyłem gdzieś info o nowym serialu Stargate to mi się od razu oczy zaświeciły, że coś wyszło a ja nic na ten temat nie wiem. Jednak mój zapał po komentarzach szybko osłabł. Może nie trzeba było wchodzić na FW przed obejrzeniem pierwszych odcinków? Ale już trudno, stało się.

terbi_2

To jakaś parodia tylko czego???

db380

Ktos chyba myslal, ze to komedia, bo zrobili zenujaca komedie, zamiast porzadnego sci-fi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones