Stary człowiek
powrót do forum 1 sezonu

Przegadany

ocenił(a) serial na 4

Wszystko powinno być OK. Dobra fabuła, trochę zagadek, dobrze zagrany, dobrze zrobiony. Ale! No właśnie. Przegadany. Ilość nudnych melancholijno - sentymentalno - filozoficznych dialogów czyni ten film miejscami nie do oglądania. No taki to film. Ale oglądam bo ciekawy, a jednocześnie nudny. Coś czuję, że dałem te 7 punktów na wyrost. Zobaczymy.

HansStedtke

człowiek to nudny jest ten film czy ciekawy zdecyduj żesz się

ocenił(a) serial na 4
tisoc

Żesz się zdecydowałem. Połowa ciekawa, połowa nudna.

HansStedtke

ożesz Ty sztedke

tisoc

https://www.youtube.com/watch?v=W1zI6tu4QPA Mógł mnie ochlapać.

ocenił(a) serial na 3
HansStedtke

w tym serialu nie ma żadnych "zagadek" główny plot jest od razu wiadomy, wszystkie zagrania są pokazywane z każdej perspektywy. Być może jest jakaś konspiracja ale nawet w połowie sezonu się jeszcze nie wykluła a nawet jak będzie to nie może być zbyt rozległa.

ocenił(a) serial na 6
HansStedtke

Pierwszy i drugi odcinek świetny, później już coraz gorzej. Świetne zdjęcia i gra aktorska - Jeff Bridges jak zwykle mega przekonujący. W zasadzie wystarczy że się odezwie tym szorstkim głosem. Jednak serial jest nużący, za dużo dialogów zamiast akcji i niezbyt ciekawa fabuła.

ocenił(a) serial na 7
Robson293

Nic nie nudzi,wszystko zagralo a ostatni odcinek duzo akcji i odkrycie ostatnie tajemnicy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones