SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Statek miłości

The Love Boat
1977 - 1986
52 min.
6,3 3 109
ocen
6,3 10 1 3109
243
chce zobaczyć
Akcja serialu toczy się na morzu. A dokładniej na statku miłości (Love Boat). Pływa on wyznaczonym kursem po bardzo tropikalnych miejscach. Każdy, kto chce spędzić miłe... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Statek miłości zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Kryształowa Statuetka
Serial zdobył nagrodę Kryształowa Statuetka oraz 13 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Akcja serialu toczy się na morzu. A dokładniej na statku miłości (Love Boat). Pływa on wyznaczonym kursem po bardzo tropikalnych miejscach. Każdy, kto chce spędzić miłe wakacje może wybrać się w rejs, w trakcie którego często zdążają się romantyczne chwile. Czasem pomaga w tym załoga statku, Gopher, Dr.Adam, Isaac, Julie and KapitanAkcja serialu toczy się na morzu. A dokładniej na statku miłości (Love Boat). Pływa on wyznaczonym kursem po bardzo tropikalnych miejscach. Każdy, kto chce spędzić miłe wakacje może wybrać się w rejs, w trakcie którego często zdążają się romantyczne chwile. Czasem pomaga w tym załoga statku, Gopher, Dr.Adam, Isaac, Julie and Kapitan Stubing, a czasem romantyczny wschód słońca wyręcza ich w szczęśliwym zakończeniu. Symaptyczny serial , gdzie każdy odcinek to pełna miłosnych uniesień, i szczęśliwych zakończeń przygoda.

na podstawie
Rob Dames (materiały do scenariusza, historia) /
studio
Aaron Spelling Productions / Douglas S. Cramer Company / The Love Boat Company
tytuł oryg.
The Love Boat
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych