serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Stawiam na Tolka Banana

1973
30 min.
7,3 8 953
oceny
7,3 10 1 8953
7,7 3
oceny krytyków
Grupa młodych nastolatków pozostaje w nieustannym konflikcie z dorosłym, wszystko się zmienia gdy poznają Tolka Banana. więcej mniej
Stawiam na Tolka Banana zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Serial dla młodzieży, podejmujący istotne problemy wychowawcze, charakterystyczne dla środowisk tzw. młodzieży trudnej. Bohaterowie filmu - czterej chłopcy i dziewczyna w wieku 12-14 lat - pozostają w stałym konflikcie z porządkiem społecznym; od chuligańskiego stylu życia dzieli ich tylko krok. Film wskazuje na potrzebę istnienia w życiuSerial dla młodzieży, podejmujący istotne problemy wychowawcze, charakterystyczne dla środowisk tzw. młodzieży trudnej. Bohaterowie filmu - czterej chłopcy i dziewczyna w wieku 12-14 lat - pozostają w stałym konflikcie z porządkiem społecznym; od chuligańskiego stylu życia dzieli ich tylko krok. Film wskazuje na potrzebę istnienia w życiu młodych ludzi ideałów, szlachetnych mitów i wzorców postępowania. Ucieleśnieniem marzeń bohaterów jest romantyczna postać Tolka Banana, jego tajemnicza osobowość działa na ich wyobraźnię. W filmie zostały przedstawione przygody młodzieżowej "szajki" zmieniającej swoje postępowanie pod wpływem Tolka Banana. Dzięki niemu bohaterowie uczą się przyjaźni i uczciwości, w myśl zasady "jeden za wszystkich, wszyscy za jednego".

na podstawie
Adam Bahdaj (powieść)
studio
Zespół Filmowy "Panorama"
tytuł oryg.
Stawiam na Tolka Banana
inne tytuły
Agata Siecińska  miała użyczyć głosu Krysi "Karioce", ale złamała nogę i nie wzięła udziału w dubbingu.
Serial nakręcono w Warszawie (Polska).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych