PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729348}

Strażacy

6,5 4 487
ocen
6,5 10 1 4487
Strażacy
powrót do forum serialu Strażacy
ocenił(a) serial na 5
gnoj2014

Hahahaha za ten tekst powinnam oddać pół królestwa :D

ocenił(a) serial na 3
gnoj2014

no dokładnie, pokazują twarze bez wyrazu zamiast akcji, strasznie tandetnie nagrany jest ten serial

n1ewidka

a ten Zakoscielny takie jakies miny robi że niewiadomo o co sie rozchodzi..oczami przewalo we wszystkie strony...

gnoj2014

Też tak uważam. Ja nie wiem o co temu Zakościelnemu chodzi, co myśli, co czuje.
Zachowuje się jakby mu się nic nie chciało lub jakby przypadkiem trafił na plan tego serialu i nie wiedział, co tutaj robi.

ocenił(a) serial na 5
Vanessa100

Przecież on tak zawsze "gra".
W Wenezueli zrobiłby wielką karierę :D

andre_

Uważam, że np. w "Czasie Honoru" Zakościelny grał odrobinę lepiej (choć też pozostawiał wiele do życzenia).
Natomiast w Strażakach, to w ogóle nędza i rozpacz.

Vanessa100

Też tak myślę. Ogólnie jest mdły jak budyń z soczkiem ale w CH jakieś śladowe aktorstwo w jego wykonaniu jednak występowało, czuć było zaangażowanie w rolę no i jego Bronek - mdły bo mdły - ale jednak dawał się lubić. w "Strażakach" bije rekordy drętwoty, przez cały ostatni odcinek sprawiał wrażenie jakby ktoś zdzielił go po głowie patelnią i bezskutecznie walczył z umysłowym zaćmieniem, czego ukoronowaniem była scena z gęsią.

ocenił(a) serial na 5
Vanessa100

Racja, w Czasie Honoru coś tam chwilami pokazywał.
Może po prostu na strażaka nadaje się jeszcze mniej jak na cichociemnego ? :D

andre_

Jak to możliwe, że Adam (grany przez Zakościelnego) nie zajął się ogniem podczas akcji? Taki drewniak :D

ocenił(a) serial na 8
gnoj2014

najpierw poćwicz nad poprawnym pisaniem co poszczególnych wyrazów synek

genki_dama

Tak trudno się domyślić, że to trochę prowokacja?

ocenił(a) serial na 8
filmowy_laufer

bardziej to wygląda na debilizm

ocenił(a) serial na 1
gnoj2014

i z tego powodu uwielbiam czytać forum tego serialiku xDxD poprawiacz humoru, gościu pozamiatałeś :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones