PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729348}

Strażacy

6,5 4 485
ocen
6,5 10 1 4485
Strażacy
powrót do forum serialu Strażacy

Jezu...

ocenił(a) serial na 2

Przecież średnio inteligentny uczeń podstawówki po kursach pierwszej pomocy i jednej lekcji z policją zorientuje się, że cos jest nie tak, a zdrowo myślący dorosły człowiek po drugim odcinku zorientuje się, że to chała i kicz. Gdyby strażacy działali tak jak na tym filmie to w pożarach ginęłoby 100% więcej ludzi. Już nie mówię o efektach specjalnych bo to inna sprawa, ale takie luźne spacerowanie z groźnymi minami do miejsca wypadku lub niezabezpieczanie terenu jest chyba nie do skomentowania. Ogólnie mimo ciekawego pomysłu serial jest beznadziejny i choćby grali tu gwiazdorzy z zagranicy pokroju Hardego, Bale, Deepa, choćby zebrali całą obsadę Gry o Tron, a Emilia Clarke goła na smoku paliłaby most Łazienkowski i gdyby wskrzesili Andego Whitefielda to nic by z tego nie wyszło bo scenariusz jest taki a nie inny i jak aktor ma zagrać za przeproszeniem gówno to je w mniej lub bardziej góniany sposób zagra.

zbychter

Ja nie wiem właściwie dlaczego wszyscy bohaterowie jeżdżą tak po Wojnarze, że zostawił kolegę. Ok, wiem czemu robi to Kapitan Groźny Wesołowski (bo chce Wojnara udupić), ale dowódca? Koledzy? Wszyscy go nagle znielubili.

Takie zgrzyty mocno kopią w szczękę. Nawet nie dodaje to dramatyzmu, bo człowiek jakoś nie cierpi z powodu głębokiej niesprawiedliwości jaka spotkała bohatera, tylko zastanawia się dlaczego wszystkie postacie zachowują się jak palanci :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones