PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729348}

Strażacy

6,5 4 487
ocen
6,5 10 1 4487
Strażacy
powrót do forum serialu Strażacy

tragedia!!!!!!!!! twórcy serialu nie potrafią uchwycić pracy strażaków i pokazać ich ciężkiej pracy. chodzenie bez celu w czasie akcji, zero adrenaliny Moja rodzina całe życie związana z OSP jest załamana obrazem przedstawionym w tym serialu. tu nie mam akcji, beznadziejna gra aktorska, a Ścisłowicz niech popatrzy na swoją beznadziejną grę aktorską. Ona jest cienka jak d... węża.

ocenił(a) serial na 9
Czatrosia

A czy chciałabyś aby w tym serialu pokazano również jak strażacy z OSP podpalają trawy, sterty słomy czy budynki aby potem brać udział w akcji i zarobić parę złotych??? Jeśli już ma być pokazane wszystko to niech będzie wszystko. Na razie wytykane są błędy strażakom PSP ale gdyby przyszło to sam zrobić z OSP to raczej zalałby nas pot ze wstydu. Oczywiście większośc pisałaby że podpalacze w OSP to kit, ściema, bujda !!!! Czy aby na pewno?

ocenił(a) serial na 1
Tomek_OSP

Jak w każdym zawodzie nie ma idealnych pracowników, tak samo w stowarzyszeniach, fundacjach czy w OSP nie ma tylko idealnych członków. Znam też i takich ochotników co z przykrością muszę stwierdzić. Bardziej myślałam tutaj o tym, że fabuła jest mało atrakcyjna i raczej większość moich znajomych ocenia ją również podobnie jak ja.

ocenił(a) serial na 9
Czatrosia

Ale tutaj chodzi o serial. Czy w "na dobre i na złe" lub "na ratunek" wszystko dzieje się tak jak powinno? Serial się rozkręca. Co do aktorów można dyskutować bo nie wszyscy jednak czują się w roli jaką dostali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones