PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750359}
8,3 287 931
ocen
8,3 10 1 287931
7,3 38
ocen krytyków
Stranger Things
powrót do forum serialu Stranger Things

3 sezon dla dzieci?

ocenił(a) serial na 6

1 sezon byl mega ciekawy bo nowy pomysł, ciekawe sceny. 2 mniej ciekawy a 3 dramat. Pomysly na sceny dramat. Generalnie caly sezon glupi. Kto pisal scenariusz, 13latek? 3 sezon mial byc dla dzieci? Piosenki i inne glupoty. Po 4 odcinkach juz mialam dosyc i chcialam przestac ale z wielkim wysilkiem ogladalam do konca. I zapowiedz 4 sezonu. Serio zaproponuja kolejne glupoty? Wydawalo mim sie, ze scenarzyci tylko skrzywdzili 8 sezon Gry o tron ale nie, tutaj zrobili wieksza krzywde. 3 sezon tragedia, porazka i jeszcze wiele innych.

ocenił(a) serial na 7
kaska_7184

Mam podobne zdanie, sezon pierwszy zrobił na mnie olbrzymie wrażenie-idealne połączenie kina sf i grozy oraz doskonały klimat lat 80-tych.Sezon drugi mocno średni momentami przynudzał i rozczarował mnie.Sezon trzeci jest trochę lepszy od drugiego ale niestety z pierwszego niewiele zostało,przede wszystkim te niby komediowe wstawki ,śpiewanie Neverending Story w finale odebrało mu jakikolwiek dramatyzm ,poza tym klimat lat 80-tych pomimo usilnych zabiegów twórców jakby gdzieś się ulotnił.

ocenił(a) serial na 6
kaska_7184

1 sez fajny 2 obleci a 3 nuuuuuuudyyyy

kaska_7184

Nie, właśnie to 1 i 2 sezon były bardziej "dla dzieci", które oglądają seriale o walce z potworami na poważnie.

ocenił(a) serial na 6
Zephyra

Ile masz lat?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones