PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750359}
8,3 287 931
ocen
8,3 10 1 287931
7,3 38
ocen krytyków
Stranger Things
powrót do forum serialu Stranger Things

Serial jest tak zrealizowany że cały cza smi się wydaje że czytam świetną książkę i nie mogę się oderwać od kartek a w tym przypadku od ekranu. Coś wspaniałego, najlepszy serial jaki w tym roku oglądałem.

ocenił(a) serial na 9
Krystian133

Miałam identycznie, świetnie to określiłeś!

ocenił(a) serial na 9
Krystian133

Popieram, z początku bym dał głowę sobie uciąc ze S.King maczał w typ swoje łapska: dziecko z nadprzyrodzonymi mocami ("Podpalaczka"?), lata 80te, momentami zalatujące kiczem wątki (jak np: przyjaciele Steva), no ale całokształt był zdecydowanie zbyt imponujący (przynajmniej w mojej opinii) jak na Kinga, który jest w stanach uważany za mistrza kiczu, do czego zresztą sam sie nie raz odnosił :p

ocenił(a) serial na 9
Krystian133

Szukam gadżetów związanych z serialem. Oprócz płyt z muzyką, plakatów, kubków znalazłem na olx ramkę pod tablice z logo serialu, lecz nic więcej. Ktos ma coś ciekawego?

ocenił(a) serial na 10
nieodwracalne

Na Allegro i Amazonie trochę tego jest. Ja póki co kupiłem sobie obie części OSTa do serialu, zarówno na kompakcie jak i na winylu...

ocenił(a) serial na 10
Krystian133

Podpisuję się pod tym rękami i nogami. Aż mi się zamarzyło, aby powstała książkowa wersja serialu...

ocenił(a) serial na 9
Skandal

Ramka pod tablice rejestracyjna bardzo spoko. Kupiłem, jeżdżę kilka dni. Jakość 5/5

ocenił(a) serial na 10
nieodwracalne

Gdzie można sobie coś takiego kupić?

ocenił(a) serial na 9
Skandal

Na OLX. Ramka pod tablice rejestracyjna Stranger Things czy jakoś tak. Wpis Stranger Things, znajdziesz. Nie ma zbyt wielu rzeczy z serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones