PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750359}
8,3 287 931
ocen
8,3 10 1 287931
7,3 38
ocen krytyków
Stranger Things
powrót do forum serialu Stranger Things

Ogólnie nadal oglądało się go z przyjemnością ale raziły mnie trochę takie szczegóły jak:
1. W jaki sposób ruscy w takiej ilości panoszyli się niezauważeni w latch 80 w Stanach?
2. Po jasny gwint chcieli otworzyć przejście?
3. Ten cały rosyjski naukowiec - dlaczego nie zwiał jak miał okazje, bo co bajki mu się spodobały?
4. Jak wesoła ferajna zorientowała się, że potwór wie gdzie jest Nastka i idzie do nich to jaki sens było zamykać się w drewnianym domu z siekierką zamiast ucikać gdzie pieprz rośnie?
Może coś ominęłam i ktoś mi to przetłumaczy.

ocenił(a) serial na 6
bobektynka

1 bo to serial, a tak wogole to pewnie pracownicy budujący ten market to ruscy i odrazu tam się dokonali do przejscia
2. Broń biologiczna?
3. Bo go siła tam trzymali a jak nie otworzy wejścia to zginie jak poprzednik
4. Bo to dzieci ;)

ocenił(a) serial na 9
WODNY

Ok dzięki, nr 2 i 3 do mnie przemawia. Ale nr 1 dyskutowała bym ;)

ocenił(a) serial na 7
bobektynka

w 3 chyba o inne ruskiego naukowca ci chodzi, jezeli o tego co lubil bajki i zginal na tym "festynie" to on nie mogl uciec bo bylby wziety za zdrajce, ktory wszystko wygadał i by go zabili wiec wykupil sobie chlopa troche wiecej zycia z amerykancami ale ruski terminator i tak go dopadl

bobektynka

jezeli chodzi o pkt3 to nie mam pojecia jak mozna bylo przegapic/przespac w filmie tą ważna scene w której szeryf uwalnia naukowca, daje mu kluczyki i pozwala uciec, tlumaczac pozostalym czemu tak na prawde gosc nie ucieknie i zaraz do nich wroci. nie wiem jak po obejrzeniu tej sceny mozna jeszcze zadac takie pytanie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones