PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750359}
8,3 287 931
ocen
8,3 10 1 287931
7,3 38
ocen krytyków
Stranger Things
powrót do forum serialu Stranger Things

Nie wiem czy to przeoczyłem, ale nigdzie nie było powiedziane po co rosjanie otwierają te wrota. Rozmawiali z tym naukowcem że miejsce jest ważne do otworzenia portalu, ale nie mówili po co go otwierają. Skoro próbowali również u siebie, to nie zależało im by Amerykę zniszczyć.

Jeśli to przeoczyłem to proszę o wskazanie momentu w którym ten naukowiec mówił co chcą osiągnąć otwierając przejście.

ocenił(a) serial na 9
Surdol

Jeśli mnie pamięć nie myli, nigdzie nie było powiedziane, dlaczego to robią. Mam jednak teorię w tej kwestii
1) podczas pierwszego otwarcia wrót, w laboratorium mógł być jakiś rosyjski agent, który przekazał te wiedzę, rosyjskiemu wojsku, a Ci chcieli odtworzyć Amerykański eksperyment. Nie mieli jednak osoby takiej jak Eleven, więc musieli stworzyć maszynę. Dlaczego to zrobili? By zdobyć broń/wiedzę/siłę, do podboju świata.
2) Może nie szpieg, ale jakiś amerykański naukowiec im to podpowiedział. Pamiętacie jak w drugim sezonie, ten zaatakowany przez El i Kali naukowiec, mówił, ze "Papa" żyje? Może Amerykański rząd nie zgodził się na jego dalsze badania, dlatego ten uciekł do Rosjan by im przekazać swoją wiedzę, albo został przez Rosjan porwany.

Kocia_Lapa

Zastanawia mnie kto może być tym tajemniczym amerykańcem ze sceny po napisach?

Grabka23

Oby hopper

Surdol

Z pewnością tak jak i amerykanie, są po prostu ciekawi drugiej strony, tego, co się tam znajduję i jakie korzyści może im przynieść.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones