PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750359}
8,3 287 931
ocen
8,3 10 1 287931
7,3 38
ocen krytyków
Stranger Things
powrót do forum serialu Stranger Things

Ogólnie całkiem niezły z przebłyskami na dobry ale też szczerze mówiąc nie ma się czym aż tak bardzo zachwycać...
Ogólna bardzo wysoka ocena na filmweb czy też imdb to jakieś nieporozumienie owszem serial całkiem niezły klimatyczny ale na pewno nie jakieś arcydzieło które będzie się pamiętać latami no chyba że ma się poniżej 18 lat to wtedy faktycznie można tak oceniać.....

ocenił(a) serial na 10
slobi

a kim ty kurva jestes zeby prawicczy ktos go zapamięta sory za epitet ale masz wielkie mniemanie o sobie, pewnie dużo filmów w życiu nagrałeś smieciowych na youtube..

ocenił(a) serial na 5
Die_by_the_Sword

Patrząc po Twoich ocenach które wystawiasz to prawie każdym filmem czy serialem jesteś zachwycony i należy do Twoich ulubionych to o czym tu mówić to mówi samo za siebie co do śmieciowych filmów wrzucanych na youtube to nie wiem skąd taki pomysł bo w ogóle mnie to nie interesuje....

ocenił(a) serial na 10
slobi

Jak ty dałeś Pitbull'owi ocenę 7, a temu 6... XDDDDDDD

ocenił(a) serial na 5
NYCZUS

I co w tym takiego dziwnego bo nie rozumiem zresztą porównywanie filmów z serialami do tego z całkiem innych gatunków mija się całkowicie z celem.....

NYCZUS

Jak ty dałeś 'Powrotowi do przyszłości' ocenę 8, a temu 10... XDDDDDDD

ocenił(a) serial na 10
skorn

I co w tym takiego dziwnego bo nie rozumiem zresztą porównywanie filmów z serialami mija się całkowicie z celem....

NYCZUS

Dlaczego?

"Powrót do przyszłości" to kwintesencja tego, co najlepsze w rozrywkowym kinie sci-fi z lat 80. A ty marnej podróbce tych klimatów dajesz 10/10. Ogarnij się, zanim zaczniesz rozliczać innych, schizofreniku.

ocenił(a) serial na 10
skorn

Jakoś nie widziałem cofania się w czasie w "Stranger Things", może oglądaliśmy inny serial?

NYCZUS

a widziałeś cofanie się w czasie w Pitbullu?

ocenił(a) serial na 10
skorn

A co to ma do rzeczy? Pitbull, to w ogóle inny klimat i nie ma co porównywać tego gówno do Stranger Things, albo do Back to the future. Nie mów mi, że to marna podróbka, bo akurat odwzorowanie klimatu tamtych lat, twórcom udał się wyśmienicie.

NYCZUS

wiec po co porównałes Stranger Things do Pitbulla?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones