PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750359}
8,3 287 394
oceny
8,3 10 1 287394
7,3 38
ocen krytyków
Stranger Things
powrót do forum serialu Stranger Things

przecietny 5/10

ocenił(a) serial na 5

Zaczne od pozytywow. Na plus napewno klimat , muzyka, przypomina stare filmy spielberga, mozna znowu poczuc sie jak dziecko. Swietne pierwsze 4 odcinki, intryguja, bawia, w prost nie mozna sie doczekac co bedzie dalej...no wlasnie i tu pojawia sie problem ze to 'dalej' jest po prostu slabe.

Po 4 odcinku kiedy kazdy z bohaterow trzymal inny element ukladanki spodziewalem sie wielkiego finalu w piatym. Tymczasem kolejne trzy odcinki byly kompletnie o niczym, rownie dobrze moglo by ich w ogole nie byc. Zamiast zakonczyc watek to na sile probowano robic (nadal) jakas wielka tajemnice z czegos czego mozna bylo sie juz domyslic samemu po 3 odcinkach. Serial zaczal sie dluzyc i nudzic. Do tego robi z doroslych ludzi kompletnych idiotow co jest strasznie irytujace. Agencja ktora stworzyla dziecko-psionika, z pomoca jej i technologi otworzyla przejscie do innego wymiaru (!!) a nie potrafi dac sobie rady z banda dzieciakow z jakiegos zadupia. Pilnie strzezona baza wojskowa zostaje przejeta przez jakiegos miasteczkowego szeryfa i matke zaginionego chlopca! Scena z 14 latkiem grozacym 12 letniemu dziecku nozem i zmuszajacy drugiego dzieciaka do smiertelnego skoku z klifu to juz kompletna kpina.. Ze co niby? poderznal by mu gardlo tym nozem? - zenada. Bylo jeszcze pare innych bezsensownych scen traktujacych widza jak kompletnego idiote ale juz ich nawet nie pamietam. Po 7 odcinku mialem prawie 2 tyg przerwe bo nie chcialo mi sie tego juz dluzej ogladac, gdybym wiedzial ze 8 jest ostatnim to moze bym zmeczyl to szybciej. Koncowka jak caly serial bardzo przewidywalna, nie mam pojecia o czym oni chca robic sezon 2 i w sumie nie chce wiedziec.

ocenił(a) serial na 4
gosu1985

100% racji. Serial traktuje widza jak cwierc inteligenta.

gosu1985

Jeżeli 85 w Waszych nickach to rok urodzenia to może jesteśmy po prostu za starzy na tę bajkę? Ja też 85 i też bez zachwytów, nie wiem czy będę dalej oglądać, wątpię

gosu1985

Nc dodac nic ujac- Po prostu kolejne kino typu: sprytne dzieciaki - glupi dorosli (nie rozniloby sie niczym od kina familijnego Disneya gdyby nie ta robiaca tylko wypad na zer tansza wersja predatora). Osobiscie napalilem sie na ten serial po tylu pozytywnych wpisach na filmwebie i po obejrzeniu doszedlem do wniosku ze fajnie by bylo gdyby ludzie obok komentarzy na filmwebie zamieszczali tez swoj wiek- Dam sobie reke uciac ze przy Stranger Things srednia wynosilaby jakies 13 lat. 3/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones