Stranger Things
powrót do forum 4 sezonu

Wg mnie ta 4 odsłona st ma straszne dziury w uniwersum. Nie dość że jest długi to nie wiele się dzieje. Wątek nastki jest słaby i mógłby zamknąć się w jednym odcinku. Ruskie mają demagorgona? Tylko skąd? Przecież przejścia nie otwarto. Poza tym demagorgon przełaził przez ściany na drugą stronę więc nie utrzymali by go w więzieniu. Po drugiej stronie to nie tylko potwory mieszkały, ale też prawie nic nie było widać oraz nie szło oddychać. Powietrze było toksyczne - a ci sobie na rowerkach jeżdżą. Skoro otwierały się mikroprzejścia to powinien powrócić łupieżca, który był po drugiej stronie. No i jeszcze główny złoczyńca, czemu właśnie teraz się uaktywnił? A czemu nie wcześniej? Ale wiem to jest stranger things i nie wolno krytykować. 5/10 tylko dlatego że są słabsze seriale, a to jest ST którego jestem fanem. Ja bym uśmiercił kilku bohaterów bo jest ich za dużo i widać że na niektórych nie ma pomysłu np na Mike i Willa.

Frankimc

Nie wszystko musi być wyjaśnione. To jest czysta rozrywka. Rosjanie w 3. sezonie chyba otwierali przejście. Może złapali tak Demogorgona i go wywieźli do siebie. Albo może otworzyli jakoś u siebie przejście. Zmian w umiejętnościach nie potrafię wytłumaczyć. Tutaj też mnie to zastanawiało, ale mam teorię, że może im dalej od przejścia tym jego moce bardziej zanikają? Mam nadzieję, że to jakoś wytłumaczą sensownie. Powietrze też się zgodzę. Ale może przez ten czas klimat się tam zmienił? Albo może coś na niego wpłynęło? Może wtedy źródłem był Łupieżca Umysłów, a jak się oddalił z tych okolic to klimat zrobił się inny. Przejścia się otwierały, ale Łupieżca może jest za daleko, żeby tak po prostu powrócić. Z Vecną za to jest wiele możliwych wytłumaczeń. Mógł dochodzić do siebie. Mógł odkrywać swoje nowe moce. Mógł nie wiedzieć, gdzie jest i odkrywać wszystko, a trochę mu to zajęło, zanim ogarnął wszystko. Raczej nie tak od razu zmienił się w swoją obecną formę, więc trochę czasu mogło mu to zająć. W dodatku nie znamy jego planów. Może szykował coś dużego przez ten czas. Może chce połączyć, np. Upside Down ze zwykłym światem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones