Stranger Things
powrót do forum 4 sezonu

Steve naprawdę wydoroślał, aż trudno w to uwierzyć. W 3. sezonie zrobili z niego taką ciapę, ale udało im się uratować tę postać. W przeciwieństwie do Jonathana, w 4. sezonie nie mogłam na niego patrzeć i tego jego kumpla ćpuna.... Podsumowując Nancy powinna wybrać Steve'a, chłop się naprawdę zmienił, a widać, że mu uczucie do Nancy nie minęło (choć trochę scenarzystów poniosło z tym marzeniem Steva o tej licznej rodzince, ile on ma lat? 18? w tym wieku nie myśli się o zakładaniu rodziny...). Poza tym Jonathan ją okłamał o tych studiach, a zresztą cały 4. sezon się nie widzieli, co było dziwne. Może scenarzyści planują sparować Nancy ze Stevem.

Paula_TV

To prawda, trochę przesadzili z tą 6 dzieci. Bardzo lubię postać Steve'a, zwłaszcza w tym sezonie. Za Jonathaem, jakoś nigdy nie przepadam. W 4 sezonie,stał się jeszcze bardziej nijaki. Bardzo się cieszę,że nie uśmiercili Steve'a w tym sezonie. Choć nie ukrywam myślałam,że uśmiercą kogoś z głównych postaci. Tak przynajmniej, wszyscy mówili. Ja też chciałam,aby Nancy była że Stevem, jednak może się okazać,że na końcu nie będzie z nikim, tylko będzie realizować swoje marzenia. Czytałam wypowiedź aktorki,że tak może być. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i poczekać na 5 sezon.

ocenił(a) serial na 8
alibaba_4

Ja Jonathana uwielbiam, muszę sprawdzić czy nie ma na YT soundtracku z muzyką z jego walkmana

Paula_TV

Niby dlaczego przesadzili z szóstką dzieci? Dla mnie to jest właśnie normalność i wierzę, że tacy faceci istnieją, bo inaczej nasz kraj czeka zagłada. Dwójka dzieci nie daje zastępowalności pokoleń.

Paula_TV

Poza tym ludzie kiedyś zakładali rodziny w wieku 18 lat i to było normalne. Na pewno lepiej jak około 20-latka rodzi niż 40-latka. Potem Downy albo poronienia albo jakieś inne straszne choroby. To nasz świat zwariował, że kobiety w wieku babć zostają mamami po raz pierwszy (np. Sokołowska). Nikt w dodatku nie powie, że dziecko nie jest biologicznie tej matki tylko dawczyni bo po 45 roku życia szanse na macierzyństwo spadają prawie do zera.

ocenił(a) serial na 9
paulina152

nieźle poyebana jesteś xD

ocenił(a) serial na 9
Paula_TV

Zgadzam się się, że Nancy powinna być ze Stevem. Widać, że mu na niej zależy i to chyba ze wzajemnością. Jonathana w poprzednich sezonach bardzo lubiłam za to, jakim jest wspaniałym bratem i rozsądnym człowiekiem. Szkoda, że zbratał się z Argylem, który irytował mnie jak nikt inny w tym serialu.

ocenił(a) serial na 9
Paula_TV

Ogólnie ekipa w Kalifornii była moim zdaniem w tym sezonie najsłabszym wątkiem....momentami nawet o nich zapominałem, jeszcze u Eleven coś się działo ale reszta :/ Jonathana lubiłem ale w tym sezonie to rzeczywiście jedna z najbardziej zbędnych postaci a postać ćupna Argyle'a to wogóle brak słów, niektórzy go polubili, ja nie, chłop bardzo mnie irytował i bardziej to zażenowanie wywoływał u mnie.....dosłownie pełnił rolę pojedynczego żartu - jest naćpany 24h. Steve za to - jedna z najlepszych postaci <3 

ocenił(a) serial na 10
Paula_TV

Myślę, ze w piatym sezonie Namcy skończy ze Stevem juz w 4 bylo pokazane, ze i ona czuje chemie do niego. W ostatnim odcinku mimo ze radosnie przywitała Jonathana to na koncu jak odbudowywali dom bylo widac ze ma go dosyc. Jonathan strasznie slaba postac jedynie w 1 sezonie byl spoko, Steve o wiele fajniejszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones