serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Stranger

Bi-mil-eui seob
2017
1 godz. 10 min.
8,1 2 755
ocen
8,1 10 1 2755
Pozbawiony empatii prawnik i odważna pani detektyw próbują rozwikłać sprawę morderstwa, lawirując w świecie przeżartej korupcją polityki. więcej mniej
Stranger zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Si-mok Hwang (Seung-woo Jo) w dzieciństwie przeszedł operację mózgu, której efektem ubocznym był całkowity zanik emocji oraz znaczne zwiększenie zdolności poznawczych. Obecnie jest prokuratorem, jednym z niewielu nieuwikłanych w korupcję. Pewnego dnia znajduje zwłoki mężczyzny, jednak dochodzenie wbrew jego woli, zostaje przekazane młodejSi-mok Hwang (Seung-woo Jo) w dzieciństwie przeszedł operację mózgu, której efektem ubocznym był całkowity zanik emocji oraz znaczne zwiększenie zdolności poznawczych. Obecnie jest prokuratorem, jednym z niewielu nieuwikłanych w korupcję. Pewnego dnia znajduje zwłoki mężczyzny, jednak dochodzenie wbrew jego woli, zostaje przekazane młodej i niedoświadczonej prokurator Eun-soo Yeong (Hye-seon Sin), która do tej pory była stażystką Si-moka. Wkrótce, oskarżony o zabójstwo zostaje skazany i trafia do zakładu karnego. Kiedy wydaje się, że sprawa została zamknięta, więzień popełnia samobójstwo, a z listu który zostawił jasno wynika, że został wrobiony w morderstwo. Śledztwo zostaje otwarte na nowo, a Si-mook zostaje zmuszony do współpracy z policjantką Yeo-jin Han (Doona Bae), która ma dostęp do dowodów do których nie dotarła wcześniej prokuratura. Ich dochodzenie ujawnia nieuczciwość, łapówkarstwo i demoralizację na najwyższych szczeblach, nie tylko w prokuraturze, lecz także wśród policjantów i polityków w całym kraju.

tytuł oryg.
Bi-mil-eui seob
inne tytuły
Stranger Miedzynarodowe
Secret Forest Miedzynarodowe
więcej
Zdjęcia rozpoczęły się w styczniu 2017 roku.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych