SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

2019 45 min.
8,0 2 144
oceny
8,0 10 1 2144
864
chce zobaczyć
{"id":"809994","linkUrl":"/serial/Stulecie+Winnych-2019-809994","alt":"Stulecie Winnych"}
Serial realizowany na motywach bestsellerowej, trzytomowej sagi Ałbeny Grabowskiej o tym samym tytule. Jest to pełna... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"seasons":[2,1]}
14
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Stulecie+Winnych-2019-809994/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/809994","link":"/serial/Stulecie+Winnych-2019-809994/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/809994","link":"/serial/Stulecie+Winnych-2019-809994/episode/ranking"}}

Serial realizowany na motywach bestsellerowej, trzytomowej sagi Ałbeny Grabowskiej o tym samym tytule. Jest to pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji opowieść o wielopokoleniowej rodzinie Winnych z podwarszawskiego Brwinowa wpleciona w dramatyczne wydarzenia XX wieku. W serialu pojawiają się zarówno postaci fikcyjne, jak i prawdziwe, znane zSerial realizowany na motywach bestsellerowej, trzytomowej sagi Ałbeny Grabowskiej o tym samym tytule. Jest to pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji opowieść o wielopokoleniowej rodzinie Winnych z podwarszawskiego Brwinowa wpleciona w dramatyczne wydarzenia XX wieku. W serialu pojawiają się zarówno postaci fikcyjne, jak i prawdziwe, znane z naszej historii, kultury i sztuki. Wątkiem przewodnim są losy bliźniaczek, Ani i Mani Winnych, które rodzą się na początku I Wojny Światowej.  Saga rodu Winnych jest też wnikliwym portret polskiego społeczeństwa, zmieniającego się wraz z rozwojem naszej państwowości. 

na podstawie
Ałbena Grabowska "Stulecie Winnych" (powieść)
studio
Endemol Polska / Telewizja Polska
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.