Stulecie Winnych (2019)
Stulecie Winnych: Sezon 2 Stulecie Winnych Sezon 2, Odcinek 9
Odcinek Stulecie Winnych (2019)

Odcinek 9

44m
8,1 109
ocen
8,1 10 1 109
Stulecie Winnych
powrót do forum s2e9

Po dobrym pierwszym sezonie i swietnej dwojce, ale tylko do odc 8, odc 9 drugiej serii to najslabszy odcinek laczacy oba sezony. Mogliby caly sezon 2 skupic sie na okresie okupacyjnym i dramacie PW(jeden odcinek to za malo) Losy powojenne logli by rozwinac w 3 serii, a nie robic duzych przeskokow czasowych. Pewne watki, nawet te w ksiazce zostaly pominiete i splycone. Nie wiadomo jak udalo sie przezyc mezowi A.Winnej po ulicznej egzekucji i jakie byly jego drogi do ulicznego polswiadka. Drugi sezon 8/10 Jedyny serial dobrze zrobiony a nie skaszaniony po Polskich Drogach i Domie.Czas Honoru to tylko trzy pierwsze serie, pozostale cztery to tzw polski hollywood albo jak kto woli M jak milosc w czasach okupacji i PRLu

ocenił(a) serial na 9
canaan

Przecież to jeszcze nie koniec 2 sezonu. Sezon liczy 13 odcinków, więc spokojnie

Ann_kp

chyba sie nie zrozumielismy bo chodzilo mi o to aby caly sezon drugi poswiecic okresowi okupacji i rozwinac niektore watki, sredni liczac jeden odcinek to jeden rok - zbyt pobierznie.Trzeci sezon mogli by zaczac od 45 r.

ocenił(a) serial na 10
canaan

Czas Honoru właśnie w momencie wejścia do akcji Sowietów zaczyna być półkę wyżej, niż pierwsze sezony.

GoldenBoyM

rzecz gustu: opinia kontra opinii. Moze dla mnie nieco zdyskredytowany sezon 5 i 6 bo jakos nie lubie epoki stalinowskiego terroru w Polsce-tym bardziej wkurzyla mnie pauza albo jak kto woli otwarte zakonczenie losu glownych bohaterow w ostatnim odcinku 6 serii.

ocenił(a) serial na 8
canaan

Akcja zdecydowanie idzie za szybko. Tyle postaci i wątków.... Spokojnie 2 sezon mógłby się skończyć wraz z wybuchem powstania. Lecą jak burza i przez to postacie pokazywane są dość powierzchownie, płytko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones