PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115397}

Sue Thomas: Słyszące oczy FBI

Sue Thomas: F.B.Eye
7,0 1 681
ocen
7,0 10 1 1681
Sue Thomas: Słyszące oczy FBI
powrót do forum serialu Sue Thomas: Słyszące oczy FBI

Fanfiction

ocenił(a) serial na 10

Moja historia o Jacku i Sue. Życzę miłej lektury. Jeżeli znajdą się chętni będę wstawiała kolejne rozdziały. Zachęcam też innych do wstawiania swoich prac.

"New Beginning"
Co by było gdyby Sue przyjęła pracę w Nowym Jorku?

Rozdział 1 – „Przyjęcie pożegnalne”

Wszyscy czekali na przybycie Sue i Levi’a. Dziś widzieli się po raz ostatni w takim gronie, w tym biurze. Jutro jej już tu nie będzie.
- „Nic już nie będzie takie same.” – mówiła Tara.
- „Już mówiłem.” – zaczął swoją wypowiedź Myles, uprzednio poprawiwszy krawat – „Że trzeba patrzeć na te dobre strony, poza tymi zawodowymi. ” – wszyscy spojrzeli znacząco na Jack’a.
- „Co?” – zapytał Jack, nie wiedząc dlaczego wszyscy patrzą się na niego.
- „No wiesz Spark.” – odpowiedział Bobby i podszedł do przyjaciela, i położył rękę na jego barkach – „Mamy nadzieję, że coś z tym zrobisz.”
- „O czym ty mówisz?” – zapytał.
- „Ty wiesz lepiej.” – odpowiedział tajemniczo, ale i tak wszyscy wiedzieli, co ma na myśli. Skoro Sue nie będzie tu pracowała, będą mogli legalnie się spotykać. Przyjaciele liczyli na to.
- „Idzie!” – krzyknęła Lucy, wpadając do biura.
- „Dzień dobry.” – przywitała się – „Mówię to po raz ostatni.” – pomyślała ze smutkiem.

Niestety dla nikogo nie było to przyjemne wydarzenie. Nie tracili tylko agentkę, ale także najlepszą przyjaciółkę i jej wiernego towarzysza, który także był członkiem ich ekipy. Jedzenie ich ulubionych pączków nawet nie pomogło im w poprawieniu humoru. Wszyscy wciąż byli przygnębieni, smutni. Ich nienajlepsze samopoczucie dopadło również Levi’a. Leżał koło swojej pani, nic chciało mu się nawet merdać ogonem i podjadać jedzenie, jak to miał w zwyczaju.

- „Wiesz już gdzie będziesz mieszkać?” – zapytał D, przerywając niezręczne milczenie.
- „Tak, wynajęłam niedużą kawalerkę.” – odpowiedziała. Dzięki przyjaciołom Jack’a w NY udało jej się ją wynająć za rozsądną cenę. Miała ona jedną sypialnię, kuchnię, łazienkę, jakiś salonik – „To powinno wystarczyć dla kobiety i psa.” – myślała.
- „Mam nadzieję, że nas zaprosisz.” – mówiła Tara, powstrzymując łzy.
- „Jasne. Zawsze będziecie mile widziani.”
- „Uważaj, co mówisz.” – przypomniał Myles – „Nie będziesz mogła się go pozbyć.” – blondynka uśmiechnęła się, choć miała ochotę płakać.
- „Jak będziesz w D.C musisz nas koniecznie odwiedzać.” – mówił Bobby.
- „Nie zamierzałam robić inaczej.”

Nieubłaganie zbliżało się południe.
- „Niestety muszę już iść.” – zakomunikowała blondynka.
- „Już…?” – odparli ze smutkiem.
- „Niestety tak, muszę się jeszcze spakować. Jutro rano wyjeżdżam.”
- „Będzie nam ciebie brakowało.” – powiedziała Tara i przytuliła przyjaciółkę. Za nią podeszła reszta i również uścisnęli ją bardzo mocno. Zrobił to nawet Myles. Przyszła kolej na ostatnią osobę w postaci Jack’a. Ten również ją objął i nie miał ochoty wypuszczać, zresztą ona też nie miała ochoty wychodzić. Przyjaciele patrzyli na tę scenę, marząc, że w końcu ich relacje zmienią się z przyjacielskich na bliższe. Gdy para zrozumiała, że wciąż obejmują się, niechętnie wyswobodzili się ze swoich ramion. Wciąż jednak patrzyli na siebie z widocznymi iskierkami w oku i wielką miłością.
- „Levi!” – zawołała psa, który niechętnie podniósł się z podłogi, jakby wiedział, że nigdy więcej tu nie przyjdzie (przynajmniej służbowo) – „Teraz już naprawdę idę.” – powiedziała ze łzami w oczach – „Cześć.” – powiedziała i wyszła z pomieszczenia. W biurze nastała grobowa cisza.
- „Wyszła…” – stwierdził Jack – „Wyszła…”

ocenił(a) serial na 9
Aga_Kk

hej uwielbiam ten serial;) moglabym Cię prosić żebyś przyslala mi twoją
historię o Jacku i Sue na maila ( a.henclewska@wp.pl) bardzo chętnie ją
sobie calą przeczytam;) jestem ciekawa co będzie dalej;) pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
zarabeth

Jeżeli chcesz poczytać odpowiadania o S&J (nie tylko to jedno moje) to zapraszam serdecznie na forum Sue Thomas: www.suethomasfbeye.fora.pl. Naprawdę warto!

ocenił(a) serial na 9
Aga_Kk

dziękuj;) na pewno skorzystam;) pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
zarabeth

zajrzalam na to forum i jest superrr;) ale nie moge znaleźć kolejnych
rozdzialów opowiadania "przyjęcie pożegnalne"....
znalazlam II część jak sue szykije się do ślubu...

ocenił(a) serial na 10
zarabeth

Tytuł mojego opowiadania nosi tytuł 'new beginning' i każdy rozdział ma własny tytuł. Pierwszy - Przyjęcie pożegnalne, II - Wspomnienia, III - Skrywane uczucia, IV - Zaproszenie i tak dalej.

ocenił(a) serial na 9
Aga_Kk

znalazłam wszystko;) jestem pełna podziwu;) opowiadania są po prostu
superrrr;) pozdrawiam;)

ocenił(a) serial na 10
zarabeth

Strasznie się cieszę, że Ci się podobają. Zapraszam do komentowania opowiadań na forum. Jest nas tak mało, że każdy członek, który komentuje jest na wagę złota.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones