PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115397}

Sue Thomas: Słyszące oczy FBI

Sue Thomas: F.B.Eye
7,0 1 682
oceny
7,0 10 1 1682
Sue Thomas: Słyszące oczy FBI
powrót do forum serialu Sue Thomas: Słyszące oczy FBI

Zakończenie

ocenił(a) serial na 8

Nie wiem jak was ale mnie bardzo rozczarowało zakończenie wątku Sue&Jack. A wy co o tym myślicie?

ocenił(a) serial na 10
gosiek_7

Taa wielka szkoda ale najgorsze jest to że nie będzie dalszych odcinków a tak przy okazji można gdzieś ściągnąć pierwsze odcinki 3 sezonu jak tak to bardzo proszę o link. Z góry dzięki :)

i pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 10
kara45d

Tak ja rownież bardzo sie rozczarowałam takim zakończeniem. Myślałam, ze może na koniec powiedzą coś na temat, że oni są razem czy coś. Szkoda, ze tak sie nie stalo. Pozdrawiam ;)

użytkownik usunięty
gosiek_7

A możecie mi streścić to zakończenie? Niestety nie miałam okazji oglądać "Sue..." na AXN ;-/ będę wdzięczna za pomoc;) pzdr.

Nie płaczcie tak xD Czytałam gdzieś na amerykańskiej stronie, że ma być IV sezon. Tyle że nie wiadomo, kiedy trafi do polskiej telewizji...

ocenił(a) serial na 10
prisoner_of_love

Ma być IV sezon?! Możesz podać link do stronki? Tak bym chciała, by to była prawda...

Mnie też rozczarowało zakończenie. Miałam nadzieję, że powiedzą w końcu, co czują, przecież wszyscy widzą chemie między nimi. Jeszcze ten napis THE END... FOR NOW - mogli przynajmniej nie robić nam nadziei, skoro nie zamierzali kręcić kolejnego sezonu.

Aga_Kk

Jeśli napisali " FOR NOW", to raczej będzie coś więcej :)

Zastanawiam się, że nie kończą tego wątku, bo chcą zostawić sobie to na później, czy nie mają w ogóle zamiaru go kończyć, a może po prostu prawdziwa Sue Thomas się na to nie zgadza. Bo i tak mogłoby być. Skoro to serial o niej, to może nie chce, żeby był tam wątek miłości do kolegi z pracy :))

A co do strony, to poszukam i jak znajdę, to tu wkleję. Wtedy trafiłam na nią przez przypadek i nie zwróciłam uwagi na jej adres. Ale była to na pewno amerykańska strona. Ale czy oficjalna, czy jakiś blog.. tego już nie wiem. Mam teraz nadzieję, że twórcy nie rzucają słów na wiatr i to ich "NA RAZIE" doczeka się urzeczywistnienia w postaci kolejnych sezonów :))

ocenił(a) serial na 10
prisoner_of_love

Wiem, że FOR NOW powinno ich do czegoś zobowiązać, ale minęło już cztery lata od zakończenia produkcji.
Z tego co słyszałam to prawdziwa Sue Thomas nigdy nie wyszła za mąż. A podobno nie kręcili kolejnych odcinków z powodu braku funduszy, a i Deanne Bray była w ciąży.
Nie pamiętam kiedy to było, ale chyba w 2009 była propozycja nakręcenia kolejnych odcinków przez inną wytwórnie. Serial był puszczany na Animal Planet. Gdyby miał dużą oglądalność nakręciliby, ale chyba wyniki nie były satysfakcjonujące i pomysł upadł.
Bardzo bym chciała, aby nakręcili kolejne sezony. Na razie pozostaje to w sferze wyobraźni. Wiele osób pisze własny ciąg dalszy na forach serialu z odpowiednio rozwiniętym wątkiem S&J.

ocenił(a) serial na 7
Aga_Kk

Ehhhhh... chyba nie bedzie juz dalszych losow.. szkoda :-\ zakończenie zawodzi widza

ocenił(a) serial na 8
dziewiona

Dokładnie...

dziś oglądałam zakończenie.. mimo, że wiedziałam, że nie będzie rozwinięcia tego wątku, dałam sobie złudną nadzieję, że może był jakiś błąd i jednak wyzna jej miłość..
Cóż, szkoda

Pocieszające byłoby, gdyby chociaż był jeszcze jeden sezon

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones