PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779456}

Sukcesja

Succession
8,4 42 712
ocen
8,4 10 1 42712
9,2 40
ocen krytyków
Sukcesja
powrót do forum serialu Sukcesja

To co mi się rzuca w oczy to nierówność odcinków oraz fakt, że są przeciągane. Gdyby trwały po 45 min, a nie bitą godzinę zyskałby na tępię i zainteresowaniu.
Dalej uważam, że to dobry serial tylko szkoda, że zmarnowali ten potencjał hamując tępo bo mogłaby być to kolejna perełka HBO. Mam nadzieje, że będą kolejne sezony bo nadal to świetny serial pomimo wad i każdemu, kto się waha polecam.

użytkownik usunięty
LeaMao

Tempo: na tempie.

LeaMao

czy tylko mnie bawi zachowanie postaci w tym serialu, od poczatku jak go widzialem i potem przypadkowe kawalki odcinkow, z jednej strony b. nieprzyjemna atmosfera z drugiej glupio irytujace i zabawne zachowania postaci ktore w koncu sa niby na topie patrzac finansowo itp.

ocenił(a) serial na 8
Alamar

Ci ludzie po prostu tacy są.Przynajmniej w serialu bo mam nadzieję,ze te postacie są jednak trochę przerysowane.Jeśli nie-to biada nam,maluczkim.Po 10 odcinkach doszedłem do wniosku ,że z całej menażerii najbardziej normalny jest właśnie Logan.

keirametz

heh tez wlasnie takie wrazenie odnioslem choc przynaje ze nie ogladalem 10 odcinkow w calosci ani nawet polowy calosci. ta glowna postac Kendall tez juz od pierwszego odcinka ma bardzo irytujacy sposob zachowania i pozniej z tego widzialem podobnie.

ocenił(a) serial na 8
keirametz

normalny to pojęcie względne, wprawdzie miał dobrą końcówkę, ale patrząc na to realistycznie nie zrobił tego, by chronić syna, a żeby zyskać przewagę oraz zachować firmę. I osobiście podejrzewam, że chłopak z samochodu przeżył, bo w przeciwnym wypadku drugi sezon byłby kłopotliwy, a tak na pewnym etapie Kendall zżerany sumieniem powróci na miejsce zbrodni, i zorientuje się, że ojciec wmówił mu to, że kogoś zabił, oraz po raz kolejny okradł go z szansy przejęcia firmy. I zabawa zacznie się od nowa, bo nie widzę tego, by roman zajął miejsce Kendalla, brak mu wyobraźni oraz tego typu aspiracji.

Chyba że pójdą w zupełnie innym kierunku, bo w sumie ile razy można wałkować ten sam motyw. Ale niezależnie od kierunku w którym pójdzie drugi sezon nie wykluczałbym tej opcji.

A kto moim zdaniem jest najnormalniejszy? Ciężko stwierdzić. Zdecydowanie Roman jest najmniej normalny, to takie połączenie najgorszych cech wszystkich + kilka dodatkowych... Ogólnie Shiv wydaje się w miarę normalna.

ocenił(a) serial na 9
Herushingu

Śmieciu nie spamuj

ocenił(a) serial na 8
Olipatka

urzekła mnie twoja historia :)

ocenił(a) serial na 9
Herushingu

Stop spojlerom

Olipatka

Spoilerom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones