PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=811305}

Sunderland aż po grób

Sunderland 'Til I Die
7,6 2 811
ocen
7,6 10 1 2811
Sunderland aż po grób
powrót do forum serialu Sunderland aż po grób

Osobiście dodałbym nieco piłkarskich szczegółów, np. jak trener przekazuje piłkarzom taktykę, jak analizują mecze itp. Pewnie byłoby trudniej to wszystko zrealizować i wielu widzów by zanudziło, więc dokument jest bardziej wyważony. Chciałbym zobaczyć coś takiego o ekstraklasie. Pewnie w niektórych klubach wyszłaby parodia.

ocenił(a) serial na 9
barman_2

Dlaczego parodia? Mam czasem wrażenie, że u nas mocno idealizuje się futbol wyspiarski, a podejrzewam, że jakby zrobić taki sam dokument o ŁKS-ie czy Cracovii to też okazałoby się, że żyją tym normalni ludzie, a nie sama patologia.

ocenił(a) serial na 7
adamcpdst

Miałem na myśli stronę klubową. Nie kibiców.

ocenił(a) serial na 9
barman_2

Ok, ale też nie musiałoby być gorzej. Gdy pokazali jak wyglądało ściągnięcie do klubu Willa Grigga to już bardziej rozsądnym ruchem są u nas słynni 30-letni Słowacy.

barman_2

Masz rację. Aż nabrałem ochoty i wybrałem sobie Sunderland w FM, żeby wyciągnąć ich z 3 ligi i w pierwszym sezonie idzie mi fatalnie, choć mam najlepszą drużynę w lidze. Ten zespół chyba naprawdę jest przeklęty :)

ocenił(a) serial na 7
lukasz25

Już od wielu lat nie pykałem w FM'a, ale chyba kupię 2020, lub 2021. W ogóle jedną z moich pierwszych gier sportowych był The Manager z 1991 r., prekursor Championship Managera, z którego po zawirowaniach biznesowych pomiędzy producentem a wydawcą, wywodzi się właśnie Football Manager. Pamiętam, że myślałem, że to jakaś zręcznościówka, i na początku nie wiedziałem o co biega. Wziąłem Arsenal, i co tu robić.... No i jakoś stuknęły całe wakacje, a Arsenal został do dzisiaj :)

barman_2

Polecam "all or nothing" np Man City

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones