PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=811305}

Sunderland aż po grób

Sunderland 'Til I Die
7,6 2 817
ocen
7,6 10 1 2817
Sunderland aż po grób
powrót do forum serialu Sunderland aż po grób

Świetny dokument Netflixa o sezonie 2017/18 w wykonaniu Sunderlandu. Sezonu fatalnego, bo klub zajął ostatnie miejsce w lidze i spadł do trzeciej ligi. Mimo tego kibice cały czas wspierali zespół. Serial świetnie pokazuje jak życie w tym niemałym przecież mieście kręci się wokół futbolu, jak sukcesy i niepowodzenia klubu przeżywają wszyscy - od prezesa klubu po kucharkę i od wieloletnich kibiców po firmy pogrzebowe.

Lektura obowiązkowa dla wszystkich fanów futbolu, nie tylko w wyspiarskim wydaniu.

ocenił(a) serial na 8
adamcpdst

Podobno w kwietniu wychodzi S02

ocenił(a) serial na 9
scarecrow_5

Słyszałem i zacieram rączki!

ocenił(a) serial na 8
adamcpdst

Ja również. Amazon robi dokument o Tottenhamie, więc będzie kolejna lektura do odhaczenia

ocenił(a) serial na 9
scarecrow_5

Dobrze, że zdradziłeś, że Sunderland spadł z ligi. Nie każdy o tym wiedział, dobrze, że zaoszczędziłeś ludziom nadmiernych emocji ...

ocenił(a) serial na 9
baku321

Chodziło mi o autora tego postu .

ocenił(a) serial na 8
baku321

Przecież ten serial będą oglądać głownie kibice piłkarscy, a dla nich to żadna tajemnica, wyluzuj.

ocenił(a) serial na 9
mojeprywatnekonto

Wiadomo, że będą oglądać kibice, ale nie każdy z nich jest znawcą drugiej ligi angielskiej i to nie obecnego ani ubiegłego sezonu. Wiem, że Sunderland gra teraz na 3 poziomie rozgrywkowym, ale nie wiedziałem czy spadli sezon czy dwa sezony temu. Dobra, już nie marudzę, niepotrzebnie tu wchodziłem i tyle :-)

ocenił(a) serial na 8
adamcpdst

Dzięki że już po pierwszym odcinku wiedzialem, że drużyna zajmie ostatnie miejsce. Oznaczaj takie komentarze jako spoiler i nie psuj ludziom oglądania.

ocenił(a) serial na 9
chalwaklb

xD Każdy, kto interesuje się piłką to wiedział. Ale spoko, proponuję żebyś się też poskarżył do władz ligi żeby usunęły tabele dopóki nie obejrzysz serialu.

adamcpdst

Oooo, ten tekst z tabela to poziom podstawówki. Czy tylko osoby interesujące się piłka będą to oglądać? Dlaczego tak zakładasz?

adamcpdst

We Włoszech kibicują nie gorzej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones