PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735466}

Supergirl

6,4 11 346
ocen
6,4 10 1 11346
Supergirl
powrót do forum serialu Supergirl

Z sezonu na sezon coraz gorzej. Wątpię, że w oryginalnych komiksach jest w ogóle coś o LPGT.
Oglądając piąty sezon to mam wrażenie, że główny wątek to problemy miłosne Lesbijek (siostra Super girl) oraz transgendera (Dreamer).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Tibn

Masakra. W realu 99% społeczeństwa jest hetero, to robią seriale jakby było dokładnie odwrotnie. Dla 1% zmieniają "polityczna poprawność" seriali. ;( ;( przykre.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Tibn

1% w populacji stanowią sami transseksualiści. LGBT (lesbijki, geje, biseksualiści i transseksualiści) to do 10% w każdej populacji. Ilu jest ich naprawdę, nie wiadomo, bo te dane dotyczą osób, które się ujawniły. I dlaczego niby filmy i seriale maja świat przedstawiać tylko taki jaki tobie się podoba, a który nie ma nic wspólnego z rzeczywistością? Jaki procent stanowią w całej populacji na ziemi biali hetero faceci?Ich jest najwięcej w filmach i serialach. Z jakiej racji skoro stanowią zdecydowana mniejszość? Gdybyśmy mieli się posługiwać kategorią większości przy obsadzie to najwięcej musiałoby być Azjatów(bo tych jest najwięcej) potem Hindusów, a biali mogliby liczyć co najwyżej na drugoplanowe role-czyli najogólniej rzecz ujmując kolorowi musieliby być na pierwszym planie-to by odzwierciedlało realny świat-taki jakim jest on naprawdę. LGBT nie ma żadnej nadreprezentacji w filmach i serialach, to biali heteroseksualni faceci ją mają-pomimo tego, że są zdecydowana mniejszością w skali globu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 6
Pat_Scorovitz

I mamy nadzieję że już Cię tu więcej nie zobaczymy

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 6
Aassimar

usuń te konto pewnie przez tą sama osobę co wyżej pisząca Pat_Scorovitz założone i nie pisz więcej ... Ale co tu można wymagać od osoby która w używa symbolu xd w rozmowie

ocenił(a) serial na 5
Aassimar

Ale tu nie chodzi tylko o równouprawnienie, tylko o poprawność i indoktrynację level 1000.
LPG pomijając jakieś nieistotne postacie to połowa obsady. A jak już jest jakiś związek (pal 6)tych lesbijek to musi być mieszany rasowo. Dodatkowo wstrzyki np. o dyrektorze wiezienia "- mój mąż o niczym nie wie", Brainiak 5 też laska z tekstem, kochałam ją i jest ze mną. Podteksty cały czas. Gdzie tu jest te 10 % społeczeństwa?
Wychodzi na to, że jedyna normalna para w tym cyrku to Lois I Clark. A postaci przewija się masa.
Aktorki też dobrane jakieś bez cycków i bioder(może 2 wyjątki)
I gadki na kanapie o adopcji dziecka przez LPGT.
Chyba trzeba być mocno ślepym żeby nie widzieć tych koszmarków.

Pat_Scorovitz

matko ale bzdury piszesz, ludzie nie dajmy się zaszczuć "poprawności" mamy swoje zdanie i się jego TRZYMAJMY

Pat_Scorovitz

10% to kłamstwo powtarzane od wielu lat. Wywodzące się z przekłamanego badania, które już potem nigdy przez nikogo nie osiągnęło podobnego wyniku.
Ale jak widać, będzie je powtarzać tak jak z kłamstwem o tylko 2% nieprawdziwych zgłoszeń gwałtu.

Bilet95

Tak naprawdę to nie ma czegoś takiego jak wiarygodne badanie w tej sprawie, bo nawet nie wiadomo ile homoseksualistów siedzi w szafach, już nie mówiąc o biseksualistach. O wiarygodnych badaniach moglibyśmy mówić w świecie całkowicie wolnym od homofobii i dyskryminacji. w ktorym żaden przedstawiciel lgbt by się nie ukrywał. Zatem nie wiadomo co jest kłamstwem moje 10% czy twoje zaniżanie tego wyniku.

Pat_Scorovitz

P, to nagle nie ma wiarygodnych badań, ale bardzo chętnie mówisz, jak to 10% jest taka a taka bez wąchania...
Teraz będziesz udawać, że nie wiadomo, bo wytknąłem twoją manipulacje.
Wszystko będziesz tłumaczyć homofobią próbując zakłamaną statystykę wystawić na piedestał.
Sprawdzono i obalono Badania Kinseya,

"Teorie głoszone przez Kinseya i dane z jego badań zostały uznane za nienaukowe, jednak było już za późno, a jego instytut nadal istnieje i niewiele sobie z tego robi. Zorientowano się, że próbkę badawczą dobierał on celowo tak, by potwierdzić określone wyniki. Okazało się, że Kinsey przechadzał się po prostu ulicami zaczepiając prostytutki, odwiedzał bary gejowskie, podejrzane lokale oraz więzienia i tam zadawał swoje pytania. Respondenci Kinseya to aż w 20-25% więźniowie bądź byli skazańcy. 5% badanych mogło być męskimi prostytutkami (nie ma pewności). Statystycy i dziennikarze, którzy krytykowali te wyniki spotykali się z szantażem i intensywną presją ze strony samego Kinseya jak i jego współpracowników. Posługiwał się on hakami zgromadzonymi wcześniej, o czym pisze E. M. Jones w książce Libido dominandi. Seks jako narzędzie społecznej kontroli z 2013 roku."

Ta liczba sięga góra 4%. Ale wy będziecie propagować zakłamane dane.
To ty kłamiesz, a że nie możesz znaleźć żadnych potwierdzeń swoich tekstów, to powielasz mit powielany przez działaczy lewicowych, tak jak inne tego typu liczby. Bo to takie wygodne.
Kłamstwem jest twoje 10%.

Bilet95

Pięknie. Nigdy nikt nie może bać się mówić prawdy. Też w realu. Superman!

dwarqwe

Dziękuje. Możesz sobie skopiować. Trudno wyszukać takie rzeczy w google...
Ciekawe dlaczego ~ironia

Bilet95

Góra 4%? :D A skąd ty masz te dane? I jak to zostało policzone. Zsumowano wszystkich homo, bi i trans czy osobno? Tylko pośród tych którzy to deklarują czy dorzucili jeszcze do tego przybliżoną liczbę ukrytych ? ALE MNIEJSZA Z TYM, BO TY NAPRAWDĘ NIE WIESZ O CZYM MÓWISZ!
Nawet gdyby to był 1% to ile to jest milionów ludzi na całym świecie? I czy oni nie zasługują na swoja reprezentacje w filmach i serialach? To, że na świecie jest najwięcej czarnookich oznacza, że niebieskoocy i zielonoocy nie powinni się pojawiać w filmach?
I ostatnia kwestia-kto ma największa reprezentacje w produkcjach filmowych? Biali heteroseksualni mężczyźni. Czy biali heteroseksualni mężczyźni stanowią jakąś większość w skali globu? W żadnym wypadku. Zatem z jakiej racji cieszą się taką liczną reprezentacją? Na szczęście w cywilizowanym świecie zaczynają to pojmować, że szeroko pojęta sztuka ma być dla każdego. Każdy ma prawo znaleźć w niej coś dla siebie. Niezależnie od rasy wyznania koloru skóry czy orientacji. Jeśli dorośniesz to może zrozumiesz tę oczywistość, że świat nie zaczyna się i nie kończy na twoim czubku nosa i twórcy nie są tylko po to by tworzyć sztukę pod dyktando wyłącznie twojego światopoglądu.

Pat_Scorovitz

Ty pierwsza mówiłaś o 10%, pokaż mi te dane.
Skąd wiem o 4% ? Ze statystyk, które nie powielają przekłamanego badania Kinseya.
"Tylko pośród tych którzy to deklarują czy dorzucili jeszcze do tego przybliżoną liczbę ukrytych "
To zabawne, jak chętnie TY możesz sobie powielać kłamliwe statystyki, bo ci pasują, ale już bardziej z bardziej rzeczywistymi masz problem. Mam nadzieje, że równie chętnie mnożysz przypadki kobiecej przemocy wobec dzieci i męża, bo jest bardzo często nie zgłaszana...
Piszesz jakieś brednie o "nie zgłoszonych przypadkach", co? Uważasz, że są tak tępi, że nie wiedzą co im się podoba? Ty to jesteś homofobem.
A może tradycyjnie, że się boją ostracyzmu... w czasach gdy w pierwszym lepszym show w USA mówią, że woleliby być gejem, lesbijką...
Może powiedz szczerze, że ty każdego singla, księdza, zakwalifikujesz jako geja.
Będziesz mówić o "nieprzyznających się" by sobie dopisywać, że gejów, bi itd. jest z 10 razy więcej niż jak podają wyniki. Wciąż czekam na te twoje "dane".
A wszystko dlatego, bo im liczniejsza ta grup jest, tym bardziej uważasz, że zasługują na miano człowieka, jakby było ich mniej to już dla ciebie ludźmi by nie byli?

"Nawet gdyby to był 1% to ile to jest milionów ludzi na całym świecie?"
To dla ciebie liczba gejów , bi itd. ma znaczenie, dlatego tak propagujesz zakłamaną statystykę o 10%. Dla mnie mogłoby to być nawet 0,001% i dalej bym uznawał ich za ludzi, którzy mają prawo kochać, żyć i istnieć w świecie. TY zawyżasz ich liczbę bo w ten sposób uważasz, że mają większą rację bytu niż jakby było ich mniej.

"czy oni nie zasługują na swoja reprezentacje w filmach i serialach?"
Kiedy pytałem się, kogoś twojego pokroju, czemu nie ma tylu chrześcijan w produkcjach, przecież jest ich znacznie więcej od tych twoich "ludzi LGBT", to dostałem stwierdzenie "że nie wszyscy tacy są"... Dlaczego geje mają stanowić 30% bohaterów seriali i filmów, gdy jest ich 10x mniej? Dlaczego katole itd. mają mieć osobą kategorie, a inne grupy nie... Kategoryzujesz ludzi na lepszych i gorszych.

"Biali heteroseksualni mężczyźni. Czy biali heteroseksualni mężczyźni stanowią jakąś większość w skali globu?"
Ale przecież, to miliony ludzi... co, tu już nagle masz ich gdzieś.
Po za tym, ciekawe skąd wiadomo, że hetero... Bo ty tak sobie powiedziałaś, a może uważasz to za standard i każdy niehetero musi nosić plakietkę z orientacja.
Dobre. Najpierw propagować, że w serialach może być 10x więcej gejów niż jak jest w rzeczywistości, a potem mieć pretensję, że jest dużo białych mężczyzn hetero. Jak ci to przeszkadza to nie oglądaj seksistko nienawidzącą białej rasy.
Nienawidzisz ich, to ich nie oglądaj, na Netflixie masz całą gamę seriali/filmów gdzie rola białego faceta kończy się na byciu nieudacznikiem albo tym złym. No ale, to pewnie jest zbyt mało popularne aby to oglądać.
Aaaa.. i dobrze wiedzieć, że każdy wytrysk z USA to filmy dla całego świata a nie głównie do USA. Włącz sobie kino z RPA a potem narzekaj, że za mało białych... a nie, nie zrobisz tego, bo to nagle już nie jest globalne. Nie dziwie się, w końcu TY i twoi koledzy tego nie oglądają, bo nawet nie wiedzą, że oni produkują filmy.

"Na szczęście w cywilizowanym świecie zaczynają to pojmować, że szeroko pojęta sztuka ma być dla każdego."
Nie, w "cywilizowanym świecie" filmy są produkowane pod woke culture, jaki jest tego efekt? A taki, że te "filmy dla wszystkich" są coraz niżej oceniane! To też, WY bierzecie stare hity i je przerabiacie pod siebie, bo nie potraficie stworzyć niczego co by się podobało wszystkim ludziom. Gdzie najważniejszą cechą bohatera jest to co komu co wkłada w który otwór i jakiego jest koloru.
I wasza bajeczka o reprezentacji, czarnych w większości również nie obchodzi, ich liczba w danej produkcji nie zmienia ich liczby na seansach. Tylko tobie daje to satysfakcje, po czym i tak nie obejrzysz, bo nie jest to kolejny film z kategorii AAA.

"Niezależnie od rasy wyznania koloru skóry czy orientacji"
Taaak, dlatego najważniejszą częścią postaci dla ciebie jest jej orientacja, kolory skóry i płeć. To właśnie ty kategoryzujesz ze względu na te cechy. A twój tekst o tym "większość białych" tylko pokazuje, że interesuje cię tylko ten 1% największych filmów, i niczym pewien recenzent "chce czarną wersje przyjaciół, ale nie będę oglądał tej czarnej wersji przyjaciół o której już wszyscy zapomnieli..". W USA jest cała masa rodzimych produkcji, również kręcone tylko dla czarnych, przez czarnych, ale żeby to znaleźć trzeba trochę poszukać, niestety, nie wszystkie opowiadają o rasizmie, bo są dramatami, filmami akcji lub komediowymi, więc też was nie interesują.

I o ad personam, uwielbiam jak tacy jak ty nie mają już za bardzo co napisać. To ty chcesz by filmy i seriale były produkowane pod twoje dyktando, tyle mówisz o "reprezentacji społecznej" ale już ci nie przeszkadza nadreprezentacja gejów, których w produkcjach jest zdecydowanie więcej, niż jak w rzeczywistości. Uważasz że twórcy mogą tworzyć tylko pod WASZE dyktando, co widzę na twitterze, byleby zgadzało się z twoim światopoglądem. Powiedz, co robisz z tymi złymi filmami gdzie są sami biali hetero faceci?

Bilet95

Ja podaje przekłamane dane a twoje są rzeczywiste, bo, bo ty je podałeś. :D Na świecie morduje się ludzi lgbt, w Polsce tworzy się strefy wolne od lgbt, zwalnia z pracy dyskryminuje i odczłowiecza. Rzeczywiście gdy gejowi grozi wyrzucenie z 10 pietra przez tatusia, lub wyrzucenie z domu chętnie się przyzna do swojej orientacji, bo przecież nie jest tępy i wie co mu się podoba. Ty jestes taki tępy czy udajesz? Absolutnie pewne badania w tym zakresie można by było przeprowadzić tylko w świecie całkowicie wolnym od homofobii. Jeszcze długo takim nie będzie. Powołujesz się na pierwsze lepsze show w USA(nota bene pokaż mi to pierwsze lepsze show , w którym mówią, że woleliby być gejem, lesbijką), a w USA do niedawna geje za to, że są gejami mogli być bezkarnie zwolnieni z pracy. Zatem nawet w tak wydawałoby się liberalnym kraju zdarzają się przypadki dyskryminacji.
Ty czekasz na moje dane,sam wyciągając sobie 4% z dupy?
A wszystko dlatego, bo im liczniejsza ta grup jest, tym bardziej uważasz, że zasługują na miano człowieka, jakby było ich mniej to już dla ciebie ludźmi by nie byli? "
Masz elementarne problemy ze zrozumieniem tego co czytasz i wyciągasz wnioski z dupy tak jak twoje 4%. "Dla mnie mogłoby to być nawet 0,001% i dalej bym uznawał ich za ludzi, którzy mają prawo kochać, żyć i istnieć w świecie. Ale wystarczy jeden serial, w którym tytułową bohaterka jest lesbijka i narzekasz. :D Geje stanowią 30% w filmach i serialach? :DDD Szczególnie w tych superbohaterskich. Batwoman to jest pierwszy serial , w której główną i tytułowa postacią jest lesbijka i to stanowi te twoje 30%? To jest ta nadreprezentacja? Uważasz że twórcy mogą tworzyć tylko pod WASZE dyktando, co widzę na twitterze, byleby zgadzało się z twoim światopoglądem Gdybym tak uważała musiałabym pod każdym wątkiem dotyczącym filmu i serialu w którym lgbt nie występują lamentować z powodu braku reprezentacji. Użalać się, że w większości filmów akcji i westernów wyprodukowanych w poprzednim stuleciu na 10 kolesi przypada jedna kobieta, której rola sprowadza się do wiszenia na męskim silnym ramieniu. Pod każdym artykułem dotyczącym filmu i serialu o Batmanie, Supermanie, Spidermanie, Ironmanie etc wylewać żale. Czyli zachowywać się tak jak to wielu heteroseksualnych facetów robi odnośnie produkcji z wątkami lgbt. Życia by mi na to nie starczyło, bo  filmów ze zdecydowaną przewagą białych facetów hetero bez wątków lgbt jest po prostu na tony.
Podsumowując Ja nie narzekam, że biali hetero faceci pojawiają się w filmach to najczęściej biali heteroseksualni faceci płaczą pod wątkiem filmów o tematyce lgbt, lamentują że w ogóle takie filmy śmiały się pojawić. Ci sami biali heteroseksualni faceci, którzy cieszą się, bezdyskusyjną nadreprezentacją w produkcjach filmowych.

Pat_Scorovitz

"Ja podaje przekłamane dane a twoje są rzeczywiste, bo, bo ty je podałeś. "
Ja przynajmniej podaje powód, dlaczego twoje "10% to kłamstwo". Ty nie potrafisz dać rządnego potwierdzenia, bo wszystko odsyła cię do badania Kinseya.
"Na świecie morduje się ludzi lgbt, w Polsce tworzy się strefy wolne od lgbt, zwalnia z pracy dyskryminuje i odczłowiecza."
Przykłady. Co bo tak jest w Afryce? Pogadaj w takim razie z nimi. Odczłowiecza w Polsce, bo nazwano LGBT ideologią. No tak, wszyscy powtarzacie te same bajeczki. A ci geje co nie popierają LGBT to według was nie są ludzie? To prędzej ty i inni odczłowieczcie ludzi którzy wam nie pasują.
"Rzeczywiście gdy gejowi grozi wyrzucenie z 10 pietra przez tatusia, lub wyrzucenie z domu chętnie się przyzna do swojej orientacji, bo przecież nie jest tępy i"
Możesz sobie tworzyć bajki dalej, uwierzą w nie tylko tacy jak ty. Takie stacje jak Netflix pokazują, że lepiej być gejem, niż jak hetero. I to są fakty.
"Absolutnie pewne badania w tym zakresie można by było przeprowadzić tylko w świecie całkowicie wolnym od homofobii."
Pomijam już twoje słabe personalne ataki, bo widać, że nie potrafisz utrzymać nerwów, bo doskonale wiesz, że nie masz nic na poparcie swoich tez. To ty pierwsza, zaczęłaś wrzucać tu badania ile to niby jest gejów, trans itd. To ty sobie ubzdurałaś, że jak napiszesz 10% to już nic więcej nie musisz. Nie potrafisz podać rządnych wiarygodnych badań, za to będziesz jak lew bronić zakłamanego badania, pod którym się podpisujesz "że homofobia", tak, dlatego w anonimowym badaniu, nie przyznają się "bo się wstydzą". udowodnij to, czekam, twoje "mi się wydaje" to żaden dowód. Uważasz, że jak będzie ich większa liczba, to będzie to miało znaczenie, powiedz mi, czy rudy jest dla ciebie mniej warty od geja, w końcu to tylko 1% społeczeństwa.
" a w USA do niedawna geje za to, że są gejami mogli być bezkarnie zwolnieni z pracy"
Do niedawna czyli ile? 40 lat temu w latach 80 tych? Obudź się, już są lata 20-te. Dziś można tylko zwalniać białych za bycie białymi, co ci zapewne pasuje. Oczywiście jak zawsze, niczym nie popartem pisanie, które wiedziałem na tym portalu 10 lat temu.
Ty czekasz na moje dane,sam wyciągając sobie 4% z dupy?"
Ty pierwsza dałaś 10% które bronisz "że się wstydzą". Także skoro sama dałaś jako pierwsza ten zapis, to musisz go udowodnić, ja już twoje obaliłem. I jak widzę, 4% to dla ciebie za mało, gdyby było 10% to wtedy mogłabyś nazwać gejów ludźmi, tak?

"Szczególnie w tych superbohaterskich"
Tak jak pisałem, liczy się dla ciebie tylko ten 1% największych produkcji, których zapewne i tak nie oglądasz. Pomyśl nim napiszesz, sama udowodniłaś to co o tobie pisałem.

"Batwoman to jest pierwszy serial , w której główną i tytułowa postacią jest lesbijka i to stanowi te twoje 30%? "
Pierwszy serial... po raz kolejny pokazujesz, że o serialach i kinie wiesz tylko tyle co jest reklamowane wszędzie, czyli ten 1%. Znam masę tytułów z główną bohaterką lesbijką, no ale... że nie należą do tego 1% to masz to gdzieś.
Oczywiście, liczysz tylko główną bohaterkę, masz gdzieś postacie poboczne, kto zna Netflixa i widział więcej niż 20 tytułów spod ich sztandaru ten wie, jak to wygląda, 30% to potrafią być postacie niehetero. Ale dla ciebie, liczy się tylko główny bohater, reszta nie ma znaczenia, bo jeszcze by się okazało, że jest nadreprezentacja.

"Gdybym tak uważała musiałabym pod każdym wątkiem dotyczącym filmu i serialu w którym lgbt nie występują lamentować z powodu braku reprezentacji."
Gratuluje. Tak właśnie jest na twitterze, atakowana jest każda duża produkcja, że za mało homo, za dużo białych facetów. Stwierdzono, że Szybcy i Wściekli zbyt męscy, brak gejów w Call of Duty... tak to wygląda. Bo ktoś, nie myśli tak jak WY, a wy ty TY.

"Użalać się, że w większości filmów akcji i westernów wyprodukowanych w poprzednim stuleciu na 10 kolesi przypada jedna kobieta, której rola sprowadza się do wiszenia na męskim silnym ramieniu. Pod każdym artykułem dotyczącym filmu i serialu o Batmanie, Supermanie, Spidermanie, Ironmanie etc wylewać żale. "
Wypisz wymaluj twitter, ale nie dziwie się, że tak piszesz, w Polsce to mniej popularne forum.

"Czyli zachowywać się tak jak to wielu heteroseksualnych facetów robi odnośnie produkcji z wątkami lgbt. "
Ładna projekcja, jak zawsze. Ty tak nie robisz, ale oni są gorsi.

"Ja nie narzekam, że biali hetero faceci pojawiają się w filmach"
Nie kłam, kto tu się rozpisywał, że są w filmach, że jest ich za dużo. TY. Tobie to przeszkadza. Nie kłam, że nie narzekasz, bo twój poprzedni komentarz aż tonął z nienawiści. Dalej kłam o zbyt dużej reprezentacji, nie dziwie się, że tak piszesz w końcu nie przeszkadza ci, że w Batwoman z 20% postaci to geje i lesbijki, oczywiście nie licząc tych złych. Dla ciebie zły, zawsze może być biały facet.

Nie dziwie się, że pominęłaś wiele tego co napisałem, zbyt niewygodne, więc starasz się to zakrzyczeć.
Ale spokojnie, będziesz tak zapewne ograniczać wątki do tych które uważasz, że ci jeszcze

Bilet95

"Ja przynajmniej podaje powód, dlaczego twoje "10% to kłamstwo"Ty podajesz jakis powód? Ja nie podaje powodów zaniżonych statystyk. :D Bo kamienowanie, zrzucanie z najwyższych budynków w mieście, wyrzucanie z domu, wyrzucanie z pracy czy szykanowanie w szkole to nie jest powód do ukrywania swojej orientacji seksualnej. :D Przykłady kamienowanie lesbijek i zrzucanie z najwyższych budynków w mieście gejów-kraje islamskie. tatuś wyrzucił swojego syna z 10 pietra gdy sie dowiedział o tym ze jest gejem w Armienii. W Rosji zgwałcono butelką i skatowano na śmierć chłopaka za to, że wyglądał na geja za co sprawcy otrzymali karę 1 rok w zawiasach. W Polsce szykany w szkołach to norma, wystarczy, że chłopak nosi "niemęskie spodnie" by żyć mu dali. O samobójstwach nastolatków szykanowanych za homoseksualizm lub rzekomy homoseksualizm pisały gazety(np Kacper, Michał) Sąd Najwyższy w USA kilka miesięcy temu wydal werdykt zakazujący dyskryminacji w miejscu pracy ze względu na orientacje seksualną po tym jak sie okazało, że jeszcze we wielu stanach w USA wyrzuca się ludzi z pracy gdy wyjdzie na jaw że są gejami. W tych samych USA kilka dni temu Biden cofnął zakaz wstępowania do armii osobom transpłciowym wydany przez Trumpa...Ordo Iuris chce wprowadzić prawo STOP LGBT zakazujący w zasadzie wszystkiego LGBT od marszów równości po coming outy. Bo dla nich nawet mówienie o tym, że jest się les bądź gejem to propaganda i ideologia. Skoro im sie udało z aborcja to dlaczego nie miałoby sie udać z kolejna ustawą tym razem wymierzoną w LGBT?Przykłady dyskryminacji można by mnożyć, ale ja nie mam czasu na pisanie elaboratów. A ty jesteś albo ślepy albo nie chcesz tego dostrzec.
."Dla ciebie zły, zawsze może być biały facet" Gdzie ja coś takiego napisałam?! Skąd ty to wytrzasnąłeś?Uwielbiam Killing Eve w którym zawodowa morderczyni socjopatka ma obsesje na punkcie agentki. Uważam, że to jedna z najlepiej napisanych i zagranych postaci LGBT w historii. Podsumowujac tę daremną dyskusję(na takich jak ty szkoda klawiatury)-ja nie mam czasu na odnoszenie się do wszystkich bzdur, andronów, idiotyzmów wyssanych z palca które wypisujesz, mam lepsze rzeczy do roboty.
A hetero faceci w filmach mi nie przeszkadzają dopóki hetero facetom nie przeszkadza postać lgbt.

Pat_Scorovitz

Ale ty jesteś przewidywalna, pisałem o tym, ze wystrzelisz o czymś z poza naszego kręgu kulturowego? I proszę!
Umiesz tylko podawać pojedyncze przypadki, no już, statystyki! Pojedynczych przypadków jest cała masa. Nie podasz statystyk bo ci nie pasują, bo nie mówią tego, co wg ciebie sprawia, że mają prawo być uprzywilejowani.
Umiesz podać tylko TYLKO pojedyncze przypadki, aby zatuszować niekorzystnie wyglądające dla ciebie statystyki.
No już , podaje te dowody, czemu twoje 10% to prawda. A skoro jest ich 10% to tych pojedynczych przypadków powinno być znacznie więcej, a co za tym idzie statystyki byście produkowali jak leci.
Ale tak nie jest, to skupiasz się na pojedynczych przypadkach, o transach w armii IUSA będziesz inaczej pisać, jak się okaże, że wzrośnie liczba molestowań w kobiecych grupach, tak samo jak cicho piszczycie kiedy mowa o sporcie i faceci wygrywają z kobietami.

"Uwielbiam Killing Eve w którym zawodowa morderczyni socjopatka ma obsesje na punkcie agentki."
No tak, nie ma mężczyzn, to ci pasuje.

"Podsumowujac tę daremną dyskusję(na takich jak ty szkoda klawiatury"
Nie dziwie się, że tak piszesz, w końcu uciekłaś od wszystkich niewygodnych tematów (tak jak pisałem) podawałaś pojedyncze przypadki a nie statystyki (co też pisałem), jesteś jak otwarta książka. Nie masz czasu odnosić się do bzdur? Ale nie miałaś problemu z tonami liter w poprzednich komentarzach.

"A hetero faceci w filmach mi nie przeszkadzają dopóki hetero facetom nie przeszkadza postać lgbt."
Aaa, z kategorii , "nie jestem rasistą ALE...". To ty tu zaczęłaś gadkę o białych hetero facetach, że ich za dużo, więc nie kłam, jak to ci nie przeszkadzają, nawet jednego tytułu z nimi nie potrafiłaś podać, bo na ich widok dostajesz ataku wściekłości.

Jesteś przewidywalna. Przewidywałem twoje kroki na przód. Został ci jeszcze tylko hejt na mniej, no już czekam na ten ostatni krok. Jest po drodze coś jeszcze, ale nie chce cię ośmieszyć do końca.

Pat_Scorovitz

Problemem nie są mniejszości w serialach, a wciskanie ich na siłę tam gdzie ich nie było. Teraz co chwilę kręcone są nowe wersje jakichś filmów czy seriali, gdzie osoby hetero są zmieniane na osoby LGBT, osoby białe na czarne itp, co czasami nawet jest niespójne z historią danych bohaterów. Dlatego ludzie tak tego nie lubią.

Sartax

Bingo! 100% racji.

Tibn

Batwoman w komiksie jest les zatem nie podoba ci się ten fakt nie oglądaj.

ocenił(a) serial na 6
Pat_Scorovitz

w którym komiksie amebo

Tibn

Do lustra zajrzałeś i do własnego odbicia gadasz. :DDD Rzeczywiście trzeba być amebą by w dzisiejszych czasach przy wujku google mieć problem ze znalezieniem tej informacji. Grant Morrison przywrócił te bohaterkę w 2006 roku(po 25 latach nieobecności w komiksach). Postać która de facto pojawiła się w latach 50 tylko po to, by uciąć spekulacje na temat homoseksualnej relacji Robina i Batmana, w XXI wieku już nie musiała pełnić tej idiotycznej roli. Dlatego zmieniono jej historie charakter i orientację seksualną. Resztę sobie doczytaj nie będę męczyć klawiatury na takich ignorantów jak ty, którzy zabieraja głos w tematach, o których pojęcia nie mają.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Tibn

Wujek google jednak za trudny w obsłudze-nie reaguje na- jak to napisałeś "bat łomen"? ;> Analfabeto. Wpisz "Batwoman" jeśli poradzisz sobie z klawiaturą, bo to chyba też dla ciebie wyzwanie.

ocenił(a) serial na 6
Pat_Scorovitz

Skończ już się ośmieszać

Sartax

Osobiście mam gdzieś kto jakie ma parafilie, jego sprawa, ale czemu zmusza się mnie bym to oglądał? Jak włączam Supergirl to chcę laski strzelającej laserami z oczu, nie lesbijskich dram postaci wymyślonych na potrzeby wątku LPGT. Może jestem faszystą, ale nie uważam, by każdy serial należało wzbogacić homo agitką. Ech, tęsknie za czasami kiedy fabuła była najważniejsza, nie ideologie...

ocenił(a) serial na 6
Kwarc

dokładnie

Kwarc

1000% racji!!!!

ocenił(a) serial na 6
Kwarc

Od kilku dni mainstreamowe media w Polsce rozpętują nagonkę na ludzi, którzy mówią o „Ideologii LGBT”. Robią z nich wariatów, ludzi zaściankowych i głupich. Celowo manipulują twierdząc, że gardzimy ludźmi o innej orientacji seksualnej. Tymczasem, jak mawiał Józef Mackiewicz: „tylko prawda jest ciekawa”.
Więc rozłóżmy problem na czynniki pierwsze. Termin „Ideologia LGBT” to pochodna „Ideologii Gender”. Skoro, jak twierdzi polski mainstream, nie ma takiej ideologii, to czego uczą na całym świecie katedry gender? Uczą o tym, że płeć jest „uwarunkowana kulturowo” (1). Jest to oczywistą bzdurą, ponieważ płci nie warunkuje kultura, a biologia. Podział ról mężczyzn i kobiet jest konsekwencją naturalnych różnic biologicznych. Mężczyzna nie może zajść w ciążę, nie może karmić dziecka piersią.(2)
Czego możemy w takim razie dowiedzieć się na zajęciach „Gender-LGBT”? Oddajmy głos kultowym ideologom tych teorii:
- Alison Jagger twierdzi, że potrzebna jest rewolucja klas płciowych oraz, że zniesienie rodziny biologicznej wyeliminuje potrzebę opresji seksualnej. Męski i żeński homoseksualizm oraz pozamałżeńskie stosunki płciowe nie będą już postrzegane w optyce liberalnej, jako opcje alternatywne... Sama "instytucja" współżycia płciowego, gdzie kobieta i mężczyzna odgrywają określone role, zniknie. Ludzkość będzie mogła wreszcie powrócić do swej naturalnej, wielopostaciowej i perwersyjnej seksualności". (3)
- Kate Millet w swojej książce z 1969 r. pt. Sexual Politics pisała: "... nie ma różnicy między płciami w chwili urodzin. Osobowość psychoseksualna jest więc czymś wyuczonym po narodzeniu". „W ten sposób idea płci (gender), jako wytwór społeczny, weszła do teorii feministycznych. Ideologia gender sprawiła, że priorytetem ruchu feministycznego przestała być walka z polityką, która dyskryminowała kobiety, a stało się zwalczanie idei, które ukazywały różnice między kobietą i mężczyzną oraz kładły nacisk na zasadniczą rolę kobiety w sferze wychowawczo-opiekuńczej” - definiowała Dale O’Leary. (4)
- Inna gwiazda lewicy, pisarka Simone de Beauvoir, gdy Betty Friedan spytała ją, czy kobiety powinny mieć prawo wyboru pozostania w domu i wychowywania dzieci, odpowiedziała: "Kobiety nie powinny mieć takiej możliwości wyboru ponieważ, gdyby taka możliwość naprawdę istniała, zbyt wiele kobiet skorzystałoby z niej". (5)
- Margaret Sanger pisała, że macierzyństwo to „niewolnictwo reprodukcji”, z którego trzeba „wyzwolić kobiety”.(6)
- Shulamith Firestone twierdzi, że kobiety zniewolone są przez macierzyństwo i wychowywanie dzieci. S. Firestone, w swych radykalnych poglądach, postuluje unifikację płci i panseksualizm czyli zaangażowanie płciowe w stosunku do każdej płci, a w skrajnym rozumieniu także do zwierząt czy przedmiotów. Ponadto mówi wprost, że w wyniku rewolucji feministycznej: „Dzieci należałyby do obydwu płci w sposób równy albo do żadnej – zależnie od punktu widzenia; zależność dziecka od matki (i vice versa) zostałaby zastąpiona przez znacznie krótszy okres zależności od niewielkiej grupy osób, a pozostałe nierówności między dziećmi i dorosłymi, wynikające np. z mniejszej siły fizycznej, wyrównywałaby kultura”. Wizję „genderowego świata” kończy S. Firestone słowami: „Tyrania rodziny biologicznej zostałaby złamana”. (7)
- Brytyjska socjolog Ann Oakley twierdzi, że płeć nie jest naturalna, lecz zależy od kultury, w której odbywa się socjalizacja: „Męskość i kobiecość nie są substancjami »naturalnymi« właściwymi, tkwiącymi w istocie w jednostce, ale cechami psychologicznymi i kulturowymi, wynikiem procesu społecznego, w którym jednostka nabywa cech męskich i (lub) żeńskich”.(8)
- Prof Jacek Kochanowski pisze z kolei: „polityka wiążąca się z wiedzą, wypracowana w ramach queer studia, umożliwia osiągniecie celu strategicznego: dekonstrukcję i destabilizację kategorii płci oraz seksualności, a co za tym idzie, destrukcję opartego na tych kategoriach systemu stratyfikacji społecznej z jego wykluczeniami i jego przemocą”. (9)
- O Margaret Mead, aktywnej biseksualistce, autorce popularnej książki „Dojrzewanie na Samoa”, R. Tekieli napisał: „Była sławna i miała nieomal gwiazdorski status w USA. Ustaliła w toku swoich badań, że wszystkie cechy osobowości, które uznajemy za męskie bądź kobiece, są luźno powiązane z płcią biologiczną i nie wynikają z natury ludzkiej, lecz na drodze socjalizacji kształtuje je kultura. Jej opisy o „wolnej miłości’’ u ludów pierwotnych, miały wpływ na rewolucję seksualną lat 60. XX wieku. Według niej, trzymanie się światopoglądu chrześcijańskiego krępuje ekspresję seksualną i nie pozwala osiągnąć radości z życia. Mead postulowała więc, by zmienić sposób wychowywania dzieci w Stanach Zjednoczonych na wzór samoański: odchodząc od obowiązującej dotychczas etyki seksualnej, a zamiast tego dając młodzieży możliwość próbowania różnych form aktywności płciowej. Wizja wolnej miłości panującej wśród szlachetnych dzikusów na wyspach wiecznego szczęścia, szybko podbiła umysły na Zachodzie. Margaret Mead spowodowała prawdziwą rewolucję w światowej antropologii. Z przeprowadzonych badań wyprowadziła wiosek, że wiele zachowań, które uważa się za naturalne dla człowieka, to ograniczenia narzucone nam przez cywilizację”. (10)
No i na koniec, oczywiście największa gwiazda tej ideologii, Judit Butler. Jej „Uwikłani w płeć” w polskim wydaniu zawiera wprowadzenie naszej noblistki. Według tej amerykańskiej feministki - płeć społeczno-kulturową tworzymy przez „performatywność”, czyli jej nieustanne powtarzanie i odgrywanie. Jeśli więc chłopcu będziemy wmawiać, że jest dziewczynką i nauczymy go odgrywać jej rolę, to poczuje się on kobietą. Konsekwencją zakwestionowania biologicznego wymiaru płci i sformułowania teorii „performatywności” jest uznanie przez J. Butler za równoprawne z płcią męską i żeńską, także gejów i lesbijek, transseksualistów czy biseksualistów.(11)
M. Nykiel dla portalu wpolityce tak podsumowała inne teksty tego środowiska: „Z publikacji wydanej przez Kampanię Przeciw Homofobii wynika, że promocją zachowań LGBTQ powinny zostać nasączone WSZYSTKIE aspekty nauczania. „Na zajęciach języków obcych, osoba nauczająca może przedstawić materiał źródłowy z gazety/radia/telewizji/Internetu, który odnosi się do tematyki LGBT i omówić go w kontekście społecznym, specyficznym dla kraju nauczanego języka. Tematami takimi mogą być na przykład: małżeństwa, związki partnerskie, homofobia lub coming out osób publicznych. Jednocześnie za materiał źródłowy posłużyć mogą teksty kultury i popkultury (na przykład filmy, książki) poruszające tę tematykę i zawierające wątki LGBT. Podczas włączania tematyki LGBT do lekcji, należy być ostrożnym, aby nie zakończyć zajęć stereotypowymi przekazami oraz nie spowodować homofobicznej dyskusji i obraźliwych komentarzy” – czytamy w poradniku wydanym w 2013 r. przez Kampanię Przeciw Homofobii: „Lekcja Równości – materiały dla nauczycieli i nauczycielek. Jak rozmawiać o orientacji seksualnej w szkole i wspierać młodzież...”.(12)
To tylko kilka cytatów, które ustami najważniejszych lewicowych filozofów gender dowodzą, że to jest ideologia. Agresywna, głośna, z wielkim lobby i pieniędzmi, wspierana m. in. przez Hollywood, politykę największych na świecie korporacji, Netlifxa etc.
Jak Państwo widzicie, 3RP zaprzeczając, że ta ideologia istnieje - zaprzecza oczywistym faktom. Mało tego, ta ideologia jest w Parlamencie Europejskim traktowana niemalże jak religia. Na zachodzie wprowadzana jest do szkół i przedszkoli, jako obowiązkowe nauczanie, a od 2020 roku obowiązuje np. w Wielkiej Brytanii.
Jak pisze prof. Roszkowski: „Intelektualiści” komunizmu byli ludźmi o dużej wiedzy lecz małego rozumu i pokory. Fiodor Dostojewski nazwał ten rodzaj intelektualizmu „półwiedzą”. „Półwiedza” jest tyranem, jakiego jeszcze nigdy nie znano. Tyranem, który ma swoich kapłanów i niewolników, przed którym stajemy wszyscy z miłością i przesadnym strachem, nieznanym dotychczas, przed którym drży nawet sama wiedza bezwstydnie potakująca „półwiedzy”.(13)
Tak jak kiedyś Marks i Engels wszystko tłumaczyli wojną klas, tak ich następcy w postaci „Gender – LGBT”, wszystko tłumaczą wojną płci. Jak udowadnia analiza powyższych „dzieł”, dla nowej ideologii głównym wrogiem są tradycyjne wartości, jak moralność, która jest wynikiem nauki społecznej kościoła katolickiego. Nowy rewolucyjny świat miał być wolny od „nakazów” wierności małżeńskiej, uporządkowanego życia seksualnego, walki z grzechem, pracy nad sobą według etyki chrześcijańskiej, której podstawową komórką społeczną jest rodzina.
Dlatego złem i głównym wrogiem tej ideologii jest tradycyjna rodzina, kościół, macierzyństwo, ale również państwo narodowe, które nakłada ograniczenia.
W związku z tym, na zachodzie chrześcijaństwo wyrzuca się ze szkół, dokumentów. Symboli krzyża zakazuje się w miejscach publicznych czy placówkach edukacyjnych, jak chociażby we Francji. W zamian wprowadza się wspomnianą ideologię „Gender-LGBT”. Dlaczego ta sprawa ważna jest akurat teraz? Ponieważ te teorie, jako pierwszy, na język praktyki w Polsce przełożył Rafał Trzaskowski podpisując, jako prezydent Warszawy, Kartę LGBT. Warto, aby każdy ją przeczytał i sam wyrobił sobie zdanie. Tu można ją pobrać - https://mnw.org.pl/app/uploads/2019/02/warszawska-deklaracja-lgbt.pdf
W punkcie 2 i 3 czytam oczywiście o tym, co robią już ideolodzy gender za zachodzie, którzy wchodzą do szkół, do naszych dzieci. W placówkach edukacyjnych mają się pojawić „latarnicy”, którzy będą pilnować czy na pewno szkoły wdrażają założenia karty LGBT. Potem czytam o obowiązkowej nauce tych „wartości”, oczywiście nazywanych sprawnie „antydyskryminacyjnymi”.
Jak w praktyce może wyglądać to wchodzenie do szkół, pokazały już pierwsze miesiące urzędowania Trzaskowskiego w Warszawie. Polecam relacje ze szkoły na Ursynowie - https://www.se.pl/warszawa/rozrywka-dla-gejow-w-warszawskiej-podstawowce-ludziom -puscily-nerwy-aa-H6Xc-HDbN-Nyem.html
Z kolei w pkt 5 tej deklaracji czytamy, że miasto ma podpisywać z każdym (!) kontrahentem klauzulę dotyczącą tej karty. A jeśli ktoś nie będzie jej przestrzegał to ... sankcje. Tak, jest tam słowo sankcje. Czyli jeśli ktoś chce prowadzić działalność gospodarczą w stolicy, a jest praktykującym chrześcijaninem, nie będzie mógł wynająć lokalu od miasta?
Myślicie, że to niemożliwe. Polecam do przeczytania rozmowę z Johnem Westenem z Kanady. Tam żaden przedsiębiorca nie dostanie dofinansowania teraz w dobie COVID-19, jeśli nie podpisze dodatkowej deklaracji „antydyskryminacyjnej”. Ktoś zapyta: co taka ideologiczna deklaracja ma wspólnego z np. prowadzeniem piekarni? No właśnie - nic. To jest ta ideologia w praktyce.(14)
A oni dalej „To nie ideologia”!
Bardzo mocno o tym, że jest to ideologia, pisał święty Jan Paweł II, którego słowa przypomniał dziś prezydent A. Duda: „Nie brak innych poważnych form naruszania prawa Bożego. Myślę na przykład o silnych naciskach Parlamentu Europejskiego, aby związki homoseksualne zostały uznane za inną postać rodziny, w której przysługiwałoby również prawo adopcji. Można, a nawet trzeba zapytać, czy tu nie działa również jakaś inna jeszcze ideologia zła, w pewnym sensie głębsza i ukryta, usiłująca wykorzystać nawet prawa człowieka przeciwko człowiekowi oraz przeciwko rodzinie"(15)
My, jako Polacy, my, jako ojczyzna Świętego Jana Pawła II, mamy nie tylko prawo bronić uniwersalnych i ponadczasowych wartości takich jak: rodzina, macierzyństwo, państwo narodowe, etyka chrześcijańska, również dla tych osób, które nie są wierzące, mają inną orientację seksualną czy z jakiegoś powodu mają dystans do tych pryncypiów. Dlatego, że to chrześcijaństwo jest religią miłości, jak również dialogu i ekumenizmu, czego dowiódł Święty Jan Paweł II swoim pontyfikatem. Alternatywę dla tego zbioru zasad możemy obserwować w wielu państwach w ostatnich tygodniach, gdzie zniszczono podstawy etyczne cywilizacji chrześcijańskiej, a w wielu miejscach próżnię wypełnił islam albo anarchia. Najnowsze postulaty lewicy niszczącej miasta, pomniki to ... likwidacja policji. Czyli chodzi o świat „róbta co chceta” ?
I teraz niech każdy sobie zada pytanie: czy chce, poza swoim domem, wpuścić własne dzieci do świata „róbta co chceta”? Czy jednak etyka chrześcijańska, porządkująca życie seksualne, ucząca wstrzemięźliwości, ucząca pracy nad sobą, pokuty za grzechy, zakazując eksperymentów na dzieciach, zmiany płci, a do tego ciężkiej i niełatwej pracy pomiędzy małżonkami i dziećmi, aby mogli szczęśliwie żyć „póki śmierć ich nie rozłączy”, nie jest lepsza nie tylko dla nas ale i dla przyszłości Polski?
Na koniec warto podkreślić, że szacunek należy się każdej osobie, bez względu na jej orientację seksualną. Nie oznacza to jednak zgody na brak szacunku dla tego, co dla tak dużej liczby Polaków jest święte: wolności słowa, wiary w Boga, prawa do wychowania własnych dzieci, patriotyzmu, swobody w prowadzeniu działalności gospodarczej wg. własnego wyznania czy możliwości krytyki, jeśli nowa rewolucyjna ideologia wkracza w koleje obszary ich życia.
Jesteśmy świadkami kolejnej wojny cywilizacyjnej. To prawda, że nasza cywilizacja zachodnia składająca się z trzech fundamentów: greckiej filozofii, prawa rzymskiego i etyki chrześcijańskiej jest w odwrocie i w wielu miejscach już przegrała. Przegrała dlatego, że wielu bało się mówić wg. Ewangelii Św. Mateusza „Wasza mowa niech będzie: "Tak - tak, nie - nie". Większość przestraszyła się nowej rewolucji, bo była opakowana w słowa „tolerancja, równość” i agresywnie atakowała każdy przejaw krytyki. Ludzie milczeli, aż było za późno. Ja milczeć nie będę i Was też do tego zachęcam. A tych, którzy nie zgadzają się, zapraszam do rzeczowej dyskusji: nie na zasadzie „Jaki homofob, nie toleruje mniejszości”, ale wprost przeciwnie. Toleruję mniejszości i to bardzo, a powyższy tekst oparłem tylko na waszych, droga lewico, książkach i cytatach.
Przypisy:
1. https://archive.is/20121212181127/http://www.whitman.edu/content/genderstudies
2. Czy Polska ochroni rodziny przed ideologią gender; „Do Rzeczy” Dodatek , rozmowa z J.Kwaśniewskim
3. Znakomite kompendium wiedzy na temat ideologii gender przygotował Marcin Przeciszewski z Katolickiej Agencji Informacyjnej na potrzeby dyskusji ekspertów w siedzibie Sekretariatu Konferencji Episkopatu Polski w Warszawie.
4. Rozmowa z Dale O’Leary dla tygodnia „Niedziela” 05 , 2005
5. Tamże
6. Bogumił Łoziński „Gość Niedzielny” - nr 5 (2 lutego 2014)
7. https://www.gosc.pl/doc/1865622.U-zrodel-gender/3
8. http://gosc.pl/doc/1860079.Gender-aktualny-stan-dyskusji
9. https://kph.org.pl/publikacje/queerstudies_podrecznik.pdf
10. R.Tekieli portal „Tysol” , 13.08.2019
11. J.Butler „Uwikłani w płeć”
12. Źródło M.Nykiel „Pułapki Gender” , portal wpolityce
13. „W.Roszkowski - Roztrzaskane Lustro - Upadek cywilizacji zachodniej”
14. Do Rzeczy, 8.06.2020
15. Jan Paweł II, Pamięć i Tożsamość , 2005 r.

Tibn

1) Daj spokój, przecież to jakiś obłęd. Z dnia na dzień wszyscy lewicujący politycy i dziennikarze zaczęli powtarzać jak jeden mąż, że „nie ma ideologii, są ludzie“. Semantyka, kwestia życia i śmierci. A szczytem podłości było cięcie wypowiedzi Żalka tak jakby odczłowieczał homoseksualistów. Powód tej ruchawki jest oczywisty, Trzaskowski nie walczy o głosy we Warszawie, tylko całej Polsce i wypominanie mu ciągot pro-LGBT jest mu wybitnie nie na rękę. Dlatego też próbują dorobić przeciwnikom gębę uprzedzonych wariatów. Aczkolwiek przyznaję, że to co powiedział poseł Czarnek jest poniżej krytyki...

2) Co do samej mantry „LGBT to nie ideologia, to ludzie“ to jest to równie absurdalne jak twierdzenie, że, nie wiem, „nie było komunizmu, byli tylko robotnicy walczący o swoje“. Jasne, LGBT składa się z ludzi walczących o swoje, ale walczących w ramach określonej ideologii. Wszak nie wszyscy geje zgadzają się z ich postulatami (posłuchaj tylko co Jacyków mówi o adopcjach) i metodami a to już wystarcza do stwierdzenia, że mamy do czynienia z ideologią. Wszak ruchy LGBT stanowi tylko podgrupa homoseksualistów kierująca się jednym z wielu wyobrażeń na temat tego co im się należy. Poza tym, oni ze swoimi postulatami wykraczają poza samych siebie (przymusowe zajęcia z „tolerancji“ we Warszawie), więc tym bardziej są ideologią.

3) Odnośnie cytatów to piękną kopalnią wiedzy o lewicy i jego prawdziwego oblicza jest Simone de Beauvoir. Powiedziała chociażby, że należy kobietom odebrać prawo wyboru, bo istniałoby ryzyko, że wybiorą rodzinę. I to by było na tyle w kwestii feminizmu. Kobieta może wybrać pod waurnkiem, że wybierze tak jak my chcemy. Dlatego też nie istnieje żaden dom samotnej matki prowadzony przez feministki.

4) Co do marksizmu to pięknie podsumowywał go Popper:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Marksizm#Kwestie_ideologiczne
Według Poppera marksizm ma charakter pseudonaukowy i niefalsyfikowalny[41]. Popper stwierdził, że wyznawcy marksizmu „stosują klasyczne zabiegi z arsenału metod pseudonaukowych w celu jego obrony” – prognozy o charakterze tak ogólnikowym, że każde zdarzenie zdaje się je potwierdzać; częste zmiany teorii w celu dopasowania do zdarzeń do niej nie pasujących; stosowanie dialektyki jako swoistej alternatywy dla logiki, w której każdą sprzeczność można wyjaśnić zmieniając znaczenie stosowanych pojęć (nowomowa)[42]. Równocześnie jednak zarówno sam Marks, jak i marksiści na każdym kroku podkreślali „naukowy” charakter marksizmu, ale według Poppera nie odnosząc się jednak do żadnej z uznanych definicji nauki i metody naukowej.
Marksizm jako „świecką religię” opisywał Raymond Aron, na teorie „gnostycyzmu” intelektualnego wskazywał Alain Besançon, skłonności millenarne w polityce marksistowskiej analizował Norman Cohn, krytykę „polityki celów” przedstawił Michael Oakeshott[43].
Według Kołakowskiego postulaty Marksa miały konkretne, praktyczne konsekwencje, w tym totalitaryzm i upadek ekonomiczny gospodarki planowej. Stwierdza on, że wbrew tezom zwolenników marksizmu, patologie ZSRR nie były „wypaczeniami” idei Marksa, tylko ich logicznymi konsekwencjami[44].

Praktycznie wszystkie przedstawione tutaj tezy są prawdziwe także w odniesieniu do współczesnego wydania. LGBT jednocześnie powołuje się na naukę i jest anty-naukowe. We Wielkiej Brytanii badaczka stwierdziła, że istnieją tylko dwie płcie i została wylana. J.K. Rowling (swoją drogą też lewaczka) też się za nią wstawiła i wylało się na nią wiadro pomyj. I tak wygląda ta ich cała gender-naukowość. Wyeliminować wszystkich, którzy mówią inaczej a potem ogłosić wszem i wobec jednomyślność świata naukowego. Warto jeszcze wspomnieć tutaj o WHO, które transseksualizm wykreśliło z listy chorób „bo tolerancja“. Żadne badania, żadne wywody naukowe, po prostu „tolerancja“.

5) Tak, pionierem wdrażania LGBT jest Trzaskowski. Dlatego należy o tym mówić, bo postulaty tego środowiska wcale nie sprowadzają się do związków parterskich tylko indoktrynacji w szkole (obowiązkowe zajęcia, tutaj nawet RPO przyklepał, co jest o tyle zabawne, że fakultatywna religia ich boli), dyskryminacja obywateli hetero (ośrodki sportu tylko dla gejów) i kontrahentów (nie wygrasz przetargu tylko dlatego, że nie jesteś za LGBT). No i edukacja seksualna według standardów WHO czy guidline’y jak uczyć 4-latka masturbacji.

Tibn

Pięknie napisane. Nie dziwie się, że żaden lewicowiec nie odpowiada, oni powtarzają tylko slogany.

ocenił(a) serial na 4
Sartax

A myślałem, że tylko mnie to psuje całą zabawę. Poważnie w 5 sezonie poza lesbijkami dodali jeszcze transa??? Jak dobrze, że nie wytrzymałem i rzuciłem to w cholerę pod koniec 2-go sezonu :/ Przecież ten serial został zgwałcony przez lgbt, poprawność polityczną i feministki (gdzie nie spojrzeć poniewieranie facetów i wznoszenie na piedestały kobiet).
A to mógł być taki dobry serial z uniwersum DC. Wszystkie serie od DC są takie tragiczne czy tylko ten, bo nie wiem czy tracić czas na Flasha??

Arookun

Flash wypada wiele lepiej, oczywiście też są motywy LPG ale tylko "gościnnie" . Aktualnie kończę Flasha 4 sezon i nie wiem czy czy w następnych odcinkach LPG nie będzie bardzie "nachalne".


Co to transa w supergirl (aktorka ja grająca jest 100% kobieta na szczęście) : https://www.antyradio.pl/Film/Seriale/W-serialu-Supergirl-pojawi-sie-pierwsza-tr ansseksualna-superbohaterka-24353

ocenił(a) serial na 4
Sartax

Dzięki, w takim razie Flash nadal pozostanie ma mojej liście. Mimo wszystko jednak wolę seriale Marvela - kocham "Agentów tarczy"! Każdy odcinek wciąga jak bagno i nikt nie wpycha do gardła poprawności politycznej. Jak widać da się. Supergirl nie dość, że mnie wynudziła i nic mnie nie ciągnęło do obejrzenia kolejnego odcinka (wielokrotnie wręcz się zmuszałem) to jeszcze tak nachalnie próbuje ideologizować widzów, że przygody Kary zdają się być na drugim albo i trzecim planie :/

ocenił(a) serial na 2
Arookun

Możesz być spokojny, seriale od Myszy też będą mieć to samo. Wolałbym zamiast tego obejrzeć super hero na wózku, też im się coś należy

ocenił(a) serial na 6
Sartax

Wszyscy bohaterowie z dwoma wyjątkami to hetero, ale homofobi uwazają, że w tym serialu jest lansowanie ideologi LGBT. Seksualność w tym serialu to może 2% treści. Leczcie się ludzie lub Idźcie do swojego Prezesa PIS i poskarżcie się. Niech zmusi producenta do zmiany scenariusza, by zadość uczynić waszej homofobi. Bez pozdrowień

ocenił(a) serial na 6
piotr_pastuszka

Polecam obejrzeć jeszcze raz przynajmniej 5 sezon, naprawdę ciężko przegapić tam wszystkie wątki o LGBT, które pojawiają się dosłownie co chwile.

ocenił(a) serial na 6
Tokuma

są wątki i co z tego ? zmierz czas. Nadal nie sądze by zajmowało to więcej niż 2 % czasu. Nie potrafię zrozumieć jak takie coś może robić problem.

ocenił(a) serial na 6
Tokuma

z gościem nie ma co dyskutować nawet gdybyś mu rozum do głowy wlewał on tego nigdy nie pojmie

Sartax

Uga buga LGBT do kosza. Ja piernicze ludzie, może byście tak, nie wiem, otwarli swe głowy? Masakra, ja sam nie należę do LGBT, ale w czym to wam przeszkadza? Świat idzie w tym kierunku, że za jakieś 50 lat ludzie będą się śmiać z takich jak wy, nie nadążacie za rozwojem świata, tutaj idealnie mogłoby się pojawić: "ok, boomer".

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 6
Tibn

Dobrze wiedzieć, że są jeszcze ludzie trzeźwo myślący

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones