PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843743}

Superman i Lois

Superman and Lois
7,0 2 377
ocen
7,0 10 1 2377
Superman i Lois
powrót do forum serialu Superman i Lois

Cieszę się, bo lubię postać Supermana i ostatnio tak sobie nawet myślałem, że fajnie, jakby powstał serial o nim (no jakiś tam chyba był, ale to jakieś starocie). Bo jest on takim prawdziwym superbohaterem: na swój sposób "prosty", nie gwiazdorzy tak, jak Batman i ma naturalne supermoce. Do tego Henry Cavill nadał mu naprawdę świetną twarz, dobrą aparycję i osobowość. Jak dla mnie w jego wydaniu jest to taki bardzo dobry Superman, do którego szybko się przyzwyczaiłem i przez to mam teraz te obawy, jakim będzie ten grany przez Tylera Hoechlina, którego chociaż widziałem w kilku tytułach, to jakoś bardzo nie utkwił mi pamięci (sympatyczny w komedii "Can You Keep a Secret?", ale czy okaże się fajnym Supermanem?). No i też jaka będzie ta Lois Lane? bo tutaj także Amy Adams była co najmniej wystarczająco dobra i zastanawiam się, czy wspomniany Tyler oraz Elizabeth Tulloch przebiją tę parę lub chociaż sprawią, że nie będzie ona znacząco gorsza.
Osobną sprawą jest to, na ile w ogóle ciekawy będzie ten serial. Na ile głęboki, na ile płytki, czy szybko wciągnie, czy raczej będą to zmarnowane czas i pieniądze.
Swoją drogą Henry Cavill zamiast się marnować na Wiedźmina, to teoretycznie mógł zagrać w tym serialu, tylko to pewnie byłoby najlepsze, gdy nakręcić go od razu kilka lat temu - po "Człowieku ze stali". a tuż przed lub w trakcie "Świtu sprawiedliwości".

No tak czy inaczej z jednej strony robię sobie nadzieję na ten serial, a z drugiej strony trochę je ostudzam i czekam z zainteresowaniem, jaki się okaże.

yuflov

Ty siebie słyszysz? Marnować się w roli Wiedźmina? Chłop z własnej woli chciał zagrać w Wiedźminie w dodatku myślę że zdecydowanie bardziej mu się to opłaca.

GrzmotIsReal

To że chciał, to jest zupełnie osobny temat. Efekt jest jednak taki, że gra tego Wiedźmina, jak kłoda drewna - abstrahując od tego, że sam ten Wiedźmin jest postacią nudną i strasznie drętwą, a do tego w tym swoim stroju wygląda jak napompowany manekin. 

yuflov

Książkowy Geralt odwzorowany bardzo poprawnie, nijak nie nazwałbym Henrego w tej roli drewnem, sam Wiedźmin też nudną postacią nie jest

mk1993

Akurat że książkowy odwzorowany to fakt. Geralt Sapkowskiego to najbardziej nijaki bohater w historii literatury.

Gizmo81

słaby trolling

mk1993

Czemu trolling? Geralt jest tak bezpłciowy że aż zęby swędzą. Sagę ratują postacie drugoplanowe a i to nie wszystkie.

Gizmo81

Fechmistrz - erudyta za młodu chcący zbawiać świat, potem rzekomo radykał neutralności, lecz z kotwicą (wymyślony kodeks wiedźmiński, przybrane pochodzenie); jako że droga do prawdy to sfera a nie wektor, to w końcu życie odziera go ze złudzeń i częściowo ideały wracają, coś jak efekt Dunninga-Krugera. Szlachetny łotr idąc w lewo masakruje bez litości, idąc w prawo troszczy się o najbliższych, lecz zdaje sobie sprawę z własnej hipokryzji i odpowiedzialności jako lidera.

mk1993

Mimo że ma wiele do zarzucenia ludzkości jako gatunkowi i oszczędza niekiedy potwory, które - w jego mniemaniu - nimi nie są, nie boi się uderzyć w arogancje i niepraktyczność elfów, ani opluć bambinistów. Trudno to uznać za najbardziej nijakie cechy w historii literatury.

mk1993

Pryszczaty gimnazjalista goniący za turbo gotką. Stojący okrakiem nad światopoglądem, miotający się to w lewo, to w prawo. Kwestia interpretacji.

Gizmo81

Ocena nudność. Żonka Waltera z Breaking Bad zajmuje całe podium najbardziej irytujących mnie postaci i jest zagrana perfekcyjnie

mk1993

Jedni lubią czekoladę, inni jak im śmierdzą nogi. Cóż zrobisz, no nic nie zrobisz.

Gizmo81

Nazywa się to kwestią gustu, musisz się do tego przyzwyczaić.

buterfly

Przecież o tym od początku mówię, to Ty zarzucasz mi trollowanie bo się z Tobą nie zgadzam

Gizmo81

Jakie trollowanie? ;) - O żadnym trollowaniu nic nie pisałem, mówię tylko o gustach a ty wyjeżdżasz z takim tekstem Jedni lubią czekoladę, inni jak im śmierdzą nogi zwyczajnie kulturalne to nie było.

buterfly

Mój błąd, jednak nie widzę nic niekulturalnego w mojej metaforze, a komentując ten jeden post, wyrwałeś go z kontekstu.

Gizmo81

W jaki sposób wyrwałem go z kontekstu? - Metafora metaforą ale zabrzmiało jakbyś naśmiewał się z gustu drugiej strony.

buterfly

Dejże mi spokój. Krytykujesz posta którego napisałem w kontrze na, dość prymitywne moim zdaniem, zarzucanie mi trollingu i krytykowanie mojego gustu przez osobę która się ze mną nie zgadzała. Dlatego twierdzę że wyrywasz moją wypowiedź z kontekstu po to żeby się zwyczajnie przywalić. To jest nieeleganckie, wręcz prostackie. Pozdrawiam i szczęścia życzę.

Gizmo81

Nie zauważyłem żadnego trollingu w postach mk1993, oboje tylko macie inny gust - To nie ja napisałem o śmierdzących nogach w sprawie gustu drugiej osoby - Wiec nieelegancki to był twój post. Również pozdrawiam i życzę powodzenia.

buterfly

Cała dyskusja zaczęła się od zarzucenia mi trollingu, bo napisałem że według mnie Geralt jest nijaki. Gratuluję że z całej wyżej wymienionej wyciągnąłeś ten jeden post. A teraz jak mówiłem, dejże mi spokój.

Gizmo81

Jasno napisałem, dlaczego przeczytaj post wyżej — I spoko więcej cię już męczyć nie zamierz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones