PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742316}

Supermarket

Superstore
7,3 6 663
oceny
7,3 10 1 6663
Supermarket
powrót do forum serialu Supermarket

Spadkobierca "Biura"?

ocenił(a) serial na 8

Ma kilka elementów wspólnych z kultowym "Biurem", podobny punkt wyjścia, damski odpowiednik Dwighta etc., chociaż sam humor niekoniecznie taki sam. Idzie się uśmiać :)

ocenił(a) serial na 4
sundayborn

Porównanie tego do the Office (US) to prawie świętokradztwo. Serial się nie umywa, ma momenty (zabawne) ale same historie, kreacje postaci, gagi - totalnie nie.

ocenił(a) serial na 8
evileqq

Hola, hola, nigdzie nie powiedziałem, że poziom jest ten sam, ba, nawet napisałem że humor również niekoniecznie - chociaż i tak spoko :P
Nie widzisz tam żadnych podobieństw, jak portretowanie miejsca pracy z dziwnym szefem i jego prawą ręką, super służbiście (tyle że tu kobieta) oraz dwójką bohaterów mających się ku sobie z przeszkodami? Hmmm, co mi to przypomina? :P

ocenił(a) serial na 4
sundayborn

Kreacja szefa często jest przerysowana to nie tylko symbol w the Office. Dwójka głównych bohaterów, którzy mają się ku sobie to też często spotykane. Służbistka podobna mentalnie do Dwighta, ok - z tym się zgadzam ;-)

ocenił(a) serial na 8
evileqq

Oczywiście, ale tutaj po prostu było wszystko naraz, co nie znaczy że jest takie samo.

sundayborn

Potwierdzam, już po kilku odcinkach miałem skojarzenie z Office ale tu nie ma tej żenady, którą robił Michael :)
Sam serial ogląda się bardzo dobrze

ocenił(a) serial na 8
Salmonella

Otóż to. Glenn jednak jest bardziej ogarnięty od Michaela :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones