PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=641521}
7,7 14 667
ocen
7,7 10 1 14667
Sword Art Online
powrót do forum serialu Sword Art Online

Podbone do SAO

ocenił(a) serial na 9

Witam, szukam anime podobne do Sword Art Onilne. Był bym wdzięczny jak byście polecili mi ciekawe anime również krótkie jak SAO.

ocenił(a) serial na 10
Paimon44

ciężko znaleść coś bardzo podobnego, albowiem podobieństwa mogą być w jednym aspekcie a w drugim nie. Ze swej strony mogę napisać i polecić anime "Accel World".
Czy dobre-kwestia gustu, mi się podobała seria.

ocenił(a) serial na 9
tompibed

Dzięki, że wg napisałeś. Wiem, że trudno znaleźć podobne anime co do SAO ale było świetne i chciał bym coś podobnego obejrzeć. Pozdro.

ocenił(a) serial na 10
Paimon44

.hack//
polecam

Paimon44

Polecam Btooom!
Zapalonych graczy zamykają na wyspie i każą prowadzić walkę na śmierć i życie według zasad popularnej gry sieciowej. Ciekawe anime, nie tylko okrutniejsze, ale i dużo dojrzalsze niż SAO. No i dla starszego widza.

ocenił(a) serial na 9
DrKyuzo

już mi się spodobało. Dzięki i czekan na kolejne propozycję.

ocenił(a) serial na 10
DrKyuzo

jakieś ecchi w tym jest? bo widzę boobsy : D

Raiton

ecchi nie, ale jest fanserwis ;)

ocenił(a) serial na 10
DrKyuzo

to dobrze, bo np. w takim high school of the dead jest w ciul ecchi i to niestety na moje zje... trochę anime(bo klimacik był, akcja też a te cycki niepotrzebne) :(

ocenił(a) serial na 10
Paimon44

moim zdaniem to jest nieco podobne, możesz obczaić :) -> http://www.filmweb.pl/serial/Overlord-2015-745587

ocenił(a) serial na 4
Paimon44

Bardzo podobne do SAO jest "Log Horizon" Zacząłem właśnie od niego i dopiero później trafiłem na wcześniejszy serial. LH nazywane jest "biedniejszym bratem SAO" ale wedeług mnie właśnie ten pierwszy serial jest zrobiony lepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones