miniserial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
miniserial

Szóstka

2019
40m
6,6 1 752
oceny
6,6 10 1 1752
Ojciec i córka, mąż i żona, chłopak i była dziewczyna - trzy nieznane sobie pary łączy program łańcuchowego przeszczepu nerki. Bohaterowie nie mogą być dawcami dla swoich... Zobacz pełny opis

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Szóstka zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

Szóstka
Spot nr 1
nr 1 2019-04-02T11:22:37 https://fwcdn.pl/webv/96/92/49692/thumbnail.49692.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/270/818370/szostka_wprow_30s_og_custom_1.vp9.1080p.webm

Ojciec i córka, mąż i żona, chłopak i była dziewczyna - trzy nieznane sobie pary łączy program łańcuchowego przeszczepu nerki. Bohaterowie nie mogą być dawcami dla swoich bliskich, mają jednak możliwość, by oddać nerkę osobie niespokrewnionej, której bliski odda nerkę w zamian. Warunkiem koniecznym do przeprowadzenia transplantacji jestOjciec i córka, mąż i żona, chłopak i była dziewczyna - trzy nieznane sobie pary łączy program łańcuchowego przeszczepu nerki. Bohaterowie nie mogą być dawcami dla swoich bliskich, mają jednak możliwość, by oddać nerkę osobie niespokrewnionej, której bliski odda nerkę w zamian. Warunkiem koniecznym do przeprowadzenia transplantacji jest dobrowolna zgoda wszystkich zaangażowanych. Czy całej szóstce uda się wytrwać do zbiorowego zabiegu? Beata (Gabriela Muskała) z powodu choroby, nie może starać się o dziecko, o którym od dawna marzy. Jej mąż Marcin (Grzegorz Damięcki) to wdowiec. Po śmierci pierwszej żony samotnie wychowywał syna. Czy ich małżeństwo okaże się wystarczająco silne, by oboje dotrwali do zabiegu? Kamil (Mateusz Rusin) i Natalia (Maja Pankiewicz) byli parą, gdy zdecydowali się na udział w programie łączącym nieznajomych do przeszczepu. Czy po rozstaniu, oboje nadal będą zdecydowani, by poddać się operacji? Olga (Julia Wyszyńska) mimo wielu błędów ojca (Sławomir Orzechowski) jest zdecydowana, by się dla niego poświęcić i zostać dawcą. Czy Janusz zrozumie jak wiele zawdzięcza córce? Postawieni przed wyborem bohaterowie będą musieli zdecydować o tym, czy są gotowi, by zaryzykować własnym życiem dla bliskiej osoby. W sytuacji kryzysowej odżyją dawne urazy, ujawnią się skrywane napięcia i emocje. Które związki i relacje przetrwają te próbę? Kto się wycofa? Kto wytrwa do końca?

studio
TVN
tytuł oryg.
Szóstka
inne tytuły
Zdjęcia do serialu powstały w Krakowie (Polska).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

to im naprawdę wyszło!

Muzyka

ocenił(a) serial na 10

Twórca muzyki to Paweł Górniak. Ludzie, ten człowiek ma w swoim dorobku nagrode Hollywood Music in Media Award! Rzadko w polskich serialach, można usłyszec tak dobrą muzyke- warto choćby z tego wzgledu ogladnac serial ;)

Nic mnie tak nie drażni jak robienie z Warszawy centrum wszechświata, Warszawiacy grający krakusów których „ze „ w słowach „wezze” „zrobze” aż przeszywa mózg. W Krakowie jest to nadużywane, ale naturalne i niesłyszalne, a Tarnów przedstawiony już w ogóle jak koniec świata.

Co sądzicie?

ocenił(a) serial na 2

Pierwszy odcinek całkiem niezły, raczej nie przepadam za serialami obyczajowymi,a także za serialami produkcji TVN bo uważam je za słabe, ale może tym razem się im uda. Oczywiście jest w tym serialu pare zgranych kliszy itp.ale daje mu szanse.

Wiecie może czy to krakowska knajpa czy może nagrywają to gdzieś indziej ? W ostatnim odcinku widać jak kelner wybiega na ulice bożego ciala ale nie ma tam takiej ładnej knajpki. Jeśli ktoś zna co to za wnętrze to dajcie znać. Dzięki z góry

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones