PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623492}

Szczęśliwy los

Winners & Losers
6,6 368
ocen
6,6 10 1 368
Szczęśliwy los
powrót do forum serialu Szczęśliwy los

Czy Matt zginie? a Sophie wyjedzie?

ocenił(a) serial na 10
fnh81

Spoiler spoiler spoiler :)
.
.
.
Mat zginął, Sophie wyjechała, ale już wróciła. Pracuje w tym szpitalu co Doug, ale chce się przenieść, ponieważ go kocha, a on jest związany z inną kobietą (sytuacja na stan 11 odcinka 3 sezonu). :)

lotte_fw

A gdzie oglądacie 3 sezon? Na stronach z serialami online żaden odcinek nie ma tłumaczenia i tylko z połowa jest dostępna. Bardzo chciałabym obejrzeć dalsze losy i nie mam gdzie :/

ocenił(a) serial na 10
basiek_10

watchseries.lt/serie/winners_and_losers Ja oglądałam tutaj. Jednak jest to bez lektora, po angielsku. Z napisami polskimi ani z lektorem nigdzie nie ma 3 sezonu. :)

lotte_fw

chcialam sobie 3ci sezon odpalic. pobralo mi oplate za sms z pinem aktywacyjnym a i tak sie nie otworzylo. przy zalogowaniu wola nr karty kredytowej. da sie to jakos obejsc? czy ja cos robie zle?

ocenił(a) serial na 10
endind

Ja oglądałam bez zadnej rejestracji i aktywacji. Po prostu klika sie w odcinek i wybiera na jakiej stronie chce sie oglądac, bo zazwyczaj jest lista kilku. ;) O ile oczywiscie mowisz o tej stronie, którą ja podałam. :)

lotte_fw

jesus ale jestem dupa wolowa :) klikalam se nie to co trzeba :) dzieki za odp :*

ocenił(a) serial na 10
endind

Proszę. I życzę miłego seansu. :) 3 sezon według mnie był najlepszy, chociaż był nieco inny od poprzednich dwóch. Nie mogę się doczekać 4, mam nadzieje, że będzie. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones