PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623492}

Szczęśliwy los

Winners & Losers
6,6 368
ocen
6,6 10 1 368
Szczęśliwy los
powrót do forum serialu Szczęśliwy los

Szczęśliwy los online

ocenił(a) serial na 5

czy ktoś wie gdzie w internecie mogę obejrzeć ten serial? Bardzo mi na tym zależy. Z góry dziękuje za odpowiedz:)

dorix92

na necie nie wiem ale właśnie leci na FOX LIFE :)

ocenił(a) serial na 1
adziaaa81

Dla mnie serial jest beznadziejny na samym początku myślałem dziewczyny po przejściach w dzieciństwie to będą teraz przebojowe nawet myślałem mamy nowe Gotowe na wszystko ale się bardzo się pomyliłem film nudny nie zabawny i nie porusza dla mnie żadnych ciekawych tematów .A rodzice jednej bohaterki to dla mnie urwały się z choinki . Ja sobie dałem spokój z tym serialem po 7 ocinkach serial jest pusty.1/10

kinoman1985

ja nie obejrzałam ani jednego całego ;)

ocenił(a) serial na 5
kinoman1985

ja obejrzałam dwa odcinki i zrezygnowałam. Też myślałam że to będzie coś w stylu Gotowych na wszystko... Beznadzieja:/

dorix92

To jest serial australijski. Oczekiwanie, że będzie to kręcone w stylu amerykańskim, to chyba trochę za wiele. Wiadomo, że seriale "made in USA" są najlepsze. Ale to nie znaczy, że ten jest kiepski. Marzenia o tym, by ten serial był drugimi "Desperate Housewives", to tak jak liczyć na to, że "Szkoła złamanych serc", to australijskie "Beverly Hills 90210". Przecież wiadomo, że to nie było to samo. A jednak popularność serialu była duża. W każdym kraju są inne realia i metody kręcenia filmów/seriali. Wydaje mi się, że postawiliście wygórowane wymagania co do tego serialu. To tak jakby oczekiwać, że "Na dobre i na złe" będzie "Chirurgami" :) Ja osobiście uważam, że "Winners & Losers" nie jest aż taki beznadziejny.

ocenił(a) serial na 5
k_ajcila

cóż każdy ogląda co lubi:) Nie zgodze się ze stwierdzeniem ze 'made in USA' są najlepsze. 'Moda na sukces' jest amerykańska i nie jest nawet dobra a co tu dopiero mówić o byciu najlepszym. Co do porównywania W&L do DH to cóż serial był reklamowany na wielu portalach jako 'godny następca desperatek' wiec porównywanie jest jak najbardziej na miejscu i wcale nie dziwi mnie to ze po takiej reklamie ludzie oczekują czegoś na wysokim poziomie:)

dorix92

właśnie męczę drugi odcinek, ta gruba jest irytująca, ma pretensje, a dolozyc sie nie chciala

akinimodmeb

Mogę ci napisać co nie co o tej grubej, męczę z nudów 2 sezon. Jesteś gotowy na spojler?

Saray

gotowa, tak :D przestałam oglądać,a le chętnie się dowiem co się tam dzieje

akinimodmeb

SPOJLER nie czytać jeśli nie chcesz treści odcinków!!!

1)Więc Warchlaczek dostał od koleżanek pieniądze, 2 miliony.
2)Poznała pewnego chłopaka, ładnego, miłego z dobrej rodziny. Zakochała się na zabój ale niestety okazało się że był on gejem.
3)Jej mama zachorowała na raka, ale na szczęście wyzdrowiała.
4) Poznała brata Bec, Cala, przez parę odcinków byli świetną parą.
5)Wydała całą kasę z wygranej ( milion jako darowiznę dla szpitala, gdzie leczyli jej mamę, resztę przekichała na jakieś pierdoły).
6) Poszła na studia, poznała jakiegoś gorącego rockmena i zdradziła Cala.
7) Cal oświadczył się jej, ale dowiedział się prawdy skutkiem czego zaręczyny zostały zerwane. Pechowa sytuacja, bo po zdradzie Grubcia miała ciężkie wyrzuty sumienia, chciała wyznać prawdę chłopakowi, nawet opisała w liście całą prawdę. Po oświadczynach zrozumiała, że kocha Cala, i nie chce go krzywdzić prawdą. Wyrzuty sumienia miałyby być jej karą, ale Cal znalazł list. Szkoda chłopaka.

Saray

ahahaha jakie pseudonimy, bardzo trafne :D bez sensu, po co jej dały te 2 miliony... dlatego mnie denerwowaly takie rzeczy w tym serialu wiec zaprzestalam ogladania. Ale pogmatwane :D dzieki za spojler :D

Saray

Oglądam właśnie 21 odcinek 2 sezonu, strasznie mi szkoda Doug'a. Rozumiem, że Soph ma taką wizję życia, bez dzieci, bez ślubu, ale po co ona jest dalej z nim i go męczy tak okropnie tym zerwaniem zaręczyn i aborcją..
Aha i baardzo mnie ciekawi kim naprawdę jest ta blond barmanka do której się przypieprza Babcia Gross, może jakiś spoilerek? ;]

ntx

oj wybacz że tak późno odpisuje:( SPOJLER

Ta barmanka jest córką ojca Jen. Jeszcze przed narodzinami swoich dzieci, kłócili się i na krótko rozstali. Wtedy tato miał romans z inną kobietą ( właściwie się nawalił i przespał z przypadkową kobietą). Babcia wiedziała o ciąży ale zataiła ta informację przed synem i synową.

ocenił(a) serial na 7
dorix92

można ściągnąć z internetu ale tak zeby poogladac po polsku to chyba nie ma.

ocenił(a) serial na 7
wikawdowiak

Można ściągnąć z chomika a jak nie to są powtórki w sob i niedzielę(na pewno w nie. w sob nie wiem na pewno) [na fox life]

ocenił(a) serial na 8
dorix92

Można tutaj :)

http://watchseries.eu/serie/winners_and_losers

tylko bez napisów

dorix92

jest na i i t v . info, ale jedynie 2 sezon (z lektorem z tego co widziałam)

ocenił(a) serial na 8
dddorota

na kinomaniaku 1 i 2 sezon .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones