PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757986}
6,8 208
ocen
6,8 10 1 208
Szczury Laboratoryjne: Jednostka Elitarna
powrót do forum serialu Szczury Laboratoryjne: Jednostka Elitarna

sezon 2

ocenił(a) serial na 8

Wie ktoś może czy będzie sezon 2?

madzia_viola_filmweb

Nie będzie. Serial został anulowany z niewiadomch przyczny po 16 odcinkach...

ocenił(a) serial na 8
Cravlin

Aha, szkoda :(

ocenił(a) serial na 7
madzia_viola_filmweb

To nie serial tylko 5 sezon Szczurów

roman876

To jest inny serial jak coś. Cała obsada i twórcy to potwierdzili we wrzesniu 2015. Szczury zakończyły się po 4 sezonach, a Oddział po 2. A ten serial niestety po 1. Grunt, że zostało nam jeszcze 7 odcinków w PL

ocenił(a) serial na 8
Cravlin

Ja już obejrzałam ostatnie odcinki po angielsku.

madzia_viola_filmweb

Ja też, zawsze oglądam po angielsku po premierze. Zakończenie było słabe i popełnili błąd, że anulowali serial...

ocenił(a) serial na 8
Cravlin

No, liczyłam na więcej sezonów, ciekawe dlaczego anulowali

madzia_viola_filmweb

Nie sądze, że chodzi o niska oglądalnośc bo większość seriali na tym kanale ma o wiele niższą oglądalność, a LREF był jednym z wyżej oglądanych.

ocenił(a) serial na 8
Cravlin

Ten serial jak i Lab Rats i Mighty Med (Oddział specjalny) były dla mnie bardzo fajne. Znasz jeszcze jakieś dobre seriale?

madzia_viola_filmweb

Jeśli chodzi ci o seriale o superbohaterach czy innych takich klimatach to the Flash jest fajny. Jeśli chcesz popisac o Jednostce elitarnej o tych odcinkach co jeszcze w PL nie były to przeniesmy sie na forum, które stworzyłem wczoraj...

ocenił(a) serial na 10
Cravlin

Cześć, wiem, że słaby Timing, bo posty w 2016, ale gdzie mogę obejrzeć odcinki tego serialu? Obejrzałem do odcinka skała (the rock) po polsku i nigdzie nie mogę znaleźć kolejnych, czy to były wszystkie?

Skoczix1337

Poszukaj na baje.pl tam powinny być, chociaż nie dam sobie ręki uciąć bo ostatnio tam oglądałem dwa lata temu

ocenił(a) serial na 10
Cravlin

Strona nie działa :/

ocenił(a) serial na 10
Skoczix1337

Tak szczerze to myślałem, że nikt się nie odezwie, masz jeszcze jakieś inne strony żebym mógł obejrzeć pozostałe odcinki czy to może były wszystkie z polskim dubbingiem? Wg. wikipedii było ich więcej.
P.s ale były tam odcinki tego serialu?

Skoczix1337

Były, po premierze w pl. Tylko na tym oglądałem te seriale więc nie znam innych działających stron. Ogólnie to wchodzę na Filmweb prawie codziennie więc jak ktoś o coś pyta to staram się odpowiedzieć

ocenił(a) serial na 10
Cravlin

A to super z Ciebie użytkownik :) a kiedy ostatnio wchodziłeś na baje. pl?

ocenił(a) serial na 10
Skoczix1337

I czy w końcu wyszły odcinki 9-16 z polskim dubbingiem? I są na bajepl? Nie dałem kropki bo coś mi wyskakiwało, że nie mogę wysyłać linków.

ocenił(a) serial na 10
Skoczix1337

Mówię o jednostce elitarnej czy jak kto woli sezonie 5.

ocenił(a) serial na 10
Skoczix1337

Jakoś dałem radę przywrócić zapisaną kopię ze strony bajepl i faktycznie coś pokombinowałem i odtworzyłem odcinki w dodatku po polsku, serial został z tego co wiem zakończony, ale wiadomo dlaczego? Jak myślisz można się spodziewać jakiegoś powrotu? Ciekawe dlaczego już nie nagrywają, bo chyba tu nie chodziło o oglądalność, chyba dość dużo osób lubiło ten serial.

Skoczix1337

Ogólnie to nie wiem czemu zakończyli. Jak mówisz, na 100% nie przez oglądalność, gdyż był to ich najwyżej oglądany serial. Powrotu się nie spodziewam jak na razie, ponieważ aktorzy zajmują się teraz innymi produkcjami. Paris gra w jakimś serialu Netflixa, Kelli też jest w obsadzie jakiegoś serialu, a z tego co widzę czasem na Instagramie to Billy gra sobie na gitarze. Bradley i Jake nwm nawet co robią. Robiąc zakończenie do pierwszego sezonu musieli mieć w planach zrobienie drugiego, ale coś nie wyszło, a szkoda bo był to całkiem fajny serialik

ocenił(a) serial na 10
Cravlin

Ja też bardzo lubiłem ten serial oglądałem od samego początku chyba pierwsze odcinki były w 2012 roku o ile się nie mylę, no może się nie spodziewasz, ale ja jestem dobrej myśli po prostu z powodu takiego, że im się to opłacało skoro tak jak mówisz, że był to jeden z najbardziej oglądanych seriali. Wg. mnie powinna być jeszcze kontynuacja serialu prędzej czy później a tutaj ciekawostka : 26 czerwca 2015 roku Kelli Berglund oficjalnie potwierdziła, że 4 sezon jest ostatnim sezonem serialu, jednak dnia 3 września 2015 roku został oficjalnie ogłoszony spin off z serialem Oddział specjalny o nazwie Lab Rats: Elite Force, w którym główne rolę zagrają Kelli Berglund, Billy Unger oraz z serialu Oddział specjalny Jake Short, Bradley Steven Perry i Paris Berelc. Produkcja rozpoczęła się pod koniec 2015 roku, a premiera odbyła się 2 marca 2016 roku.
Źródło: Wikipedia. Wydaje mi się, że skoro była taka "niespodzianka" to może będzie taka kolejna, że serial znowu wróci ;)
Dzięki za taką opinie od Ciebie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones