PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=652870}

Szczury laboratoryjne

Lab Rats
6,3 1 855
ocen
6,3 10 1 1855
Szczury laboratoryjne
powrót do forum serialu Szczury laboratoryjne

No a więc to prawie koniec Szczurów. Zostały 3 odcinki, w tym 2 godzinne. "And Then There Were Four" dziś w USA, za tydzień godzinny "Space Colony", a 3 lutego godzinny finał serialu "The Vanishing". A potem Elite Force...

Cravlin

Właśnie wszedłem to napisać, a ty jak zawsze jesteś szybszy :-(

Szymon585829

A bo długo nie pisałeś na forum :D. A tak poza tym, widziałeś wczorajszy odcinek And Then There Were Four?

Szymon585829

I przypomnienie, 20 stycznia w USA Space Colony, a 3 lutego w USA The Vanishing aka Finał. Widziałeś promo Space Colony?

Cravlin

Kurde. Napisałem znowu daty premier tych odcinków bo zapomniałem że napisałem na górze

Cravlin

Bo ja działam na wielu forach :-)
Tak, widziałem. Daniel ma fajną moc, ciekawe czy w finale będzie, ale chyba po coś go wprowadzili. Mam takie przeczucie, że Gisselle i Marcus go porwią i użyją jako wabika na pozostałych. No i ciekawe jaką ma ambicje zły doktorek od kosmosu, bo ma wiele możliwości.

Szymon585829

No i nareszcie Adaś pokaże klase i rozwali tą głupią rakietę, ale znając życie Davenportia pewnie zostanie rozwalona i będzie kolejną Davenklapą... a co do Daniela to podobno ma jeszcze laserowy wzrok oprócz tego kopiowania mocy i też sądze że go porwią

Cravlin

Jakieś amerykańskie dzieciaki nawzajem się nakręcają, że Dr, Geo to Cryne, bo ma trytona. Głupszej spekulacji nie słyszałem.

Szymon585829

Ja też w to nie wierze! Jest 3 promo, w którym Leo pod kontrolą atakuje Adama, Bree i Chase'a. Ooo i Perry też poleci w kosmos bo była na promo! A tak poza tym to z jakiej amerykańskiej stroby te dzieci bo może znam :) podejrzewam że Lab Rats Wiki...

Cravlin

No, zawsze tam szukam promo, zdjęć i opisów.

Szymon585829

ja też tam edytuje i wiem :) i nawet jestem adminem na polskiej wiki :D, a wracając do tematu do myślę, że Perry poleci z nimi bo będzie śledziła Douglasa, a tu kicha bo go nie będzie i poleci bez niego. Tak myślę xD

Cravlin

Mamy coś takiego jak polska wiki? Muszę obczaić.

Cravlin

Znalazłem. Masz potwierdzenie, że w finale będą Giselle, Marcus i Gao? Bo jak nie to się obok w nawiasie pisze prawdopodobnie.

Szymon585829

Giselle była na zdjęciu obsady finału, Marcus na 100% będzie a co do Gao to jest strona która potwierdza gościnnych bohaterów dla większości Sircomów i Gao był

Szymon585829

Specjalnie wstałem o 3:10 by sobie zaspojlerować :). Patrz - 16 sekundowe promo Finału - https://m.youtube. com/watch?v=Yt1fnUuLfSg (usuń spacje po kropce po youtube) i zatrzymaj w 0:09 i patrz na gostka którego Daniel leje rurą ;D Chyba wiesz kogo mam na myśli

Cravlin

Oglądałeś na żywo? To było u nich o 20, a u nas jest 6 godzin później czyli tak o 2:00? Ja oglądam po południu.

Szymon585829

Nie na żywo bo żadnej takiej strony nie ma ale przed chwilą obejrzałem - http://gorill avid.in/2k1lwj8ttasw (usuń spacje) Jeden z lepszych odcinków i jest jedna taka rzecz w nim... xD

Cravlin

Są streamy na żywo, często na nich oglądam. Jak obejrzę tak o 17 to możemy podzielić się wrażeniami.

Szymon585829

okej, a promo finału widziałeś i chyba nie muszę ukrywać, że tam był Marcus :D

Cravlin

Widziałem, nawet znalazłem zdjęcie gdzie Marcus jest w ich starym laboratorium.

Szymon585829

Mateus Ward dodał to na instagrama chyba, ale grunt, że w finale będzie Douglas, Daniel, Marcus, Giselle i chyba też nie odpuszczą sobie Boba, Perry i Tashy

Szymon585829

Obejrzałeś? Jakie wrażenia? :)

Cravlin

Nie spodziewałem się powrotu Crynea, taki fajny Darth Vader im wyszedł. Skoro Leo i Adam nie mogą być w Elite Force, to mogliby ich uśmiercić, bo naprawdę wzruszające sceny robią, no ale to Disney, nikt nie ginie. Nie mogę się doczekać finału, Giselle trochę zeszła ta naprawa, oby warto było czekać. W promo wypatrzyłeś jak Daniel bije Marcusa rurką, to pół sekundy wcześniej Marcus rzuca nim.

Szymon585829

Krane zginął na Amen ;) Myśle że Gao nir powiedział ostatniego słowa i wróci albo w finale albo w Elite Foce. Mam nadzieje że Leo i Adam będą raz na jakiś czas w spin offie. A co do finału to Adam krzyczał "Noooooo" chyba bo Marcus zranił Daniela

Szymon585829

trochę według mnie głupio zrobili, że uśmiercili Krane'a teraz. Według mnie powinni go zobaczyć jeszcze uczniowie. Chciałbym zobaczyć ich reakcje, a już na pewno reakcje Sebka, Lexi i Tanka. Potem mogliby go uśmiercić. ;/

Cravlin

Na amerykańskich stronach, wielokrotnie spotkałem się z określeniem disneyowa klątwa 5 sezonu. Orientujesz się o co chodzi? Stało się coś kiedyś, jak nakręcili 5 sezon? Bo rzeczywiście, wszystkie ich obecne seriale kończą się na 4.

Szymon585829

wiem, nawet te najlepsze nie mają 5 sezonu tylko co najwyżej spin-off tak jak w tym przypadku. Sam nie wiem czemu głupi Disney tak robi.

Cravlin

Widziałeś nowe promo Vanishing? "Witaj... Tatku"

Cravlin

Widziałeś nowe promo? "Hello... Daddy"

Cravlin

Coś jest chyba nie tak

Szymon585829

Czasem pokazuje mi moje odpowiedzi, a czasem nie, trzeba poczekać aż naprawią.

Szymon585829

widziałem "Good to see you Dad!" On umie lewitować i mam nadzieje, że nie wie jeszcze o tym, że Leo jest bioniczny bo będzie na pewno z tego fajna scena. Mam nadzieje, że Taylor i Logan wrócą.

Szymon585829

Elite Force w USA będzie 2 marca. Pierwszy odcinek to "The Rise of Five". Sprawdź na elite force wiki bo są tam linki do krótkiego teasera i poster serialu. P.S. mają nowe kombinezony, które wyglądają zarąbiście :D

Cravlin

Widziałem. A widziałeś sceny z Vanishing? Giselle demostruje siłę swojego bicza, Donald i Douglas się kłócą i Leo uwalnia uczniów z półapki Giselle.

Szymon585829

Widziałem. Troche tym zaspojlerowali ale i tak się jaram. Mam nadzieje, że Giselle i Marcusa co najwyżej zamkną a nie zabiją

Cravlin

A ja mam nadzieję, że Marcus wygra tak jak Briget i będą razem antagonistami w EF.

Szymon585829

Odcinek wyciekł i można go już zobaczyć. Użyj swojej umiejętności wyszukiwania newsów i znajdziesz odcinek to daj link.

Szymon585829

Jest na aplikacji WATCH Disney XD ale ta apka nie działa w PL. Pewnie rano będzie link

Szymon585829

https://m.youtube.c om/watch?v=QG_jTotbODY

https://m.youtube.c om/watch?v=doq-BvEu3S4

część pierwsza, a pod spodem druga. Ja już oglądałem i przyznaje, że podobał mi się bardziej niż Space Colony. Był śmieszny, ale też smutny (na końcu) i przerażający (dowiesz się dlaczego jak zobaczysz). I jednej rzeczy się nie spodziewaliśmy :/

Cravlin

Widziałem, nie był straszny, a zakończenie dokładnie takie, jak się spodziewałem. Mam nadzieję, że Douglas nie zmieni zdania po tej małej sprzeczce i mimo to odbuduje Marcusa.

Szymon585829

z tym przerażającym chodziło mi o śmierć Giselle, która sama w sobie nie była taka straszna, ale mam takie dziwne uczucie. Myślałem, że skoro Perry była w tym odcinku to Giselle i Marcusa zamkną, a tu uśmiercili ich oboje. Czuje też niedosyt bo miałem nadzieje, że Leo będzie walczył z Marcusem, a tu zrobili z tego komedie, że Daniel, a potem Douglas go zabili. A zakończenie ścisnęło mnie za gardło :(

Cravlin

Śmierć Giselle była najzabawniejszą częścią w tym odcinku. Co do zakończenia, to mogli to lepiej rozwiązać. Przecież w każdej chwili mogą się spotkać.

Szymon585829

A Marcus i Douglas mogliby mieć swoje szczęśliwe zakończenie, ale po co. Lepiej zrobić dramat z tego, że się więcej nie zobaczą. A przecież Bree potrafi ziemię oboec w pare minut z pasażerami na plecach, ten motyw jest taki durny.

Cravlin

Kamil, czy kanał na youtube LabRats1510 to twój kanał? Jakoś mi się z tobą kojarzy, ale nie wiem skąd.

Szymon585829

Nie, to kanał admina z Lab Rats Wiki i Elite Force Wiki :D

Z innej beczki, w każdą środe w USA od 2 marca nowe odcinki Elite Force. Zapowiada sie super :D

Cravlin

Aha, bo ty jesteś adminem polskiej wiki i stąd to skojarzenie. Właśnie obejrzałem piękny filmik na tym koncie: https://m.youtube.com/watch?v=HaOM7cCcfG8
Nadal uważam że z tym ich hydroekspresem i super szybkością rozstanie jest irracjonalne, ale ten filmik do mnie przemówił. Jeszcze ta cudowna muzyka w tle :(.

Cravlin

Ciebie od początku zakończenie ruszało, więc filmik powinien cię wzruszyć jeszcze bardziej. Co myślisz?

Cravlin

Kamil jesteś? Stworzyłem kolejnego bloga, tym razem może pójdzie mi lepiej. Tamten blog nie miał potencjału, za to w tym nowym mam przemyślany początek, środek i koniec. Zapraszam wszystkich chętnych: Labratsanotherstory.blogspot.com

Szymon585829

Usuńcie spację.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones