PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772776}

Szefowa

Girlboss
6,7 15 281
ocen
6,7 10 1 15281
Szefowa
powrót do forum serialu Szefowa

Wiem,że dopiero pare dni temu wszedł pierwszy ale bardzo się wciągnełam ;)

JuliaSikora4a

Jak na poziom dzisiejszych seriali to jest mocno średni, parę lat temu może zrobił by większe wrażenie. Jeśli się pokuszą na kolejny sezon to pewnie tylko jeden. Jednak ja bym na to nie liczyła. Mnie np już 2 sezon nie zachęci.

JuliaSikora4a

Spróbuj ten serial -> "Pamiętniki Carrie". Według mnie bardzo podobny.

ocenił(a) serial na 7
Patianna

Jak dla mnie "Pamiętniki Carrie" dla dużo młodszych odbiorców i niezaprzeczalnie płytszy serial. "Girlboss" po pierwszych odcinkach nie zachwycał, ale późniejsze są zdecydowanie lepsze.

Lokanta

Zgadzam się - jest dla młodszych odbiorców niż "Szefowa", ale tematycznie bardzo podobny. Ja jestem przy 12 odc "Girlboss" i nadal moja ocena to 6/10 - spodziewałam się czegoś zdecydowanie lepszego. Oglądać raczej będę nadal, ale tylko ze względu na Britt.

ocenił(a) serial na 6
Patianna

Bo to jest serial na 6/10 i nawet nie stara się być czyms na wyższą ocene xD Tak czy siak Britt chyba poraz pierwszy ma dość spore pole do popisu i zdała egzamin xD

JuliaSikora4a

Czytałam niedawno, ze ponoć bardzo duże na to szanse, a jeśli tak się stanie to producenci mają pomysły na kilka kolejnych sezonów.

JuliaSikora4a

Natknęłam się dzisiaj na informację, że drugiego sezonu nie będzie. :/

ocenił(a) serial na 7
SooKissMee

Netflix potwierdził, że rezygnują z kontynuacji Girlboss.

ocenił(a) serial na 6
SooKissMee

Jak dla mnie bardzo dobrze. Temat skończony, obawiam się, że kolejne sezony to przeciąganie na siłę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones