W poprzednim poście rozmawialiśmy o petycji do Polsatu o ten serial. Mam nadzieję, że wspólnymi siłami coś osiągniemy. Dlatego chciałabym żebyście pisali tutaj kto jest za tym żeby taką petycję stworzyć. W takiej petycji trzeba podać powód, dlaczego chcemy żeby puścili ten serial. Jak ktoś się zna na petycjach to może...
więcej