PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39190}

Szkoła Przetrwania

Higher Ground
7,6 3 458
ocen
7,6 10 1 3458
Szkoła Przetrwania
powrót do forum serialu Szkoła Przetrwania

Ten film jest kretyńsko-idiotyczny. Wogóle nie wiem jak mozna lubić taki serial. Kiczowate problemy i dialogi.
Ode mnie 1/10 o nie ma 0

Vito

Dlaczego kiczowate? Bo dużo osób je przeżywa?
Moim zdaniem powinno powstawać jak najwięcej filmów, seriali, książek na tematy, które pojawiają się w HG. O tym trzeba mówić. Jeżeli ten serial uratował jednego dzieciaka, jednej osobie dał nadzieję albo skłonił ją, aby wyciągnęła rękę po pomoc - był potrzebny.
Był potrzebny, bo mnie pomógł. A że banalny... Życie składa się z banałów.

ocenił(a) serial na 6
Vito

A komentarz napisał fan takich seriali jak "Świat według Bundych", "Strażnik Teksasu", "MacGyver",
"Drużyna "A"", które oczywiście nie są (ani troche)kiczowate. Jak można, pisać, że jakiś serial jest kiczowaty i dawać 1/10 lubiąc te seriale... Ja nie wiem jak ty mozesz lubić "Druzynę "A"". W jakim ty świecie żyjesz?

baton_2

człowieku nie rozśmieszaj mnie, chyba nie uważasz, że Drużyna A jest złym serialem, obecnie to jest kultowy serial i wiele osób go wręcz ubóstwia, ja również. Świat według Bundych to jest na pewno kontrowersyjny serial, ale bardzo dobry i również ma wielu fanów. A Szkoła Przetrwania może sie podobać, ale mnie się nie podoba, sorry. takie jest moje zdanie i mam do niego prawo. A tekst "W jakim ty świecie żyjesz?" jest przesadzony. NIe gorączkuj się tak.

ocenił(a) serial na 6
Vito

PRZESADZONY??? Powiedział ("Ten film jest kretyńsko-idiotyczny. Wogóle nie wiem jak mozna lubić taki serial. Kiczowate problemy i dialogi."). A twoja wypowiedź jest cała na miejscu i w ogóle nie obraża innych... Drużyna A to jest film dla... raczej mało wymagających widzów. O gustach sie nie rozmawia, ale twój jest przeuroczy, gratuluję. Ahhh ci fani Bundych, najczęściej to żony podobny facetów do głównego bohatera, które w telewizji widzą troche gorszą sytuację niż we własnym życiu i to podnosi je na duchu... Rzeczywiście oglądanie jak jakiś facet najpierw długie sobie w nosie, pokazuje to żonie a potem wsadza sobie ręke w gacie jest bardzo budujące... Moge cie rozśmieszać albo i nie za to ja umieram tu ze smiechu(a może rozpaczy...?)

ocenił(a) serial na 7
Vito

ok wiem ze mozna miec wlasne zdanie i zawsze to powtarzam i o gustach sie nie dyskutuje i juz nie chodzi mi o to ze Tobie sie ten serial nie podoba ale o to ze jezeli mowisz ze jest to Twoje zdanie to nie zucaj komentarzami typu "Ten film jest kretyńsko-idiotyczny." albo co gorsza "Wogóle nie wiem jak mozna lubić taki serial" bo sam sobie zaprzeczasz ludzie wiem ze to internet ale troche szacunku i jka sie mowi ze kazdy moze miec wlasne zdanie to niech wyraza swoje ale nie komentuje innych zdania a co gorsza nie obraza
a tak wogole to ja sie dolaczam do tych co uwazaja serial za bardzo dobry :)
pozdrawiam

użytkownik usunięty
Vito

Ten kto, to napisał, to jakiś palant po prostu. Nie wrażliwy na problemy innych, totalnie egoistyczny i zakochany wyłącznie w sobie... Żal mi takich ludzi! Współczuje autorowi tego tekstu..... Ale nie przejmuj się, lepsze jutro było wczoraj..... :P

Wyluzuj trochę, a tak przy okazji to mogłeś(aś) się zalogować, bo wpisy nie zalogowanych są po prostu olewane. Zegnam i życzę miłego oglądania tego serialu, jesli wogóle można go oglądać.

Vito

Mnie też się nie podoba ten serial. Czasem można rzucic okiem, np. jak ja dzisiaj, bo boli mnie gardło, mam kaszel i chciałam obejrzeć coś luźnego w TV. Ale co chwilę się zastanawiałam: "Po co ja to oglądam, skoro mi się nic tam nie podoba" No, dobra, fajnie jest wymyślona postać Sophie, ale nie na tyle, żebym oglądała całość z przyjamnością.

Vito

Wiesz co? Sam jesteś kretyńsko- idiotyczny. A tak w ogóle to niektórzy co wypowiadali się na Twój temat mieli rację. Jak można porównywać "Szkołę Przetrwania" do "Świat według Bundych"? "Szkoła Przetrwania" jest pouczającym serialem, a nie jakąś durną komedią, którą jak się ogląda to nawet pośmiać się nie ma z czego. To jest dopiero tandeta. Sorry, wiem że po prostu może nie podobać Ci się "Szkoła Przetrwania", ale przynajmniej nie mów, że to jest taki czy inny serial. I tyle tylko mam do powiedzenia. Mogłabym Ci jeszcze dużo napisać, ale żal mi czasu na takiego beznadziejnego człowieka jak Ty. Nara.

Ema

pouczającym serialem hahahahah,a a to dobre, dobry żart, jak możecie być tacy naiwni, kolejny amerykański serial o niczym, problemy śa tak na siłe wymyślane, że szkoda gadać, a tak prz okazji sam jesteś beznadziejna więc nie zabieraj głosu!!!

ocenił(a) serial na 6
Vito

Tak, a tu mamy przykład człowieka, który najchętniej pozbył sie każdego kto ma inne zdanie niż on sam. Brawo. No tak zawsze w akcie desperacji można kogoś zbluzgać i zakazać zabierania głosu.
Może sie myle, ale właśnie po to jest forum - żeby dyskutować...

baton_2

jezu... a Swiat Wedlug Bundych za to wcale nie jest glupim amerykanskim serialem... mozna nie lubic Szkoly Przetrwania, ale na pewno nie mozna wypisywac takich bzdur, ze Swiat wg. Bundych jest dobrym czy tam zabawnym serialem... to rownie obslizgle i obrzydliwe dzielo jak swiat wg Kiepskich...

użytkownik usunięty
dustgarden

to najlepszy serial jaki kiedykolwiek widziałam a świt według Bunndych to na prawde bardzo głupia komedia taka świńska to chyba jedyna jak na razie serial o problemach nastolatków inne seriale przedstawiaą wszystko w kolorowych barwach. a po za tym w tym filmie gra mój ulubiony aktor mianowicie Hayden jest tam taki słodki

no to moze byś zalogował(a), chyba naprawdę nie widziałeś(aś) Świata według Bundych.

baton_2

weź mnie nie rozśmieszaj, to ja zostałe zaatakowany, wypowiedziałem tylko własne zdanie na temat tego serialu, i już wielcy fani od razu rzucili się na mnie. Masz rację forum jest do rozmawiania a nie do rzucania inwektywami, ale jeśli ktoś mnie obrazi je nie pozostaję dłużny.

ocenił(a) serial na 6
Vito

Ktoś cie obraził no cos takiego i to wcale nie ty zacząłeś... NIE...

"Ten film jest kretyńsko-idiotyczny. Wogóle nie wiem jak mozna lubić taki serial. Kiczowate problemy i dialogi.
Ode mnie 1/10 o nie ma 0"
Zdanie:"Wogóle nie wiem jak mozna lubić taki serial." obraża fanów tego serialu. Jeżeli nadal uważasz, ze to nie ty zaatakowałeś jako pierwszy to ja ci jednak współczuje...

baton_2

Być moze zaatakowałem ale nie w taki prostacki sposób jak inni mnie!

ocenił(a) serial na 6
Vito

A tak sie głupio składa, że atakować może tylko jedna osoba, potem sie już tylko odbija piłeczke. Poza tym twój pierwszy komentarz jak dla mnie był prostacki, ale nie bedziemy tu decydować kto jest prostakiem, byleby nie obrażać innych...

ocenił(a) serial na 7
baton_2

no wlasnie forum jest po to zeby dyskutowac ale coz vito widocznie do tych ludzi nalezy ktorzy dyskutowac nie potrafia bo jakie sa argumenty za swiatem wedlug bundych ?? bo my wiemy ze za szkola przetrwania sa
a tak swoja droga to pan vito napisal ze kazdy moze miec swoje zdanie no coz po raz kolejny sobie zaprzecza
nie lubie pisac takich rzeczy na forum ale wydaje mi sie ze to jest wyjatkowy przypadek wiec:
"sa ludzie i taborety"

Vito

To, że Ty nie spotkałeś się z takimi problemami, nie znaczy, że są marginalne. Wiele osób ma podobne. Niestety. Pouczyc nie pouczy, ale może uświadomi kilku osobom, jakie problemy mają inni ludzie.

Vito

A ja powiem wam tak- lubie ten serjal i to zajebiscie! Mozna uwazac ze to kretynski i cholernie glupi. Ale ze by kiczowate problemy? Dialogi? Moze czasem, ale problemy?! Nie wie czy wiesz, ale to sa zyciowe problemy! Nie bede cie pouczac ze nie powinno sie obrazac filmu od idiotycznych i kretynskich, bo ludzie czesto sie utozsamiaja z serjalami, bohaterami i krytyke(i to nie zbyt kulturalna) przyjmuja jako krytyke ich samych. Ludzie lubmy co chcemy i niech kazdy sie wypowie. Ale szanujmy sie, wlasnie tego uczy ten serjal!

madziaPek

Są gusta i giściki i kazdy ma swoje zdanie, ale ten serial jest naprawde fajowy

darkangel

Ja w ogóle nie oglądam seriali. Wyjątek od reguły stanowi "Ostry Dyżur", którego emisję tymczasowo wstrzymano. Widziałam kilka odcinków "Szkoły Przetrwania" i musze powiedzieć, że dla mnie nie jest to ciekawa produkcja. Problemy pokazywanej tam młodziezy są wielokrotnie powielane, każdy odcinek opiera się na nienawiści, zadufaniu w sobie i zgryźliwośći. Poza tym cały plot serialu jest dla mnie wydufany i niedopracowany. Aktorstwo też na średnim poziomie. To jest moje zdanie i bardzo prosze by ktoś nie obrażał i nie wyzywał mnie z tego powodu. Ja jakoś nie mam pretensji do fanów serialu "Szkoła Przetrwania" Dlatego przyjmijcie moją opinię łagodnie.

Pozdrawiam ("...") Iskra

Iskra

do zalozyciela tego tematu- nie rozumiem cie!najpierw piszesz obrazliwy komentarz na HG tym samym obrazajac jego fanow a potem masz jakies waty ze niby jestes atakowany???zastanow sie troche nad glupotami jakie wypisujesz np:piszesz ze nie rozumiesz jak mozna lubic ten serial, wyzywsz go od glupich, debilnych czy jakos tam. tym samym sugerujesz ze ludzie ktorzy go ogladaj tez sa debilami!!!kto ci dal prawo do tego rzeby w ten sposob krytykowac lub odmawiac komus prawa glosu???jak na razie zauwazylam ze jedyna osoba ktora powinna sie przymknac jestes ty!!!
a ze problemy w nim przedstawione sa dla ciebie wyolbrzymione czy jakies tam nudne, to sie nie dziwie bo juz po samych twoich jakze elokwentnych wypowiedziach widac z jakim czlowiekiem mamy do czynienia, i musze cie rozczarowac ale nie popisales sie! a problemy sa bardzo zyciowe ,przestrzegaja nas samych przed nimi, i takie wlasnie jest zycie -brutalne, co to swiata wg bundych to sie wole nie wypowiadac ,powiem tylko jedno: ogladanie tv rozpierdzielonym na kanapie w jednej rece trzymajac pilota a druga wsadzajac sobie w ....to dopiero jest na poziomie!:):)
ps ja bardzo lubilam ogladac szkole przetrwania, to jeden z moich ulubionych seriali. pozdrawiam wszystkich fanow HG:):):)

basienka201

inteligencja to sie popisales zakladajac ten glupi temat!!! za kogo ty sie uwazasz?obrazasz serial, jego fanow(bo skoro go ogladaja to sami sa kiczowaci czy jak to tam opisales)heh dobre!!ale czego mozna sie spodziewac po kims kto oglada swiat wg bundych,jestes zalosny ,nastepnym razem jak zechcesz zabrac glos na forum to przymysl najpierw czy czasem kogos nie urazisz swoja wypowiedzia!
a co do problemow to juz calkiem cie nie rozumiem!"kiczowate?? z pewnoscia nie!!twoja wypowiedz byla kiczowata
to by bylo na tyle bo szkoda na ciebie mojego czasu!!!

basienka201

ok, juz sobie pokrzyczałaś, założe się ze więcej fanów ma "Świat wg Bundych" niż ten niby życiowy serial, odesłali parę nieznośnych bachorów gdzieś w góry i to ma być życiowe, problemy tak strugane na siłe, a ty jak oglądasz TV, może na stająco albo w kiblu, no i ciekawe gdzie sobie wsadzasz tego pilota...

Vito

wyobraz sobie ze u nas dzieciakow spotykaja tez takie "na sile strugane problemy" tylko jak widac ty nie chcesz tego widziec, nie chce cie obrazac ale twoje wypowiedzi sa tak zalosne ze az szkoda slow!!!zyj sobie nadal w swoim "swiecie" zycze powodzenia:)

lexi_20

a to dobre

Vito

Rozumiem rozgoryczenie fanek tego serialu, bo oto pojawił sie ktos, kto naruszył ich granice. Stwierdził ze serial, ktore one wielbią jest "kretyńsko- idiotyczny" To okreslenie wzburzyło im krew w żyłach. Dziewczyny bez chwili zastanowienia chwyciły za miecze, nie bacząc przy tym, ze czasem zadają CIOSY PONIŻEJ PASA. Jedna z nich pisze " jakis palant, niewrazliwy na potrzeby innych, totalnie egoistyczny, zakochany w sobie" Na jakiej podstawie wysnuto takie wnioski? Kto tutaj kogo obraza.?Vito okreslil serial jako "kretynsko- idiotyczny" a nie Was. Wy natomiast napadłyscie na niego, w pewnych momentach nazwałyscie go nawet półinteligentem. I to jest własnie ta subtelna róznica.Poza tym zycie jest nieco inne niz w tym serialu...przykro ze Was rozczarowałam, ale zycie jest brutalniejsze, a problemy bardziej skomplikowane...i Vito chyba o tym wie.
Wiec drogie strazniczki wolnosci słowa, pozwolcie wypowiedziec sie wszystkim nawet tym tzw." sam jestes kretynsko- idiotyczny" Nie kazdy musi miec takie zdanie jak Wy i nie kazdy ktory jest w opozycji jest "beznadziejny"
Wiecej tolerancji.

Zielonooka_Marin

aaa...i jeszcze jedno...zycie bywa tez piekne...i to co odróznia je od wszystkiego innego...jest nieprzewidywalne...( w przeciwienstwie do serialu) pozdrawiam i jeszcze raz apeluje o pokoj :D hihi

ocenił(a) serial na 7
Zielonooka_Marin

Apelujesz o pokój? To ciekawe, bo wydaje się, że bronisz tego kolesia, który całą kłótnię zaczął. Nie chodzi mi o to, czy lubi ten serial, czy nie. Ja sama uważam, że nie jest to nic szczególnego, ale niektóre odcinki przemawiały do mnie. Może dla niego tamte problemy nie są ważne, uważa je za wyolbrzymione i niewarte jego najwyraźnie cennego czasu, ale nie powinien się odzywać jedynie po to, żeby wkurzyć fanów tego serialu. Dla niego jest kretyński, ale nikt nie powie mi, że Al Bundy i jego problemy z butami i kobietami, oraz seksistowskie teorie, które wygłasza są bardziej inteligentne.

Milusia

Al Bundy i jego problemy z butami i kobietami, oraz seksistowskie teorie, które wygłasza są bardziej inteligentne.

ocenił(a) serial na 7
Cris

Jednak ktoś powiedział... Gratuluję odwagi i... innych rzeczy.

ocenił(a) serial na 8
Iskra

"nienawiści, zadufaniu w sobie i zgryźliwośći." to chyba świadczy o tym ze nie ogladalas tego serialu i nie wiesz o czym piszesz...

Vito

kretyńsko - idiotyczny ?? kiczowate problemy i dialogi ?? widocznie mało wiesz o mniej kolorowym życiu ... bo ten serial pokazuje problemy z którymi nie może sobie poradzić duża część młodzieży , sytuacje, które spotkały i spotykają wielu nastolatków , jeżeli myślisz, że ten serial jest kiczowaty to obejrzyj sobie serial dokumentalny " obóz dla łobuzów ", który pokazuje prawdziwych dzieciaków, prawdziwe dialogi i prawdziwe problemy, niektóre z tych problemów pokazane zostały właśnie w "szkole przetrwania"

Vito

Cóż, "Szkoła Przetrwania" skupia w sobie wszystkie problemy z jakimi muszą walczyć ludzie w młodym wieku. Niedawno obejrzałem wszystkie odcinki i muszę przyznać że serial wywarł na mnie duże wrażenie. Natomiast nie mogę zrozumieć jednej rzeczy... czemu przy "wielkim" wejściu Ala Bundy'ego puszczane są śmiechy z taśmy?( z taśmy, bo nie wierzę że ktokolwiek mógłby się śmiać z takiego kiczu.)To że jakiś jełop (nie mylić ze wspaniałym Ferdkiem Kiepskim)przychodzi zmęczony z pracy i krzywiąc ryja jakby d... pawiana zobaczył przygotowuje się aby palnąć jakieś piramidalne głupstwo jest takie śmieszne?

Vito

Aha i jeszcze jedno: gdyby ktoś chciał zobaczyć PRAWDZIWE seriale kretyńsko-idiotyczne to poniższe pozycje z pewnością go zainteresują :)
Hela w Opałach
Niania
Święta Wojna
Klan

Vito

moim zdaniem jest on fajny bo przedstawia problemy współczesnego świata. to dzieje sie naprawdę. nic nie jest naciągane. dobrze zrobiony serial. a kiczowaty jesteś ty bo tak uważasz. nie podoba się to nie oglądaj. nikt cię do tego nie zmusza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones